Тех ко

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Тех ко

Мнение от Rainbow » 07 Дек 2018, 16:45

И аз чакам касиерката. За маслата според мен човек не трябва много да се филмира, защото иначе ще се отчае или ще даде 500 лева за масло, на кола за 5000 лева (примерно) :mhihi:

За сервизите и работата само с техни части и мен ме дразнят много и си слагат % отгоре със сигурност, но някой път нямаш опция (особено като си имал предишен опит с некадърници, които са прецакали с лош монтаж скъпите ти части например). В момента аз ползвам такъв с уговорката за тунинг/специални части си ги вземам аз (те и без това не могат да ги намерят :lol: ). Другите неща ми ги дават с "отстъпка" 10-15% по-скъпо от това, за което мога да си ги купя сам :D

С промоциите и отстъпките за 5+ години все повече почвам да си мисля за официалните сервизи, колкото и хранилка да са отнесли те, аз вече почти не знам някой друг сервиз, който да не си е оставил ръцете поне веднъж на колата на познат. За София говоря. Отделно кварталните и по известните почнаха да фактурират цени на труд като тези на официалните и малко ми се губи идеята :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Тех ко

Мнение от Kurtov » 24 Ное 2021, 11:03

Здравейте.
Пак да вдигна темата относно Тех ко.
Пазарувате ли от там, доволни ли сте, как са като цени ?
Не говоря само за масло, а за всякакви части и консумативи.
Поздрави!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Тех ко

Мнение от drifty » 24 Ное 2021, 12:03

Купувах си тая година масло/филтри. Добра цена ми направи един познат, обаче супер кофти обслужване.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Тех ко

Мнение от Kroki » 24 Ное 2021, 12:43

Само в краен случай.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Тех ко

Мнение от Bogat-Beden » 24 Ное 2021, 19:19

Aз не ги знам даже тея :mhihi: По моя селски край Елиткар се славят като качествени частоснабдители, пък не знам дали е така реално :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Тех ко

Мнение от spower » 05 Яну 2022, 11:02

Ползвал съм Репсол 2т от тях закупено, на мотор и познайте... двигателя блокира. В офроуд форума писах подробна тема със снимки преди години от двигателя... Заведох иск пратиха ме при някакъв квартален майстор на мотори,който потвърди, че е от маслото, но в крайна сметка отказаха да поемат каквото и да било от ремонта...
От тогава ги зачеркнах :no:
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook