жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

жени и коли

Мнение от alx » 18 Сеп 2018, 15:43

темата е продиктувана от ето тези изказвания в темата за е60...

host написа:
dextuar написа:Аз само ще кажа, че явно познавате много отчаяни к**ва, щом се впечатляват на БМВ-та преди 2010-та за 5-ца и 2012-та за 3-ка. Но си признавам, че парцали почти не познавам, но хай левъл коврите определено правят разлика между моделите и двигателите.


при коврите отдавна модели на над 3г НЕ важат ... квито и да са ;) освен G-клас :D


коментирайте... наистина ли жените гледат колите, годините, моделите и двигателите?

моето скромно мнение е, от това което съм забелязал, че най- ги интересува всъщност е цвета на купето... и по- знаещите им прави впечатление интериора... и като цяло жените като опре до коли са доста визуални - един вид по-стара по- лъскава/ измита/ полирана кола им прави повече впечатление от една по-нова, но занемарена откъм външен вид кола.

също съм забелязал, че жените всъщност изобщо не определят мъжа по колата или колите които има - а повече го гледат в очите и се опитват да надникнат вътре :)

разбира се предполагам има разлика от жени до жени- затова и пускам темата.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от pampo » 18 Сеп 2018, 15:53

Не знам, аз тези които познавам знам, че не избират по коли, щото повечето от тях са с мъжете си преди изобщо някой от тях да има каквато и да е кола.
Това важи и за мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 6.08.2018
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от dBMW231 » 18 Сеп 2018, 16:47

Дали гледат години, модели и двигатели ? Не. Гледат по-скоро дали е "нова" и "лъскава" и съответно дали е от познатите гъзарски марки - бмв, мерцедес, ауди и т.н. и то гледат НЯКОИ от тях. Не всички. За други не е кой знае какво. Колегата по-горе добре каза за търсенето и предлагането - точно в това е интересното, че има всякакви типове хора(жени) и всеки придава различна тежест на различни неща ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: жени и коли

Мнение от BaDxBoY » 18 Сеп 2018, 16:49

пикъп ли чух ?? :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: жени и коли

Мнение от Dirty M5 driveR » 18 Сеп 2018, 17:10

Зависи си от жената. Някои не се интересуват, но повечето според мен обръщат внимание главно колко струва колата или с други думи колко е платежоспособен мъжа. :mhihi: Вече онзи тип, които не могат да се возят в стари и нелъскави коли... аз не ги причислявам към "жени".

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 31.03.2011
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от big_dane » 18 Сеп 2018, 17:12

Има и от едните има и от другите. Специално на моята възраст (23-24) ми прави впечатление, че повечето са от гледащите колите и парите. Като бяха на 18-19, ми се е случвало госпожици, които по никакъв начин не са ми обръщали внимание, след като ме видят с новата кола на баща ми (Мазда 6) , изведнъж започваха да проявяват някакъв невиждан интерес към мен. За сравение, съм ходил да вземам няколко пъти сегашната си приятелка да ходим на кафе с нея, след това като отидох с колата на майка ми, въобще не забеляза. Вече сме заедно от известно време и ми е разказвала, че голяма част от приятелките й, са я разпитвали : Ама какъв е, има ли пари, каква кола кара, колко му е голям и тн. , въпроси на които тя, както и аз,много се дразни, но явно това е нормално за голяма част от населението. Като цяло съм щастлив, че успях да си намеря една от малкото, които не гледа първо парите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: жени и коли

Мнение от expl0de » 18 Сеп 2018, 18:02

Между моите 2 не могат да разберат коя е по-нова, така че наистина е важно да е лъсната и все пак да има някакъв съвременен вид. Реално не се интересуват от самата кола, а от това колко пари можете да им отделяте докато са с вас. По същия начин разсъждават и мъжете.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: жени и коли

Мнение от Borymeckata » 18 Сеп 2018, 18:16

За всички жени не мога да говоря, моята съпруга се кефи основно на автоматика. Откакто усети каква благина е това, не мога да я сваля от БМВ-то, все напира да кара... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: жени и коли

Мнение от Don_Diego » 18 Сеп 2018, 18:37

Гледат! Даже гледат и разбират! Да сте видяли някоя да се радва на Дачия Дъстър, както на Мерцедес ГЛЕ? Аз не - следователно разбират :mhihi:
Отделно и подбират - аз съм шофьор по професия, карам всякакви коли (предимно нови и все лъскави) ама някак си личи, че не е моя тая кола (а не е като да ходя със скъсани обувки, изтрити дънки и да мириша на пот или пък да съм някой заекващ полу-идиот без възпитание и обноски) и освен ако не е някоя много залупена не става работата да припадне само като види колата (това при запознанства в разни приложения или по-оборотните заведения) :mhihi: . Отделно като кажа, че съм шофьор (без да изпадам в подробности) и бягат с 200 :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 266
Регистриран на: 9.09.2009
Местоположение: Pleven

Re: жени и коли

Мнение от cerberus » 18 Сеп 2018, 18:42

За жените щом мъжа е добър, образован и верен, няма никакво значение какъв цвят е бентлито му... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
П.П. Изключенията са толкова пренебрежимо малко, че не променят общото правило! :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: жени и коли

Мнение от Kurtov » 18 Сеп 2018, 18:42

Бри4ката беше казал, че суперкарса се познава по големите спирачки.
Само не знам, дали има жени, където да го гледат. :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: жени и коли

Мнение от BorislavB » 18 Сеп 2018, 18:48

Т'ва е малко като игра. Колкото по-висок левел е коврата, толкова повече разбира според мен. Иначе както навсякъде и тук има изключения,но за жалост вече са рядкост.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: жени и коли

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Сеп 2018, 18:51

Зависи какви жени имате предвид най-вече. Хора всякакви, така и жени всякакви. Повечето не избират мъжа по колата му, който мисли така явно има голям проблем и комплекс.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: жени и коли

Мнение от c04 » 18 Сеп 2018, 19:03

По колата посрещат, по портфейла изпращат :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: жени и коли

Мнение от немо » 18 Сеп 2018, 19:08

Top Gun Maverick написа:Зависи какви жени имате предвид най-вече. Хора всякакви, така и жени всякакви. Повечето не избират мъжа по колата му, който мисли така явно има голям проблем и комплекс.

+1 :yes:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook