жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: жени и коли

Мнение от BorislavB » 19 Сеп 2018, 12:23

Малко се отплесваме ама я кажете, кое е Е60-то при моторите... :mhihi:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: жени и коли

Мнение от Grozdanoff » 19 Сеп 2018, 12:37

BorislavB написа:Малко се отплесваме ама я кажете, кое е Е60-то при моторите... :mhihi:


За масата от коврите трябва да караш пистов мотор, по-шумен по-добре(така минава за по рейсингов, те така или иначе не могат да си дадат реална представа за ускорението). Модел и година не ги разбират(може би все пак е по-лесно с мотор), казващ просто че мотора е много рейсинг лимитед едишън и всичко ще е ОК. С кросов/ендуро ако чакаш за пикъп може да си останеш на мастурбация вечно. Има и метъл мацки някакви, който се кефят на чопърите, там трябва неръждавеиката да е добре лъсната и там трябва да обясниш, че мотора е класика.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: жени и коли

Мнение от Kurtov » 19 Сеп 2018, 12:43

Oblivion написа: качи ли се и те стисне здраво и ти каже карай колкото можеш и не се смути когато стрелката удари 200, значи то е ясно довечера ще еб*ш :lalala:


Ако си сред живите. :mrgreen:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: жени и коли

Мнение от BorislavB » 19 Сеп 2018, 12:55

Vra4anin написа:Зависи от гледната точка. Според Илков сигурно, Е60-то е Карпати-то при моторите :ok:



:ok:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: жени и коли

Мнение от Knoxville_ » 19 Сеп 2018, 12:58

c04 написа:Заради тези теми днес се позагледах из трафика :mhihi: Ами руса фурия(чак ми се искаше да я засека да си поговорим :mrgreen: ) зад волана на най-новата S класа, брюнетка с ГЛС пак най-новия... предполагам са ги изработили по начин различен от кОвренския :ok:


Умната ковра знае, че не е важно колко ще духаюс ще прави, а на кого :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: жени и коли

Мнение от DLVasilev » 19 Сеп 2018, 13:58

Изображение
:mhihi: :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: жени и коли

Мнение от Don_Diego » 19 Сеп 2018, 14:01

Оставям това тук... :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от alekangg » 19 Сеп 2018, 14:15

по мои наблюдения, най-оборотните мъже, които съм виждал изобщо не се интересуват от коли, а някои дори нямат. Жени, които гледат колите, гледат сериозни коли, не Е46, Е60 и разни подобни. Е има и такива, които на Е36 сигурно ще вържат, ама не са много

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: жени и коли

Мнение от madafaka_donkele » 19 Сеп 2018, 14:18

Първите ѝ въпроси, ако са какво и къде работя, колко печеля и т.н. винаги казвам, че съм хамалин на илиенци и в добър ден правя 50лв. на ден, което като се замисли човек изобщо не е малко, но....малко ще да им идва щото обикновено следва пфффф, офффф, абееее, проссссстак и т.н., последвано от врътване на диференциала в посока следващия кандидат шаран :mhihi: Това са коврите и за съжаление са болшинство. Истинските жени са, като умните блондинки и НЛО-тата - всеки е чувал за тях, но никой не е виждал наживо...или като онзи виц - едно време имаше една ковра в квартала и всички я знаеха, сега има една свястна, но никой не я знае. То е ясно, че всички искаме домакиня вкъщи, дама навън и ковра в леглото, да не е меркантилна и да е само наша, ама...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: жени и коли

Мнение от ildivvy » 19 Сеп 2018, 14:23

За да се поизяснят нещата малко от малко, най-добре някоя дама да напише нещо,но едва ли... И преди е имало теми и там не им се пишеше... Явно е по-добре за тях да не знаем много-много :mhihi: :mhihi: :mhihi:

П.П. Между другото,аз къде съм в 'таблицата': Единия ми мотор е пистов,другия ендуро,а колата ми е стара "тройка" от 'кофти' вариант :mhihi: ? Някакси в двата края...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: жени и коли

Мнение от madafaka_donkele » 19 Сеп 2018, 14:35

Vra4anin написа:какъв телефон и часовник имаш, къде живееш и спрямо заплатата която получаваш


Собствено жилище ли е, колко стотин квадрата, колко басейна и 'жакузита, макузита има, както и да сподели таргет групата какви коври са - гладни за $$$$$ първоКУРснички в студентски или яките милфки тип яна маринова, че си има "малко" разлика :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: жени и коли

Мнение от madafaka_donkele » 19 Сеп 2018, 14:40

Vra4anin написа:Да беше споменал омбудсманката ни... да те разбера като човек :mhihi:


Макроне, ти ли си уе? :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: жени и коли

Мнение от ildivvy » 19 Сеп 2018, 14:44

Да-а-а! Сигурен бях,че не ставам :mhihi: ! То и в двата варианта явно все е зле,но... Добре,че предстои да се попроменят малко нещата скоро,но ... няма смисъл!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: жени и коли

Мнение от Zagy » 19 Сеп 2018, 14:50

Баси колко са станали меркантилни тия :mhihi: Едно време налитаха и на Е46 :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: жени и коли

Мнение от Rainbow » 19 Сеп 2018, 15:11

:mhihi:




По темата ако си утлра смотан и с кола за 100к няма да те бъде :mhihi:

За тези с колите на кредит и 5 лева в джоба и да ги върже за 1-2 срещи, това ще им е. Намериш ли ковра, която е с теб заради лъскава и скъпа кола, тя ще очаква нон-стоп да е на вечери по 200+ лева, дискотеки по 1000+ и почивките за 5 цифрени суми, което много рязко ще си проличи, че няма как да го бъде :mhihi:

Но имайки познати в лизингова компания, лично аз съм изумен колко много чисто нови коли се вземат и след някви месеци изземат от хората, защото нямат пари и спират да си внасят вноската :lol:

От друга страна още праисторическите жени са избирали най-добрият ловец, та ОК жена трябва да избере мъж по някакъв критерии, който да е годен и за размножаване (това е на много ниско ниво). Което в днешно време означава най-малкото да има достатъчно финанси да живеят нормално и да може да я издържа или помага, както и някакви деца, та не се сърдете ако не ви искат към момента, не са те виновни, по-скоро вижте себе си ;)

При липсата на финанси, предполагам ще се намерят навити дебеланки и жени под 5 от скалата 1-10 :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook