Изработка на дискове, тениски и т.н.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Изработка на дискове, тениски и т.н.

Мнение от alozavar » 02 Ное 2018, 14:08

Здравейте!

В общи линии, в бандата, в която свиря, до момента винаги ние лично сме се ангажирали с изработката на мърчъндайс, най-вече тениски и дискове и търсим човек, към когото да прехвърлим това занимание и ние да предоставяме само дизайна за конкретния продукт. Т.е. някой, който вече има изградени контакти в тази сфера, които ние да ползваме. Естествено, търсим и качество, защото се нагледахме на кофти щампи, лошо качество на самата тениска и други подобни неща, които ние няма как да знаем предварително. Съответно хората, които си ги купуват после не получават добър продукт и никой не остава доволен. Фокусът ни е върху дискове и тениски за момента, но имаме желание с времето да разширим опциите с принтове, плакати, значки и т.н. Тъкмо стартирахме новия ни сайт, в който ще има онлайн магазин, така че това е нещо, което също бихме искали да "прехвърлим" към външен човек.

Може някои от колегите, които имат информация и се занимават с магазина на клуба, да споделят впечатления от фирмата, която се занимава с това, аз лично не съм пазарувал и нямам опит с продуктите.

Ще съм благодарен за всякакви съвети, инфо или директни контакти, може и на ЛС :yes:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Изработка на дискове, тениски и т.н.

Мнение от randity » 02 Ное 2018, 17:45

За текстил, може да се обърнеш към колегата z350. Дрехите са качествени, а щампите издръжливи. :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: acho.rs

Последни теми
Facebook