Проблем с профил в PayPal

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Проблем с профил в PayPal

Мнение от SPEED_GABROVO » 26 Сеп 2018, 10:18

Имам следния проблем с Пейпал.След достигане на определен лимит,профила ми беше заключен.Трябваше да прикача снимки с доказателства за името си и адреса си,за да премина в по-горно ниво на профила си или нещо такова.Качих си личната карта и там беше всичко точно,остана адреса,извадих си бележка от банката с адреса и сметката ми,но самия Пейпал не ми дава вече опция да кача снимката.Като отида в менюто за качване на снимките и ми изписва следното нещо,а аз нищо не съм пращал,някакъв бъг се получава :

IMG_6687.JPG


Писах поне 20 имейла в различни сектори,няма отговор,няма нищо,от време на време някой автоматичен отговор и дотам.Ако някой се е сблъсквал с този проблем и може да помогне,ще се радвам много.Плащам си каквото трябва,само да се свърши работа,че ми е много важен профила.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от kasho » 26 Сеп 2018, 11:09

И аз съм минал през тая глупост на Пейпал с идентификацията, само че беше преди няколко години и не помня вече какво качвах и какво не. Щом пише, че ще се обадят до няколко дена освен да чакаш няма какво друго да направиш. Най-много да пишат ,че данните не са достатъчни и да искат да им изпратиш допълнително каквото още им трябва.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от SPEED_GABROVO » 26 Сеп 2018, 11:13

kasho написа:И аз съм минал през тая глупост на Пейпал с идентификацията, само че беше преди няколко години и не помня вече какво качвах и какво не. Щом пише, че ще се обадят до няколко дена освен да чакаш няма какво друго да направиш. Най-много да пишат ,че данните не са достатъчни и да искат да им изпратиш допълнително каквото още им трябва.


Там е въпроса,че аз нищо не съм пратил,а то си излиза само ,като отида в това меню,и реално не мога да си кача файла,няма го като опция. :kuku:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от kasho » 26 Сеп 2018, 11:32

SPEED_GABROVO написа:Качих си личната карта и там беше всичко точно...


Мисля, че като си качил лична карта те автоматично са го затворили за проверка на качения документ. Адреса писал ли си го като текст някъде, даже без да качваш доказателство за него?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от gromovich » 26 Сеп 2018, 16:05

И аз се сблъсках с този проблем, но без да има решение. Ядосах се и накрая им теглих една нашенска. Още малко ще ми поискат и ДНК проба.
Извинявам се за :OT:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от vixx » 26 Сеп 2018, 17:08

Ще ти пишат след известен период и ще ти поискат нещата, които не си качил. Нищо не можеш да направи за да ускориш процеса.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 27.08.2010
Местоположение: Димитровград Сьрбия
Пол: Мъж

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от mslmisko » 26 Сеп 2018, 20:15

да колега, изчакай малко..
ако има някъв проблем те ти пуснат маил с линк къде да качиш допълнително инфо.
аз докато чаках, регистрирах се на payoneer и се оказа че са малко по бьрзи от PayPal-a..

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от Atsalov » 26 Сеп 2018, 21:25

Бъди внимателен, защото в този момент на чакане, може да получиш и фейк мейл ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от SPEED_GABROVO » 27 Сеп 2018, 0:34

Има номер за контакт,мисля да хвана някой,който говори добре английски и да пробваме по телефона.Други идеи не ми идват,щом не искат да ми отговорят по имейла.На едно приятелче му се получи по същия начин и му отговорили какво да направи ,за да си качи нещата и се е получило.Ама за съжаление не може да си види старите съобщения,че си направи профила от потребителски към бизнес и пак греда за мен. :banghead: Едно,че са ми затворени пари вътре,отделно че го ползвам постоянно за ебей и се чудя,дали да не си правя нов,докато се оправят нещата с този.
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от nikola59 » 27 Сеп 2018, 1:04

SPEED_GABROVO написа:Има номер за контакт,мисля да хвана някой,който говори добре английски и да пробваме по телефона.Други идеи не ми идват,щом не искат да ми отговорят по имейла.На едно приятелче му се получи по същия начин и му отговорили какво да направи ,за да си качи нещата и се е получило.Ама за съжаление не може да си види старите съобщения,че си направи профила от потребителски към бизнес и пак греда за мен. :banghead: Едно,че са ми затворени пари вътре,отделно че го ползвам постоянно за ебей и се чудя,дали да не си правя нов,докато се оправят нещата с този.

Трябвало е всичко накуп да качиш. Звъни им по телефона защото с имейли тази работа не се оправя. В повечето случаи на имейлите само "ботове" отговарят. Телефона им е в Ирландия ако има значение за теб. След както го ползваш постоянно за ebay и имаш постъпления е трябвало да знаеш че при достигнат лимит на средства се изисква верификация и акаунта се лимитира в определена степен до предоставяне и одобрение на документите от тях. Можело е да го направиш и преди да ти лимитират акаунта и сега нямаше да имаш този проблем! Може да създадеш още един акаунт, но той трябва да е по тип различен от този който имаш. Само че при бизнес акаунта може да искат документи които не може да им осигуриш, така че не бързай и им звъни по тел.
От тези "измекяри" PayPal всичко може да се очаква и трябва винаги да го имаш впредвид за в бъдеще :mrgreen:
Чети когато имаш време: http://www.paypalsucks.com/newforums/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от bum_bum » 27 Сеп 2018, 21:48

Някой ден като не ме мързи ще напиша как ме завлякоха с 50 евра от пейпал. По-шибана и некадърна поддръжка имат само фейсбук.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от SPEED_GABROVO » 27 Сеп 2018, 23:40

Моя случай има щастлива развръзка,вече ми е освободен профила.Едно приятелче знаещо английски се обади,пратиха ми алтернативен линк ,да си кача пак снимката на документа,но докато го направя,явно са ми прегледали профила наново с предишните ми документи и го освободиха,без да качвам нищо.Явно тези имейли не ги чете никой,само по телефона стават нещата,ама като не съм учил на времето и не познавам английския. :mhihi:

nikola59 написа:
SPEED_GABROVO написа:Има номер за контакт,мисля да хвана някой,който говори добре английски и да пробваме по телефона.Други идеи не ми идват,щом не искат да ми отговорят по имейла.На едно приятелче му се получи по същия начин и му отговорили какво да направи ,за да си качи нещата и се е получило.Ама за съжаление не може да си види старите съобщения,че си направи профила от потребителски към бизнес и пак греда за мен. :banghead: Едно,че са ми затворени пари вътре,отделно че го ползвам постоянно за ебей и се чудя,дали да не си правя нов,докато се оправят нещата с този.

Трябвало е всичко накуп да качиш. Звъни им по телефона защото с имейли тази работа не се оправя. В повечето случаи на имейлите само "ботове" отговарят. Телефона им е в Ирландия ако има значение за теб. След както го ползваш постоянно за ebay и имаш постъпления е трябвало да знаеш че при достигнат лимит на средства се изисква верификация и акаунта се лимитира в определена степен до предоставяне и одобрение на документите от тях. Можело е да го направиш и преди да ти лимитират акаунта и сега нямаше да имаш този проблем! Може да създадеш още един акаунт, но той трябва да е по тип различен от този който имаш. Само че при бизнес акаунта може да искат документи които не може да им осигуриш, така че не бързай и им звъни по тел.
От тези "измекяри" PayPal всичко може да се очаква и трябва винаги да го имаш впредвид за в бъдеще :mrgreen:
Чети когато имаш време: http://www.paypalsucks.com/newforums/


Централата им е в Люксембург или поне така пише в имейлите,но това нямаше значение,беше на живот и смърт работата. :mhihi: Иначе профила ми е бизнес и документите не са нищо специално.Въпроса беше,че това си е техен бъг на системата и много зависи на кого ще попаднеш да ти обърне внимание.Но за тия такси дето ми удържат постоянно,поддръжката на сайта е под всякаква критика. :banghead:

Та работата е,че ако някой има проблем с тях,веднага да звънни на телефона и да не се занимава с писане.Иначе момчето,което вдигна телефона, излезе голям пич и веднага се задействаха нещата,след час и нещо бях свободен. :mhihi:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Проблем с профил в PayPal

Мнение от nikola59 » 28 Сеп 2018, 2:09

bum_bum написа:Някой ден като не ме мързи ще напиша как ме завлякоха с 50 евра от пейпал. По-шибана и некадърна поддръжка имат само фейсбук.

:mhihi: Само 50 ли? Майтапя се.. :D Ако е бил перманентно затворен акаунта ти парите се взимат след 180 дена, но явно при теб случая е друг, та го напиши когато имаш време. Това са най-голямите измекяри - и като такси и като поддръжка и за каквото се сетиш - толкова много години не може да се намери алтернатива която да ги смаже... ама това е друга тема...

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook