Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от bum_bum » 05 Окт 2018, 23:29

Снимки и аз имам :mhihi:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Имам поне още 100 сигурно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от (bubsa) » 06 Окт 2018, 10:25

Аз не казвам,че няма наглеци и от обратната страна!
Просто ме е яд на колоездачите,които се ръгат пред коли и камиони все едно са безсмъртни.Все си мисля,че колкото си по уязвим,трябва да се пазиш,а не да се подлагаш на кофти ситуации.
Аз като карах колело не съм си и помислял да карам в тунел или по зверски натоварени и тесни улици.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Binev_OuT » 06 Окт 2018, 10:49

В Германия колоездача е като Господ.Инфраструктурата им е уникална и въпреки това много дразнят.Много ме дразнят когато карат по средата на платното в междуградски път където ограничението е 100 , има много насрещно движение и нема как да го изпревариш.Още по-дразнещо е когато видиш че от страни на пътя върви алея направена точно заради тях.Ама това е , всички се дразнят ,но до сега не съм видял някой да дава зор на велосипедист , да свири , да го бие или псува :mhihi:
Колко пъти съм си мислел "Абе добре бе мама ти д**а , що караш на пътя а не на тротоара или на алеята бе..." , даже когато минават покрай празна автобусна спирка не се прибират да пуснат малко трафик , няма брат тотални наглеци!!!
Първо си мислиш ебати ъпсурда , после обаче виждаш как сутрин една сурия деца отиват на училище със колелата без да ги придружава никой и малко от малко разбираш защо е така.
Аре пусни си детето да ходи само на училище с колелото в България , без да го мислиш.Няма как да стане.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от bum_bum » 06 Окт 2018, 12:27

(bubsa) написа:Аз не казвам,че няма наглеци и от обратната страна!
Просто ме е яд на колоездачите,които се ръгат пред коли и камиони все едно са безсмъртни.Все си мисля,че колкото си по уязвим,трябва да се пазиш,а не да се подлагаш на кофти ситуации.
Аз като карах колело не съм си и помислял да карам в тунел или по зверски натоварени и тесни улици.


Аз също минавам от всякъде където е позволено (и където не е де, ама тва друга тема). Пускам всички лампи да мигат и да светкат и се кръстя да не ме отнесе някой. В интерес на истината напоследък карам доста по-разумно. Случва се да спра на светофар някой път :mhihi: Ако трябва да минавам тунела на Люлин го заобикалям обикновено.

В интерес на истината за няколко години в София имам само една ситуация преди да му свикна на фиксито. Един ми отне предимството и аз с глупавия си акъл вместо да спра от далеч за да му покажа, че не е прав спрях в последния момент блокирайки предната гума и прелетях леко през кормилото.

Ако ви се струва неразумно карането тук погледнете как го правят хамериканците. :mhihi:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от bum_bum » 06 Окт 2018, 13:59

Начи, човек като е олигофрен няма значение с какво превозно средство е.

Най-вероятно ще кара по един и същи начин и колело и кола и влак и параход ако щеш да му дадеш.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от drago_pavlov » 06 Окт 2018, 14:43

Вчера имаше един трамвай и на магистрала Хемус...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Мордехай » 06 Окт 2018, 20:08

Мен една офца ме отучи на екстремно каране преди много години на "Витошка" като си отвори рязко вратата точно когато минавах покрай нея.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Колоездачите стават "трамваи" – с предимство навсякъде

Мнение от Bogat-Beden » 06 Окт 2018, 20:26

(bubsa) написа:Все си мисля,че колкото си по уязвим,трябва да се пазиш
Това е, какво има да умуваме повече??
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook