Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от speeder88 » 05 Окт 2018, 7:43

Днес вече видях един помислил се за трамвай! Пердашеше си линиите изпод надлез Надежда по самото трасе! Явно вече са го гласували и приели! :mrgreen:
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Е.Димитров » 05 Окт 2018, 8:14

И в тоя смисъл, трябва да направят и каруците с предимство навсякъде :bchug: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Knoxville_ » 05 Окт 2018, 10:49

Top Gun Maverick написа:Кой ви каза, че може с алкохол на колелото? Гледам по-горе кажи-речи така сте го изкарали. Нищо общо, само да те усетят, че си пиян и си носиш последствията.


Въпросът е, че колоездачите никой не ги бръсне за нищо. Аз съм чувал за глобен колоездач, защото кара по пешеходната част на Витошка. Ти да чувал за проверка на колоездач? Дори няма да питам дали си виждал :lol: :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от acho.rs » 05 Окт 2018, 11:47

:OT:
Като говорим за колелата в града, как никой не спомена Амстердам - там се чувствах като "трудна мишена" :mhihi:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от K_Ilkov » 05 Окт 2018, 12:19

Брутални са ... и са много там :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Jordana » 05 Окт 2018, 12:22

И съвсем закономерно дават най-много фира там :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от ceco_kd » 05 Окт 2018, 12:48

Vra4anin написа:Затова сме на този хал и никога няма да се оправим. Само се делим, всеки псува другия. Пустиняци сме си.




In_Memoriam написа:Във вело форум влизали ли сте да прочетете какво мислят за автомобилите :mhihi: всеки си гледа от неговата камбанария и го боли дедовия за останалите. Каква БГ класика...


Е тука е 99,99% от Бг действителността. Обаче МадЪфакЪ Донкеле не те знам, ама няма да е зле да се консултираш със специалист. Две ли три ли мнения ти прочетох по въпроса и..... абе няма такава неприязън към велосипедистите. Как ги вадиш тия статистики с тия проценти. Имам чувството, че не си се научил да караш колело като малък или си научил, че си бил оставен за осиновяване от семейство на велосипедисти. Спокойно бре човек! Ще живееш повече и ще ти е по-добре. Можеш да коментираш отдолу под мен, може и да не, аз повече няма да влезна да чета тая тема(дори не я дочетох и сега), но определено ще продължавам да карам колело с дъщеря ми и да я уча как трябва да внимава, да пресича бутайки колелото си на пешеходна пътека при зелен сигнал на светофара и все пак да се огледа и ако прецени, че дадена кола няма да спре, тя да я пусне, защото човека може би бърза много. Ще си карам вечер осветено колелото отпред и отзад, без да съм пил алкохол. Единствено, че карам без жилетка, но то ако не видиш мигалките и ще ме блъска някой едва ли светлоотразителна жилетка ще допринесе за по-добър развой на събитията. Дано по-малко хора са изпълнени с такава злоба като на въпросния форумен член, че иначе скоро ще избухне война на пътя м/у велосипедисти и автомобилисти. Със здраве колеги!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от pampo » 05 Окт 2018, 15:03

Knoxville_ написа:
Top Gun Maverick написа:Кой ви каза, че може с алкохол на колелото? Гледам по-горе кажи-речи така сте го изкарали. Нищо общо, само да те усетят, че си пиян и си носиш последствията.


Въпросът е, че колоездачите никой не ги бръсне за нищо. Аз съм чувал за глобен колоездач, защото кара по пешеходната част на Витошка. Ти да чувал за проверка на колоездач? Дори няма да питам дали си виждал :lol: :ok:

Мен са ме спирали там и са ми правили сериозна забележка. Разминах се заради позитивно отношение, обещания, усмивки и тн. Повече не минавам от там...
Иначе с колелото си признавам чистосърдечно, че нарушавам брутално правилника. Съответно смятам, че вредя на автомобилите и пешеходците минимално. Знам ли, може само така да си мисля, но от 10+ годишния ми вело стаж в София до сега не съм имал разправия освен веднъж с некви психясали кучкари... Както и 2 опасни ситуации по моя вина още в началото на "кариерата" ми

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 24.08.2008
Местоположение: Мездра
Пол: Мъж

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от KUM4o » 05 Окт 2018, 16:06

Borymeckata написа:
KUM4o написа:... Карайки около Технополис Враца посока Мездра без проблем с шосейните велосипеди прихващаме тирове и се залепяме за тях така до Мездра караме велосипеди с 90+ км/ч тръпка голяма, но риск още по-голям. Между другото имам приятелче врачанче глобено с 115км/ч на спускането за Мездра с велосипед :D


Поддържаш 90 км/час в колело от Враца до Мездра...?!?! :shock: :shock: Човече, ако наистина го правиш това, не си губи времето с друга работа - ставай профи-състезател, пари ще направиш... :shock: :shock:
Аз 7 километра от блока до работата ги минавам за 20 минути, с малки вариации в зависимост от вятъра, трафика и формата ми в момента. С велосипеда при дълго спускане повече от 70 км/час не съм развивал.

Тук тънкия момент, е че караме на една петя от ремаркето на камион движещ се с тази скорост и той вихрите след него направо ни засмукват и за това успяваме да караме с такава скорост. Иначе с клуб-а от Враца сме правили Мездра-Калафат за 6 часа с каране в редица и на всеки 2км първия минава най отзад и така с цепене на въздуха се постигат доста прилични резултати.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от drago_pavlov » 05 Окт 2018, 18:08

Днес един такова цепене направи...
Карам по Сребърна от Токуда към Южен парк и покарай Парадайс ( за незапознатите - има основно платно с една лента и локално, което след светофар се влива в основната лента, а светофарът в основната е само напред и наляво) един колоездач от основната лента вдига дясна ръка, пресича колоната от локалното, която е напред в 99% от случаите, и тръгва към американското посолство. Цялата маневра с 20-30 км/ч, не знам как се огледа толкова бързо, че да се мушне между колите от локалното...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Jordana » 05 Окт 2018, 18:32

Нали са със статус на трамваи ... !!! :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Bogat-Beden » 05 Окт 2018, 20:23

А тогава между колОло и трамвай кой ще бъде с предимство? Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от K_Ilkov » 05 Окт 2018, 20:41

Само черна нинджа може да убие черна нинджа :ok:

Залагам на оригиналните трамваи :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Пинтев » 05 Окт 2018, 20:44

ГоУфо :lol:

Шегата на страна.Според мен единственото нещо което за сега ме спасява в София когато съм с колелото,това че и аз съм шофьор,и горе долу предвиждам кой накъде ще хване.Имал съм и леки инциденти по вина на водачите..ама все пак който не кара,той не греши.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от (bubsa) » 05 Окт 2018, 22:14

Нямам против колоездачите,но се дразня когато прекаляват.Имах поне 50 снимки,но съм ги изтрил.ИзображениеИзображение

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook