Тех ко

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 8.01.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: m52b20 i kawasaki kx250 1999
Мечтае да кара: 2002 tii

Тех ко

Мнение от e36monsta » 28 Ное 2018, 8:34

Колеги бърз въпрос какво мислите за маслото от тех ко,защото от към части са окей,но ми се иска да си купя хубаво масло,то че у БГ истинско няма няма просто ми се иска да е качествена реплика :bchug:
Изображение
Обичам bmwpower-bg.net

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Тех ко

Мнение от (bubsa) » 28 Ное 2018, 9:07

Карал съм с Кастрол от тях и винаги е бил ок.Репсол от тях не съм карал,но отзивите са добри.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Тех ко

Мнение от Митко Стоянов » 28 Ное 2018, 9:15

Като почнете с тия митове за фалшивото масло... Как разбираш кое е менте и кое не? Лаборатория ли имаш, на чисто нова кола ли го наливаш, че имаш някакви впечатления? Вземате някакви 15+ годишни курници, на които я е сменяно някога маслото, я не, ама да сме маняци взимаме най-доброто...10W40 :mhihi: :mhihi: :mhihi: 99,9 от марковите масла в страната си идват абсолютно легално, от реални европейски складове, с фактури, екотакси и прочее. И най-малките магазинчета зареждат от някой голям вносител. Всичко е на каква цена го купуваш.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Тех ко

Мнение от 3186 » 28 Ное 2018, 9:25

Минали са ми през ръцете около 50-на литра Кастрол, различни вискозитети и на различни марки коли, и без да съм форумен разбирач на масла (който чува разлики в звука на двигателя при различни масла :mhihi: ) съм доволен. М54 ми гори литър и малко на 10000 км :lalala: От Репсол-а им нямам преки впечатления.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Тех ко

Мнение от seimo » 28 Ное 2018, 9:46

Пълни глупости са това с фалшивото масло. И от Maxcar съм поръчвал на няколко пъти и съм много доволен. Castrol Edge-a за 60лв тубата е същия като в другите магазини за 80-90. И от тех-ко съм взимал и за колата и за мотора и не е имало проблеми никога.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Тех ко

Мнение от dr.peshev » 28 Ное 2018, 10:32

Дори само заради касиерката в магазина в Орландовци си струва да се вземе масло оттам! :mhihi:
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Тех ко

Мнение от nikola59 » 28 Ное 2018, 10:37

seimo написа:Пълни глупости са това с фалшивото масло. И от Maxcar съм поръчвал на няколко пъти и съм много доволен. Castrol Edge-a за 60лв тубата е същия като в другите магазини за 80-90. И от тех-ко съм взимал и за колата и за мотора и не е имало проблеми никога.

Ще ти дам база за размисъл... :mrgreen: Виж добре снимките, после виж това което си купувал дали е същото. Посочи ми магазин тук в България къде се продават тубите castrol с такава маркировка. Не казвам, че тук маслата които се продават са фалшиви, но и не се продава това тук което се продава навън. А всеки сам да си решава от къде и какво да купува.
1.JPG
2.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Тех ко

Мнение от Мордехай » 28 Ное 2018, 10:56

От 15-20 години возя масло Мобил1 на представителството и мога да ти гарантирам, че не е менте. Собственикът е предствител и на любимата ни Дачия, Рено, Нисан и една от най-големите куриерски фирми. Няма да го казвам, за да не се приеме за реклама, но от магазина до Сточна гара има всякакъв избор и е гарантирано, че няма да ви налеят друго. Преди десет години купих един варел Кастрол от друга фирма заради цената и се проклех после за експериментите. А харча повече от варел на месец. Отстъпката ми е плаваща, но често е над 40%, така че всеки може да спазари отстъпка и за малко количество. Важното е че знам целия път от Турция до тук и нямам съмнение. Съмнението може да е единствено за качеството, дали във варела за България и за Германие е едно и също.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Тех ко

Мнение от zvetiko » 28 Ное 2018, 11:31

https://youtu.be/hP1NTflDp3w- публикуван на 21.12.2015 г., старо е но идеята е ясна Понеже нямаме лаборатория за да оценим маслото, може да проверим опаковката- да видим дали има необходимите задължителни атрибути налични при оригиналното масло.


На Шел:

на опаковката под дръжката трябва да има метално оцветяване интегрирано в пластмасата

в етикета трябва да има огледални елементи, в които може да видиш своето отражение

на капачката трябва да има ненарушена пломба

маркировката за количеството- резките трябва да бъдат равни и еднакви по цялата си дължина, защото се изработват трудно и при фалшификатите са неравни, скосени

При Кастрол:

под капачката трябва да има пръстен с нанесена с лазер маркировка- трудна е изработката и и затова при фалшификатите я няма

качество на печата на етикета на маслото- да изглежда добре, с добро цветоотделяне, без размазване на цветовете

на етикета на гърба трябва да има реална холограма, а не нейна снимка

под етикета на лицето или гърча на бутилката трябва да има партиден номер, нанесен с лазер- при фалшификатите, понеже изработката му е трудна, се нанася с мастило

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Тех ко

Мнение от seimo » 28 Ное 2018, 12:12

nikola59 написа:
seimo написа:Пълни глупости са това с фалшивото масло. И от Maxcar съм поръчвал на няколко пъти и съм много доволен. Castrol Edge-a за 60лв тубата е същия като в другите магазини за 80-90. И от тех-ко съм взимал и за колата и за мотора и не е имало проблеми никога.

Ще ти дам база за размисъл... :mrgreen: Виж добре снимките, после виж това което си купувал дали е същото. Посочи ми магазин тук в България къде се продават тубите castrol с такава маркировка. Не казвам, че тук маслата които се продават са фалшиви, но и не се продава това тук което се продава навън. А всеки сам да си решава от къде и какво да купува.
1.JPG
2.JPG



1.jpg

2.jpg

3.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Тех ко

Мнение от In_Memoriam » 28 Ное 2018, 12:14

dr.peshev написа:Дори само заради касиерката в магазина в Орландовци си струва да се вземе масло оттам! :mhihi:

Потвърждавам! Но по възможност да не е масло :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Тех ко

Мнение от host » 28 Ное 2018, 12:29

Я го зарежете тва масло ... дайте касиерката да видим :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Тех ко

Мнение от dr.peshev » 28 Ное 2018, 12:41

host написа:Я го зарежете тва масло ... дайте касиерката да видим :bchug:

Пълна синтетика,но трябва да се види! :ok:
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: Тех ко

Мнение от Батман » 28 Ное 2018, 14:40

ЗА касиерката..да я видим
Репсола им е пълен та*ак, пробвал съм го и на Х5 и на ГСХР 1000 + Бандит 1200N..
тракат вериги ... скорости.. повдигачи
Последна промяна Батман на 28 Ное 2018, 15:00, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Тех ко

Мнение от host » 28 Ное 2018, 14:48

За този Репсол ли иде реч или друга серия и визкозитет ?
https://www.youtube.com/watch?v=QtiR93RnqXo
Repsol Elite Multivalvulas 10W40

а, съжалявам видях че е 15w40 коментирания

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook