жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: жени и коли

Мнение от c04 » 18 Сеп 2018, 23:25

FaceOff написа:Мен и двете ми жени (с брак) са ме взимали скъсан :mhihi: А пък вече движа с колОло.. нема коя да ме наплюе, камо ли да ме погледне :mhihi:

Е ще кажеш, че тренираш за Тур Дьо Франс :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: жени и коли

Мнение от ukelichko » 19 Сеп 2018, 0:15

Vasko написа:Колеги, не че нещо ама като чета мненията всички имате по два и по три автомобила ,а няколко дена по-назад в едни други теми се оплаквате ,че горивото поскъпнало, дали да си сменяте гумите и т.н. и т.н.
Не разбирам , ама наистина нищо не разбирам ! Аз колкото и да се мъча едвам смогвам да поддържам трите БМВ-та във фамилията , а не съм на заплата - аз съм си шефа, пък като гледам тук повечето сте на заплатки от по 1000 -1500 лв. Пък и като сложите и за фонда и аз съм човек, петък и събота на заведение , за жената, за детето и после как Ви остава за поддръжка на автомобилите и то няколко ?Хайде, кажете ми как става тази работа ? Хайде, очаквам да ме налазите за това мое изказване :)))

Що да те налазиме. Имах БМВ и осъзнах, че е страхотна кола, но ако е на баща ми. Иначе си е скъпа за обслужване и я ти върже някой боклук, я не. Аз нали съм женен, та не съм и пробвал. Като взех БМВ-то преди десетина години, жена ми най-много се впечатли от поставките за чаши и от това, как се свалят прозорците дистанционно с ключа :D То българинът си пати от акъла. Ще дам аз свет пари за кола, та да впечатлявам разни боклуци, дето същите са по 70 кинта на час с включени екстри в Алото. Познавал съм много свестни и същевременно красиви жени през живота си и нито една от тях не си е избирала мъж по колата му.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 19 Сеп 2018, 0:25

c04 написа:
FaceOff написа:Мен и двете ми жени (с брак) са ме взимали скъсан :mhihi: А пък вече движа с колОло.. нема коя да ме наплюе, камо ли да ме погледне :mhihi:

Е ще кажеш, че тренираш за Тур Дьо Франс :mhihi:


Всичките ми познати така казват :mhihi: особено като знаят, че само до тоалетната не ходех с кола.. Караме с детето по 15-тина км, оставям го, и после още 15 до работа и обратно.
Сори за офф-а

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: жени и коли

Мнение от steeN » 19 Сеп 2018, 4:18

Чак моделите не знам, това вече са критични случаи, но марките ги разпознават в бг-то.
То е ясно, че всичко е статус в тоя живот, но с кола не се постига статус, колата може да е евентуално резултат от статуса.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от BMW_POWER » 19 Сеп 2018, 5:01

ukelichko написа: Имах БМВ и осъзнах, че е страхотна кола, но ако е на баща ми.


За предпочитане е служебна :OT:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: жени и коли

Мнение от mangini » 19 Сеп 2018, 7:31

Според мен има известна закономерност - ако жената гледа колата и си прави някакви изводи на тази база, значи последният проблем на мъжа е колата му :mhihi: . Щом се е стигнало до там, той вече е преценен по всички други материални признаци - портфейл, дрехи, часовник и всички задължителни за една уважаваща себе си ковра дрънкулки. На другия полюс са читавите жени, за които тия неща нямат никакво значение, поне на пръв поглед. Разни хора, разни жени, разни Е60ки :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: жени и коли

Мнение от kikko » 19 Сеп 2018, 7:47

Жени има всякакви. Едни търсят пари, други си имат пари защото имат нещо в главата и търсят друго. Ако можеш да предложиш "другото" хващаш една такава и живота ти е нормален-работа,дом,семейство и т.н. Ако не можеш да предложиш "другото" стискаш зъби и спестяваш или теглиш заем,купуваш един лъскав "премиум кош",скъп часовник и другите "важни" неща- не знам точно какви и се надяваш да се излъже някоя от първия вид-това е.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 19 Сеп 2018, 8:18

Те и от двата вида се лъжат на тая въдица , не знам някоя "умна" да върне човека щото е напазарил фешън парцалки и кара скъпа бангия па даже и да няма никой под шапката. И не знам как я виждате тая някой скъсан цървул да го прибере красива богата и умна ? Ще го обгрижва заради секса или за какво ? Като излезе от размножителния период и филма свършва . Даже и в приказките не се случват такива неща , в приказките е точно обратното - скъсаната парцалана се превръща в принцеса и среща принца на бял кон . Тоест позитивните нагласи на обществото са само в тази посока :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: жени и коли

Мнение от kikko » 19 Сеп 2018, 9:27

Jordana написа:Те и от двата вида се лъжат на тая въдица , не знам някоя "умна" да върне човека щото е напазарил фешън парцалки и кара скъпа бангия па даже и да няма никой под шапката. :mhihi:


Няма да го върне заради парцалките или заради бангията,но за другото не съм съгласен. В България е пълно с малоумници и простаци и колкото и да им е странно на някои ,да си възпитан и интелигентен се харесва на жените. Говорим за нормалните жени. За ков**те е важно друго,но за тях е ясно.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: жени и коли

Мнение от Комбина » 19 Сеп 2018, 9:29

Един приятел който преди години много бръмчеше по Щутгард да зарибява студентките каза, че много от тях гледат дали си с годишна винетка и резервоара дали е пълен до горе, а не да си капнал газчица за 10 кинта и да свети ламБата за гориво. :mhihi: По това също си вадят заключения :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: жени и коли

Мнение от Oblivion » 19 Сеп 2018, 9:44

Повечето жени гледат дали е лъскава и се кефят когато е запазена а не толкова дали е 2005 година или 2011. Ако в колата ухае добре и е лъсната отвън и вътре това е достатъчно да няма проблем ( бмв ауди мерцедес са бонус).


От както обаче си купих пистов мотор нещата стоят по друг начин :mhihi: Определено се усеща по-голям интерес от страна на жените и по-лесно се случват нещата. Особено ако момичето си пада по такива машини направо се спестяват много първоначални "игри" и номера.

За пикъп дори мотор за 3 бона е по-вървежен от е60 за 15хил. Почти всяка жена харесва бързите скорости и новите преживявания, качи ли се и те стисне здраво и ти каже карай колкото можеш и не се смути когато стрелката удари 200, значи то е ясно довечера ще еб*ш :lalala:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: жени и коли

Мнение от c04 » 19 Сеп 2018, 10:18

Ако не мислех, че ще се отрепя за отрицателно време с мотор, да си бЕх купил вече :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 19 Сеп 2018, 10:50

Май тук забравихме да уточним, дали говорим за средностатистически жени, или такива с външен вид над 8 по десетобалната.
Един познат казваше, че хубавите са или материалистки(повечето), или ... луди. Последното да не се разбира, че са глупави, или трябва да са като първите, а просто са си :kuku: ..

c04 написа:Ако не мислех, че ще се отрепя за отрицателно време с мотор, да си бЕх купил вече :mhihi:
+1 - разбира се , НЕ заради коврите
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 19 Сеп 2018, 11:26

Vasko написа:Колеги, не че нещо ама като чета мненията всички имате по два и по три автомобила ,а няколко дена по-назад в едни други теми се оплаквате ,че горивото поскъпнало, дали да си сменяте гумите и т.н. и т.н.
Не разбирам , ама наистина нищо не разбирам ! Аз колкото и да се мъча едвам смогвам да поддържам трите БМВ-та във фамилията , а не съм на заплата - аз съм си шефа, пък като гледам тук повечето сте на заплатки от по 1000 -1500 лв. Пък и като сложите и за фонда и аз съм човек, петък и събота на заведение , за жената, за детето и после как Ви остава за поддръжка на автомобилите и то няколко ?Хайде, кажете ми как става тази работа ? Хайде, очаквам да ме налазите за това мое изказване :)))


А ти не беше ли феникса, дето след като само сменяше мАсло 50 хиляди на е-шееееесето, почна да се оплакваш от смяна на всмукателен и изпускателен колектор, все едно е кой знае какво? И рециклираното ти турбо ти счупи мотора и орева форума и прокле марката?? А за другите две бмв-та в семейството не сме чули нищо, явно те са здрави? ГоУем си!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: жени и коли

Мнение от c04 » 19 Сеп 2018, 11:30

Заради тези теми днес се позагледах из трафика :mhihi: Ами руса фурия(чак ми се искаше да я засека да си поговорим :mrgreen: ) зад волана на най-новата S класа, брюнетка с ГЛС пак най-новия... предполагам са ги изработили по начин различен от кОвренския :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook