Дигитализиране на винетките

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от ID A » 11 Яну 2020, 23:35

Днеска ходих до Перник и минах по стария път през Княжево. На едно място видях нещо интересно, едно Кади от толаджийските, без камери, само с облитете антени на покрива. Изскочи един със жълтосиня жилетка и с вдигната палка застана край пътя покрай колоната за София. Стоя така секунда две и спря една кола. Зачудих се как пък реши, че точно тоя е за спиране. И след около 300 метра гледам и една Дачия с камери насочени към пътя. И преди съм ги виждал, че се придвижват по две коли, но не бях обръщал внимание. Излиза, че първата снима, а втората веднага получава снимката на кола без винетка и я спира. Подобна идея едва ли е мислена тук.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от Сондьора » 11 Яну 2020, 23:40

От месеци са по две.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Дигитализиране на винетките

Мнение от zAcK » 12 Яну 2020, 11:04

Почти от самото начало са по две коли малоумниците :banghead: Спират ме няколко пъти така, да ми обясняват, че нямам винетка. Така пишело на компютъра :banghead: Що не си еб.т мамата с тяхната малоумна система :banghead: Добре, че си нося всичко. Шибани малоумници - поредните заплатаджии!!! А тая кретенска система за стотици милиони, дето не работи не искам да я коментирам :banghead: :banghead: :banghead: Сложили машини в бензиностанциите за милиони, при условие, че всяка бензиностанция вече има компютър, ПОС терминал и т.н. :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook