жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 12 Дек 2018, 23:28

bum_bum написа:...Ако пък и не е някакъв пълен бордюр в главата ще ви покаже и от вътре коли за които и цял живот да не ядете няма и да мечтаете.


Ей време беше да се върнем на колите, че на зле тръгнаха работите :mhihi:
Не е толкоз оборотна, па и аз за пластмаса не мечтая, да пази господ :mhihi: Тия дето са ми интересни, гаранция никой няма да я пусне там, па и тя самата няма да иска, като я знам каква е фолк дива :mhihi: Иначе ми е през уята вече, забавлявам се просто :ok:

Ей толкоз и е акъла явно, та да не може да отговори :ok:

ИзображениеИзображение

ЕДИТ: Чупя скрийншотите от Месинджър. На който му се забавлява да чете тъпизмите ѝ, да каже, ще ги оправя пак :ok:
Последна промяна Nickelback на 13 Дек 2018, 0:09, променена общо 4 пъти
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 12 Дек 2018, 23:59

Царе са на mindfuck-a ..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 13 Дек 2018, 0:21

Jarvis написа:Естествено, ама ми е някак фалшиво и насила да стане по тоя тийн начин иди си - ела си. Един вид не т'ва са здравите основи за читаво бъдеще, щото от тая игра бързо ще й мине мерака и ще шарят очите.
Загатнах и преди малко, тактиката не е към нея, а към теб си.
Бъди мъж на място, бъди пич, перспективен и кадърен, гледай си здравето и се грижи за хората около себе си. Разни изпълнения тип фурнаджийска лопата, стиснатост и дребнавост ги изкореняваш, 'щото по-грозно за един мъж няма.
Ако си читав сама ще си стои, 'щото знае, че истински читаво на пазара трудно се намира, а годинките си вървят...


Разбирам те какво говориш много добре и ми се искаше така да стоят нещата, но опита ми и наблюденията ми противоречат с това което казваш. Всъщност едно от най-щасливите семейства, които познавам с 25г+ брак, мъжа след 7г връзка казва на жената "Няма да се ожена пък за теб" :mhihi: (пак се женят). Бил съм в подобна ситуация в която казах пред църква същото на първата ми (мега зле от моя страна) после още 3г ме изтърпя и аз прекратих връзката. Бях и от обратната страна, където глезих последната без да ме моли, някви малки неща, да я взема от работа(бачкаше в кофти квартал), да й взема фреш, ядене по хубави места, няколко малки почивки, вкъщи винаги вино, шоколад и готин секс :lol: Не го оцени. И съм сигурен че и много други няма да го оценят, особено ако са красиви и получават тонове внимание, това доста мъже ще го предложат. Само обърни внимание жените какви шаблонни книги четат, тип "50 нюанса", всичките с един и същ сюжет - жена среща мъж, мъжа има някъв проблем/дерт/друга жена, жената се бори за него и го печели... не е обратното, мъжа да се бори за връзка, просто е противоестественото. Не казвам да не си обичаш жената, обичай я с цялото си сърце, но й го давай по малко, щото ще я прехраниш и ще те отсвири - красивите жени обичат предизвикателство. И да не звуча като някъв мачо, за последната съм ревал (сам) не малко и 1 месец ми беше доста кофти, а беше много важен момент в работата ми. От прекалено много чувства към дадена жена, първо че я гониш нея, второ слагаш себе си под огромен риск тази жена да те срине. Повече предпазливост най-вече за себе си, а и жената ще оцени че има мъж, а не чувствително мъжле. Поне аз до такива изводи извадих от моите връзки, дано не ти се наложи да го научиш на собствен гръб.

ПС, за текстовете горе - прекалено обяснителни и нийди са, дали си жив, етц, нея не я бърка, твоя си работа :mhihi: място, дата и час, по-делово, щот така се издаваш пак че ти искаш нейното внимание повече. Особено пък влезнете ли в някви сложни отношения, приемай го все едно отиваш на сделка;) Кой има левъридж в сделката? този който може да си тръгне от нея :mrgreen:
Последна промяна acer на 13 Дек 2018, 0:27, променена общо 1 път
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 13 Дек 2018, 0:24

Всичко е хубаво, ама е трудно като ти пука да се правиш на готин.
За такава, която ти е безразлична, можеш цял живот да я правиш на маймуна като по учебник, ама.. каква полза
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 13 Дек 2018, 0:32

acer написа:Разбирам те какво говориш много добре и ми се искаше така да стоят нещата, но опита ми и наблюденията ми противоречат с това което казваш. Всъщност едно от най-щасливите семейства, които познавам с 25г+ брак, мъжа след 7г връзка казва на жената "Няма да се ожена пък за теб" :mhihi: (пак се женят). Бил съм в подобна ситуация в която казах пред църква същото на първата ми (мега зле от моя страна) после още 3г ме изтърпя и аз прекратих връзката. Бях и от обратната страна, където глезих последната без да ме моли, някви малки неща, да я взема от работа(бачкаше в кофти квартал), да й взема фреш, ядене по хубави места, няколко малки почивки, вкъщи винаги вино, шоколад и готин секс :lol: Не го оцени. И съм сигурен че и много други няма да го оценят, особено ако са красиви и получават тонове внимание, това доста мъже ще го предложат. Само обърни внимание жените какви шаблонни книги четат, тип "50 нюанса", всичките с един и същ сюжет - жена среща мъж, мъжа има някъв проблем/дерт/друга жена, жената се бори за него и го печели... не е обратното, мъжа да се бори за връзка, просто е противоестественото. Не казвам да не си обичаш жената, обичай я с цялото си сърце, но й го давай по малко, щото ще я прехраниш и ще те отсвири - красивите жени обичат предизвикателство. И да не звуча като някъв мачо, за последната съм ревал (сам) не малко и 1 месец ми беше доста кофти, а беше много важен момент в работата ми. От прекалено много чувства към дадена жена, първо че я гониш нея, второ слагаш себе си под огромен риск тази жена да те срине. Повече предпазливост най-вече за себе си, а и жената ще оцени че има мъж, а не чувствително мъжле. Поне аз до такива изводи извадих от моите връзки, дано не ти се наложи да го научиш на собствен гръб.


:yes: :yes: :yes:

acer написа:ПС, за текстовете горе - прекалено обяснителни и нийди са, дали си жив, етц, нея не я бърка, твоя си работа :mhihi:


Това има предистория, че не можела да разчита, видиш ли, и да се свърже с мен, щото съм си бил спирал мобилния интернет докато спя :mhihi: :mhihi: :mhihi: Много добре знае какво ѝ връщам, така саркастично, иначе нямаше да го пиша така :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: жени и коли

Мнение от alx » 13 Дек 2018, 1:46

От цялата класика в жанра (щото тая тема е точно такавa) разбрах, че никой от вас явно не е срещнал истинска жена- такава която обича спокойно, нежно и дълбоко и й държи много много дълго време. И го прави с усмивка и без драма и всичките й карти са на масата. Жена пред която можеш да бъдеш точно такъв, какъвто си- понякога неуверен, понякога глупав, мръсен, бъркащ и всичко останало от което сме изтъкани мъжете и въпреки това да те вижда пред целия шум в системата :)

.... но за едно съм абсолютно съгласен- отношенията с жена са точно такива каквито си ги направиш или допуснеш (с твое съглАсие) да ги направи тя...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от Benord » 13 Дек 2018, 4:25

Чудех се докато чета,какво да напиша,ама вие докосвали ли сте се до любовта изобщо? Дали е кола,жена или друго,няма значение. Любовта е раздаване докрай. Без въпроси и отговори,без очакване и надежди.Секса е само начин на общуване. Не е нито удоволствие,нито желание,нито цел в контакта. Вълната която се споделя от двама,мъж и жена е основата на един съюз.Без тоталната връзка в континуума,за каква връзка говорим? Физическите усещания са само върха на айсберга.Това което плува отдолу е нещото,за което си струва да се живее.Изпаднали в потребитеското си съществувание много хора си мислят,че една торба пари и най-красивата русавелка са примерът за успешен живот.Да,ама не! Това си е един пропилян отвсякъде живот. Истинският живот е да плуваш в чувствата и реализацията на духовните си копнежи.Един съюз е железен,когато двама си имат пълното доверие и не се интересуват от грешките на другия,а се усещат и за най-малкото без думи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 13 Дек 2018, 9:11

В днешно време нещата стоят малко по-различно от романтичните филми.
Жените ВЕЧЕ СА РАВНИ а дори мисля и по-активни от мъжете в инициирането на връзки и отношения между двата пола.
Почти никоя не чака да я търсят или свалят напротив, пишат, звънят, харесват, флиртуват, кокетничат или просто се усмихват в посока, която им се струва интересна. След което активно споделят по между си, сравняват и в състояние на естествена конкуренция се надъхват още повече.

Подчертавам ,че има изключения, но това са само изключение и то от старата генерация основно.
Семейните жени не са по-малко жени и както всеки нормален индивид им харесва да са желани и търсени.
Статистиката показва ,че семейството вече не е крепост и изневерите се увеличават и разпределят по равно между двата пола. Дори всичко да е наред в повечето случаи става въпрос за свободно време. С вайбър и фейс пишеш "здрасти" и шоуто започва защото е ЛЕСНО.
Не се налага да си на купон, рожден ден или да търсиш поглед, да каниш на блус за да се получи нещо...и т.н.

Каквото и да направиш за една жена не Е достатъчно и не е каквото трябва.
Днес може да си ок. Утре си кисел ,удариш колата, настинеш и вече не си ти.
Да се скъсаш не можеш да покриеш 100 процента от очакванията.

В една любовна връзка всичко е на макс - Визия, бельо, парфюми, сладки думи, страст, секс по 1-2 часа.
В семейството това темпо е невъзможно. Деца, битовизми, родители и т.н.

немо, за 8 години сме пили едно кафе. Разходи 0лв.
Не искам вече е30. Искам си "ферарито" в лицето на мацката. :mhihi:

Benord ,не напразно се наричат ЛЮБОВници. а НЕ СПЪТНИЦИ или ПАРТЬОРИ.
Последна промяна klintan66 на 13 Дек 2018, 18:16, променена общо 1 път
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017

Re: жени и коли

Мнение от E.5KOV » 13 Дек 2018, 12:54

Benord написа:Чудех се докато чета,какво да напиша,ама вие докосвали ли сте се до любовта изобщо? Дали е кола,жена или друго,няма значение. Любовта е раздаване докрай. Без въпроси и отговори,без очакване и надежди.Секса е само начин на общуване. Не е нито удоволствие,нито желание,нито цел в контакта. Вълната която се споделя от двама,мъж и жена е основата на един съюз.Без тоталната връзка в континуума,за каква връзка говорим? Физическите усещания са само върха на айсберга.Това което плува отдолу е нещото,за което си струва да се живее.Изпаднали в потребитеското си съществувание много хора си мислят,че една торба пари и най-красивата русавелка са примерът за успешен живот.Да,ама не! Това си е един пропилян отвсякъде живот. Истинският живот е да плуваш в чувствата и реализацията на духовните си копнежи.Един съюз е железен,когато двама си имат пълното доверие и не се интересуват от грешките на другия,а се усещат и за най-малкото без думи.

+1 ! Точно казано.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 13 Дек 2018, 14:48

klintan66 написа:В днешно време нещата стоят малко по-различно от романтичните филми.
Жените ВЕЧЕ СА РАВНИ а дори мисля и по активни от мъжете в инициирането на връзки и отношения между двата пола.
Почти никоя не чака да я търсят или свалят напротив, пишат, звънят, харесват, флиртуват, кокетничат или просто се усмихват в посока, която им се струва интересна. След което активно споделят по-между си, сравняват и в състояние на естествена конкуренция се надъхват още повече. .

Точно :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 13 Дек 2018, 16:01

klintan66 написа:

Браво за ред пил мисленето, че синьото e по-лесно.

На мен жена ми го е казвала със следните думи "За нас жените е състезание, кой е най-качественият мъж, който можем да привлечем". Проблема е обаче че като го намерят този "качествен", гледат инстаграм и мислят че ще го сменят за по-богат, по-красив, по-известен.. отново консумеризъм. Заблуждавайки се че тоя бюфет ще продължи вовеки, но всъщност за жените е доста кратък. Няколко пъти вече казвам, че ниската раждаемост променя демографските слоеве и ще е огромен проблем, Мъск го обяснява доста добре https://www.youtube.com/watch?v=MP5Z14X-moM

Наще бащи и дядовци им е било къде по-лесно без инстаграми и прочие глупости, ся вънка са законите на джунглата :mrgreen: Жени, които са примерно "4", искат мъже "8-10" , кво провят останалите под 8? За тва в сащ се зараждат някви странни движения тип mgtow. Май Фройд или някой подобен беше го казал, "цивилизации в които женската сексуалност е освободена се сриват" :mrgreen:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: жени и коли

Мнение от TNT » 13 Дек 2018, 17:57

Това в клипчето е много интересно и плашещо вярно. Малко хора го осъзнават. Някои хора говорят за това от 20 години, но вече започва да "наближава".

Темата малко заприлича на тийнпроблем :mhihi: Разни връзки по няколко месеца, блокирват се по фейса и инстаграм, докато не си сийн-ват :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: жени и коли

Мнение от ildivvy » 13 Дек 2018, 18:30

acer написа:
klintan66 написа:

Браво за ред пил мисленето, че синьото e по-лесно.

На мен жена ми го е казвала със следните думи "За нас жените е състезание, кой е най-качественият мъж, който можем да привлечем". Проблема е обаче че като го намерят този "качествен", гледат инстаграм и мислят че ще го сменят за по-богат, по-красив, по-известен.. отново консумеризъм. Заблуждавайки се че тоя бюфет ще продължи вовеки, но всъщност за жените е доста кратък. Няколко пъти вече казвам, че ниската раждаемост променя демографските слоеве и ще е огромен проблем, Мъск го обяснява доста добре https://www.youtube.com/watch?v=MP5Z14X-moM

Наще бащи и дядовци им е било къде по-лесно без инстаграми и прочие глупости, ся вънка са законите на джунглата :mrgreen: Жени, които са примерно "4", искат мъже "8-10" , кво провят останалите под 8? За тва в сащ се зараждат някви странни движения тип mgtow. Май Фройд или някой подобен беше го казал, "цивилизации в които женската сексуалност е освободена се сриват" :mrgreen:


Ти остави какво правят мъжете под "8-ца",ами и самите жени какво правят,при положение,че дори теоретично няма как да ги огрее всичките с 8-10-ки? Отговора е ясен май...колко самотни майки и 'ергени' има покрай нас,забелязвали ли сте? Просто, в желанието си да не се прави компромис се стига до други крайности и положения! То и с много компромиси пак не е работа,разбира се... Както е казано: "-Пътя към ада е постлан с добри намерения!". Съвременни времена...

П.П. Темата добива странна посока за един от "най-мъжките" възможни форуми...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: жени и коли

Мнение от Knoxville_ » 14 Дек 2018, 8:48

TNT написа:Това в клипчето е много интересно и плашещо вярно. Малко хора го осъзнават. Някои хора говорят за това от 20 години, но вече започва да "наближава".

Темата малко заприлича на тийнпроблем :mhihi: Разни връзки по няколко месеца, блокирват се по фейса и инстаграм, докато не си сийн-ват :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Забрави тагването и качването на снимки с други коври, за да дразним "нашата" :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 14 Дек 2018, 9:18

Колко и вас са ви дрАли и ви дЕрат коврите, ама мишкувате тука... Мен не ми дреме, че си казвам в някакъв форум и споделям леката си ярост. Както форума, така и повечето ми приятели, ме съветват да постъпя точно в посоката и с подхода, които съм си намислил. Това ми беше драмата, не друго. Малцина сме, които споделихме някакви конкретни случки, както се видя, ама айде малко сейр фандък да пуснем, че нещо ви е скучно напоследък :mhihi: Омръзнали са ви турбо проектите сигурно :mhihi:
Показателна е и темата, която пуснах за колите - ни гък, ни мък :mhihi: Чакат сейрчето и мишкуват повечето :D Ай със здраве :yes:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook