Дигитализиране на винетките

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 15.10.2011
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: Е 91 318I
Мечтае да кара: НОВ автомобил

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от kali76 » 30 Апр 2019, 6:14

Питах, отговора беше да си нося хартийките :lol: .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1532
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от ildivvy » 30 Апр 2019, 12:35

С тези електронни винетки и фишове,хората трябва да носят още повече хартии и бележки с тях :mhihi: :mhihi: Да живее 'електрониката' в БГ!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от Jordana » 30 Апр 2019, 14:47

Това с електронните винетки е отживелица ...същото е като при електронното гласуване . Несигурна скъпа и компроментирана система , затова избираме , като слагаме кръст с химикал върху бюлетината . Задраскваме това или онова квадратче като в тото 6 от 49 примерно и се надяваме да спечелим ...Вероятно електронен винетет стикер който се лепи на стъклото горе до огледалото ще реши проблема кардинално надявам се :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Май 2019, 5:42

Сега чух по радиото, че днес няма да може да се закупят винетки поради профилактика на системата от 17:00 до 19:00. Препоръчвали да си купят желаещите преди това са да избегнат санкции, тоест няма да прощават.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Юли 2019, 8:05

Някой чувал ли е за глобен за неспиране на толаджии или поне да са го спирали после полицаи попътя за да го питат защо не е спрял? За толкова време все някой щеше да има мисля, ама...
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от zAcK » 28 Юли 2019, 9:06

Тия са тотални олигофрени, като цялата малоумна държава! Ама тотални малоумници! Стотици милиони за система
за винетки и за тол такси и накрая едно ЛАЙНО! Карам миналия ден и се качвам на магистралата. Да съм карал с 30км/ч
като минах покрай тях. След 2 км. на самата магистрала втора кола, която ме спира и викат нямаш винетка.
Направо превъртях и нали не са от МВР, такива майни отнесаха малоумните чичаци, че не е истина.
2 коли целите нацвъкани с камери и електроника и не могат да разберат имам ли винетка. Накрая един от колата вика
"Има винетка, показа го системата"................. ЛАЙНАРСКА ДЪРЖАВИЦА сме си :banghead: :banghead:
Стотици милиони и сигурно този от колата е проверил в сайта им през телефона :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от NGneer4eto » 28 Юли 2019, 9:30

zAcK написа:Тия са тотални олигофрени, като цялата малоумна държава! Ама тотални малоумници! Стотици милиони за система
за винетки и за тол такси и накрая едно ЛАЙНО! Карам миналия ден и се качвам на магистралата. Да съм карал с 30км/ч
като минах покрай тях. След 2 км. на самата магистрала втора кола, която ме спира и викат нямаш винетка.
Направо превъртях и нали не са от МВР, такива майни отнесаха малоумните чичаци, че не е истина.
2 коли целите нацвъкани с камери и електроника и не могат да разберат имам ли винетка. Накрая един от колата вика
"Има винетка, показа го системата"................. ЛАЙНАРСКА ДЪРЖАВИЦА сме си :banghead: :banghead:
Стотици милиони и сигурно този от колата е проверил в сайта им през телефона :banghead: :banghead: :banghead:


Човек, на теб пак ти е излезнало на системата, а на мен не ми излиза. И трябва да им показвам хартийката всеки път, защото някой в София предпочита да си чопли носа, вместо да смени 8 символа. Сигурно точно 20 секунди отнема. Вече втори път получавам отговор, че са много претоварени и нямат възможност да уважат молбата ми, която съм подал преди 4 месеца. Трябва да си нося хвърчащото листче.
И всеки път патрулите ме спират с изречението: "Системата показва, че нямате закупена винетка." Но последния път единия чичка тактично ме подпита "Да сте закупили скоро автомобила?". Значи вече много често се случва. Посъветваха ме да се обърна към началника на АПИ. Ще взема да му пиша един мейл, та може и да реши да вземе да накара някой да поработи.
Даже вече вземам да ги съжалявам тези възрастни хорица по патрулите. Всеки ден се сменят регистрациите на стотици автомобили в България. Това означава всеки ден стотици нови неизлизащи винетки. И терорът над водачите се увеличава всеки ден. В крайна сметка всичко го отнасят патрулите, които си вършат работата. И като гледам повечето са пред пенсия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от hell's angel » 28 Юли 2019, 11:35

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Поредната схема се оказаха тия винетки. Май неква лапаница има и покрай тия новите камери за тол таксите, а март месец догодина, нови - щото и тия няма да стават :mrgreen: Като гледам и 300 кинта за винетка няма да ги оправят тия управници за да имаме пътища ...
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от ceco_kd » 28 Юли 2019, 15:21

Мен пък след смяна на номерата от транзитни към постоянни в системата вече не излизам да имам винетка. Нито веднъж не съм бил спиран. Явно в Русенско наистина са пред пенсия и грам не правят нищо. Ама се питам какво става ако някой наистина няма винетка? Пък аз съм тръгнал и молба за промяна на номера й да подавам.....Нито й сменят номера, нито някой ме спира за проверка. И всичко в Бг работи, а?....

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от Jordana » 28 Юли 2019, 17:49

Малко толерантност колеги , това са детски болести на системата ....първите 100 години ще е така а после ще видим кое как :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от NGneer4eto » 28 Юли 2019, 21:21

Ще бъде така, докато не си купи нова стара кола някое журналистче от частните телевизии. Тогава няма и седмица и на всички ще ни прехвърлят винетките за отрицателно време. Ще се разменят няколко директора и това ще е. Нали така беше със свалянето на номера за изтекли книжки. Шумеше се, бръмчеше се и всички си правят пас и далаверата си върви. Ама като свалиха номерата на еди кой си журналист и за нула време отпадна и свалянето на номера и глоби и всичко. Просто работата се пече.
А и този нашия проблем е нищо. На един познат нов внос кола си купува винетка и 3 дена не излиза в системата. А човека пътува всеки ден. Обажда се на телефона, те казват, че скоро трябва да излезне на системата и да не кара още извън града, въпреки че има и касови бележки и всичко. Подлежал на глоба. :shock: Мотаха го 5 дена. Накрая явно случи на любезна и съвестна служителка и след обаждането няма и 2 минути и винетката се появи. Та явно работата опира предимно до мързел. И най-впечатляващото е: след ден набира същия телефон да пита за една друга винетка и се чува: "Квотата за обаждания от съответния телефонен номер е изчерпана"! :shock: Е на това му викам съвършена наглост. Лично го чух. ТОтална изродщина. Внимавайте колко пъти звъните и от къде!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от PolandBall » 29 Юли 2019, 0:21

Някой знае ли колко време отнема прехвърлянето на винетка от един регистрационен номер на друг? :confused:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от ceco_kd » 29 Юли 2019, 0:27

PolandBall написа:Някой знае ли колко време отнема прехвърлянето на винетка от един регистрационен номер на друг? :confused:
Покайвам се, че потъпквам съвсем съзнателно една от 10-те Боби заповеди, а именно: "Не споменавай името Господне!", но само Той знае колко време ще отнеме такава сложна и трудоемка работа!!! А дали и Той не е в неведение като нас?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от PolandBall » 29 Юли 2019, 1:23

ceco_kd написа:
PolandBall написа:Някой знае ли колко време отнема прехвърлянето на винетка от един регистрационен номер на друг? :confused:
Покайвам се, че потъпквам съвсем съзнателно една от 10-те Боби заповеди, а именно: "Не споменавай името Господне!", но само Той знае колко време ще отнеме такава сложна и трудоемка работа!!! А дали и Той не е в неведение като нас?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk


Баси, аз го пуснах онлайн като си мислех, че ще стане по-бързо...казаха ми да си карам със заявлението, заедно с копие от договора за покупка...чакам ги вече 1 седмица....
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от turieca » 29 Юли 2019, 5:57

Каква седмица, два месеца и още не са ми сменили номера.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook