Коледни подаръци

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Коледни подаръци

Мнение от b_u_b_o » 07 Дек 2018, 19:34

randity написа:На приятелката ми още се двоумя. Или една от тия гривни "Pandora", че всички, а и тя много са ахнали по тях. Въпреки, че не ми се струва нормално да дам ~120лв. за няк'ва адски обикновена гривна, само щото е маркова :dunno:


Не прави тая грешка, тва е само началото. После почва кичене с дрънкулки на горивната...накрая една такава излиза 2-3к. Да я таковам у пандората, диамантена ще ти легне по евтино :D

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 19.11.2018

Re: Коледни подаръци

Мнение от Jarvis » 07 Дек 2018, 20:58

Добре е ве, на всеки празник имаш готов подарък - по 1 мънисто... друг е въпроса, че вече всяка има и става едно надскачане на коя й е по-пълна гривната, един вид коя й е по-богат мъжа... :lol:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Коледни подаръци

Мнение от alx » 07 Дек 2018, 21:56

Jarvis написа:Добре е ве, на всеки празник имаш готов подарък - по 1 мънисто... друг е въпроса, че вече всяка има и става едно надскачане на коя й е по-пълна гривната, един вид коя й е по-богат мъжа... :lol:


хм.... става въпрос за гривните дето ги продават в магазините от веригата пандора? в щатите тези магазини са на ниво "дрънкулки".... пак родните кифли са залитнали по играчките от детското меню на макдоналдс? :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледни подаръци

Мнение от Borymeckata » 07 Дек 2018, 21:58

randity написа:Бе най-важното е да слушаш, те повечето хора сами се издават.

Точно това е истината... :yes: :yes:

За сешоар - още като се събрахме с жената (преди 15 години е било, как минават, мамка им... :dunno: :dunno: ) купих един Браун. Понеже нищо не разбирах от козметични уреди (и сега съм така...), взех най-големия в магазина, точно същия:
Изображение

За толкова години жената и дъщерята не успяха да му видят сметката - още си работи. И на мен много работа ми е свършил в гаража, преди да си купя пистолета за горещ въздух. Даже и по предназначение съм го ползвал - жената ми е духала косата (колкото е останала...) след баня, през зимата е приятно.
Excellent! Steven is my name!

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 19.11.2018

Re: Коледни подаръци

Мнение от Jarvis » 07 Дек 2018, 22:03

alx написа:пак родните кифли са залитнали по играчките от детското меню на макдоналдс? :ok:


E, има и 2 и 200.
Както казахме, мераклийките да напълнят верижката стигат до хиляди, което са си пари навсякъде по света.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Коледни подаръци

Мнение от alx » 07 Дек 2018, 22:14

Jarvis написа:
alx написа:пак родните кифли са залитнали по играчките от детското меню на макдоналдс? :ok:


E, има и 2 и 200.
Както казахме, мераклийките да напълнят верижката стигат до хиляди, което са си пари навсякъде по света.


друга ми беше мисълта.. остави...
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Коледни подаръци

Мнение от Bogat-Beden » 07 Дек 2018, 22:51

b_u_b_o написа:
randity написа:На приятелката ми още се двоумя. Или една от тия гривни "Pandora", че всички, а и тя много са ахнали по тях. Въпреки, че не ми се струва нормално да дам ~120лв. за няк'ва адски обикновена гривна, само щото е маркова :dunno:


Не прави тая грешка, тва е само началото. После почва кичене с дрънкулки на горивната...накрая една такава излиза 2-3к. Да я таковам у пандората, диамантена ще ти легне по евтино :D

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Само цъкнах в гогола да ги погледна като цени.. :shock: :help:

И почвам да бегам, бате.. :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Коледни подаръци

Мнение от c04 » 08 Дек 2018, 0:58

Bogat-Beden написа:Само цъкнах в гогола да ги погледна като цени.. :shock: :help:

И почвам да бегам, бате.. :lol: :lol:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Коледни подаръци

Мнение от Don_Diego » 08 Дек 2018, 1:00

Не случайно са именували марката Pandora - милото отваря кутийката и си еВаВа мамата :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Коледни подаръци

Мнение от Knoxville_ » 08 Дек 2018, 16:23

Borymeckata написа:За жените обаче е проблем. Споделям личен опит - доста добре се приема това ножче (подарил съм вече няколко и отзивите са неизменно добри):
Изображение

Както виждате - има нокторезачка, ножичка, пиличка, пинсета (много важно!) и клечка за зъби. Всичко работи, а ножчето е малко и става за ключодържател. Моделът беше NailClip.


:bowdown:
Спести ми доста мъки :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледни подаръци

Мнение от Borymeckata » 09 Дек 2018, 10:32

Дано дамата го хареса - имам предвид наистина да го хареса, да го носи в чантата си и да го използва в ежедневието. За да оцени таква вещ, жената трябва да бъде (поне в някаква степен) практична, а ако си пада по тия гривни с глупави дрънкулки по-нагоре в темата - няма начин, според мен... :dunno: :dunno:

Аз подарих такова ножче на жената преди десетина години (тогава марката беше Wenger, преди още Victorinox да ги купят) и казва, че го ползва често и било много полезно. Във всеки случай си го носи винаги и навсякъде, та може и да е вярно... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Коледни подаръци

Мнение от BaDxBoY » 09 Дек 2018, 17:12

И моята ми спомена за тия глупости от Пандора, така че явно им е някаква мания.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Коледни подаръци

Мнение от Knoxville_ » 10 Дек 2018, 10:26

Borymeckata написа:Дано дамата го хареса - имам предвид наистина да го хареса, да го носи в чантата си и да го използва в ежедневието. За да оцени таква вещ, жената трябва да бъде (поне в някаква степен) практична, а ако си пада по тия гривни с глупави дрънкулки по-нагоре в темата - няма начин, според мен... :dunno: :dunno:

Аз подарих такова ножче на жената преди десетина години (тогава марката беше Wenger, преди още Victorinox да ги купят) и казва, че го ползва често и било много полезно. Във всеки случай си го носи винаги и навсякъде, та може и да е вярно... :mhihi: :mhihi:


Не, не. Разбра ли сме се без такива глупости като пандора и покахонтас :ok:
И колата ми струва 2500 лева, та знам, че не ме е избрала заради това :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Коледни подаръци

Мнение от TNT » 10 Дек 2018, 11:50

Pandora и Swarovski са най-глупавите бижута, за които може да се даде пари... Както казаха по-горе, за тези пари и диаманти има.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Коледни подаръци

Мнение от dan-dam » 10 Дек 2018, 11:58

TNT написа:Pandora и Swarovski са най-глупавите бижута, за които може да се даде пари... Както казаха по-горе, за тези пари и диаманти има.

Жени, ходи ги разбери. Изкарват хората пари от стъкълца.
Майка ми има фирма за производство на сребърна бижутерия и сувенири... цените са смешни за ръчна изработка от сребро с проба 950, а си е направо изкуство.
Моди да го евеш.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook