жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: жени и коли

Мнение от Grozdanoff » 26 Сеп 2018, 20:09

acer написа:Жените може от коли да не разбират, но всяка кола си има мъжествено или съответно женствено излъчване.. та за тва и Г-класите се харесват на дамите.


За мене Г-клас има не мъжествено ами просто излъчване, ама нали е мода :mhihi: Никога няма да разбера хората, които карат джип от 5-10г, който никога не е влизал в гората... може да е заради пикъпа, щото нали някои кифли се кефят на джипове :dunno:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: жени и коли

Мнение от In_Memoriam » 26 Сеп 2018, 20:12

Grozdanoff написа:
acer написа:Жените може от коли да не разбират, но всяка кола си има мъжествено или съответно женствено излъчване.. та за тва и Г-класите се харесват на дамите.


За мене Г-клас има не мъжествено ами просто излъчване, ама нали е мода :mhihi: Никога няма да разбера хората, които карат джип от 5-10г, който никога не е влизал в гората... може да е заради пикъпа, щото нали някои кифли се кефят на джипове :dunno:

Софийските улици са еквивалент на офроуд, така че е доста разбираемо поне за мен.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: жени и коли

Мнение от DLVasilev » 27 Сеп 2018, 8:50

Ми що не се кефят на УАЗ-ки а.к.а. съветската г класа :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: жени и коли

Мнение от Rainbow » 27 Сеп 2018, 10:00

Не знам за вас, но вчера видях една руса мадама да кара в София Ferrari Berlinetta, та май тя ще ни пикъпва (ние не знам с какво ще я впечатлим откъм коли :mhihi: ).
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от seimo » 27 Сеп 2018, 10:06

Той нека да е някой направен Уаз за офроуд пък да видим дали няма да му се кефят :mhihi: Ще викат повече от онези в ГТР-а :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 27 Сеп 2018, 10:14

Grozdanoff написа:
acer написа:Жените може от коли да не разбират, но всяка кола си има мъжествено или съответно женствено излъчване.. та за тва и Г-класите се харесват на дамите.


За мене Г-клас има не мъжествено ами просто излъчване, ама нали е мода :mhihi: Никога няма да разбера хората, които карат джип от 5-10г, който никога не е влизал в гората... може да е заради пикъпа, щото нали някои кифли се кефят на джипове :dunno:



Ами не знам дали е проста, ама тва с енергиите е вярно.. в смисъл мъжествената привлича женската и обратното. Колкото и да си мъжествен, ако седнеш във vw beetle най-много за джендър да минеш :lol:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: жени и коли

Мнение от vicho » 27 Сеп 2018, 10:14

Rainbow написа:Не знам за вас, но вчера видях една руса мадама да кара в София Ferrari Berlinetta, та май тя ще ни пикъпва (ние не знам с какво ще я впечатлим откъм коли :mhihi: ).


аз пък вчера се натъкнах на много кисела русокоска с бяло А5, гръмнах я 2 пъти по околовръснотно, изхилих й се, тя се нацупи и отпраши... не се е впечатлила от ЧАДЕЛНИКА ххахахахахахаххахаха :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: жени и коли

Мнение от Dextuar » 27 Сеп 2018, 10:34

vicho написа:
Rainbow написа:Не знам за вас, но вчера видях една руса мадама да кара в София Ferrari Berlinetta, та май тя ще ни пикъпва (ние не знам с какво ще я впечатлим откъм коли :mhihi: ).


аз пък вчера се натъкнах на много кисела русокоска с бяло А5, гръмнах я 2 пъти по околовръснотно, изхилих й се, тя се нацупи и отпраши... не се е впечатлила от ЧАДЕЛНИКА ххахахахахахаххахаха :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Я дай по детаелно как я “гръмна” :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: жени и коли

Мнение от steeN » 27 Сеп 2018, 11:07

напиши в youtube- rolling coal :mrgreen:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: жени и коли

Мнение от Borymeckata » 27 Сеп 2018, 11:25

Чек сега се сетих - имаше преди подобна тема, даже едва ли е само една:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=352113&hilit=%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 27 Сеп 2018, 21:45

...BMW’s Metaphorical Vagina....Навярно помните GINA и знаете коя е тя :mhihi:
http://www.theinklingmag.com/technophob ... al-vagina/
....Ако разбира се кола = жена" според учените , където е важно да се въведе мъжът в сложна метафорична система. И, разбира се, с мъжът идва с пениса си. Пенисът отключва вагината като ключ, който отключва и активира кола. Пенисът е представен като инструмент за активиране и контрол, а вагината като пасивен, послушен получател. Жената може просто да изрази удоволствие или дискомфорт.....
Напълно може да се разбере фетишизирането на някои емблематични коли от мъжете , явно те ги чувстват като жени с които имат сексуални преживявания . От друга страна ролята на жената е твърде съмнителна в такава комбинация кола-жена , тя няма никаква стойност от гледна точна на психологията .Затова жените не се впечатяват от коли , а от цената на колите . Ясно е че една вагина няма какво да отключи в друга "вагина" , няма как да изживее нищо на подсъзнателно ниво , няма как да получи никакво преживяване от такъв контакт ... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: жени и коли

Мнение от TNT » 29 Сеп 2018, 18:55

И аз да се включа на по-късен етап в темата. Като цяло във всички мнения има истина. Също има и много разлика в поколенията. Имам по-голям брат 5 години и дори при това сравнение откривам драстични разлики. И там има коври, ама някакси не е толкова масово като при моя набор. Като гледам пък при по-малките... направо скандално става. В днешно време и любовта започва да струва пари. А момичетата още като ученички подминават бройките на майките си.

Това кой какво и как търси също е вярно. Имам един приятел - работата му е свързана със заведения и нощни клубове. Съответно и всички момичета, с които се запознава... там ги намира. А познайте какви смерва :ok: Друг приятел имам - през 10мин обяснява какви коли има (има той... редуват си колите в семейството просто, всеки кара всичките коли, все 15-20 годишни) и колко пари взима (даже на са много, ама за него са :mhihi: ). Съответно пак само някакъв нисък левел коври :ok: Трети с мнение, че всички жени са к**ва, а на него метода за зарибявка е да помпи покани за приятелства във фейсбук на всяка снимана в огледало кифла. По едно време му бяха блокирали профила, щото пращал прекалено много... :kuku: И да не говоря само за мъжкия пол. Една приятелка-съученичка все на камък удря с гаджетата, ама как пък с един не се запозна в университета, а все по баровете :ok: Аз буквално за последните 10 години не помня да е имала приятел, с който не се е запознала на купон/дискотека. Общо взето няма ли алкохол, не става :ok:

Това с чистата кола е много важно. Често се ебавам с приятелката като й покажа лъскава кола, пък 100 метра по-надолу същата, ама неизмита. Едната е "яка", другата не я кефи :ok: Още по-яко е, като й покажа същата кола, като моята... ама с М-пакет :ok: В 90% от случаите не разбира, че е един и същи модел.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от BMW_POWER » 30 Сеп 2018, 0:15

Rainy написа:Никой не е казал, че жена ви непременно трябва да е грозна, за да ви е вярна, да ви готви и да ви чисти. Познавам мъже с жени съкровища - и като визия, и като характер, но им изневеряват ей така за спорта, за разнообразието. Ето това е много грозно и никога не съм го одобрявала. А тези от Вас, дето разправят, че изневеряват на жените си с някакви тип Норчето... Еми заради такива като вас и малкото останали добри жени се изродяват и стават долни и лъжливи. Точно такъв тип мъже, кръшкачи, заслужават да си носят рога до живот. Аз познавам един, дето е на солидна възраст... Около 40. И вика, че редовно си правел секс с други жени, но понеже бил обезпечил жена си отвсякъде, не се чувствал виновен, а и тя нямало откъде да разбере и съответно щом не знае и не страда, значи нямало проблем според него. Питах го добре, какво ще направиш, ако тя ти сложи рога на теб? И той каза, че това не може да се случи и ще я убие. Докато мъжете са с такова арабско виждане, няма как да очакват отношение от жените. Не говоря за всички, има изключения, ама май и сред вас са много малко. Вие за един стегнат и вирнат задник сте готови да предадете вашата жена, която може би е с по-кофти гъз, защото ви е родила дете и стои вкъщи да го гледа, докато вие си развявате байряка. Това е срамно и гнусно, и няма оправдание за такова нещо. Но пак казвам, има мъже, които изневеряват на големи красавици ей така заради самия секс с друга жена. Ще заключа, че за да изисквате, трябва и да давате същото в замяна! Много жени знаят, че мъжете нямат топки, затова разчитат само на себе си, а мъжете ги използват за пари и секс...и като се замисля, защо да ги съдим? :)


"До всяка красива жена седи един мъж, на когото му е писнало да я чука" - Чарли Харпър

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: жени и коли

Мнение от Borymeckata » 01 Окт 2018, 12:41

Пичове, никакви шансове нямаме с тия баварци... Вижте професионалистите с какво работят:

Изображение

Изображение
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: жени и коли

Мнение от DLVasilev » 01 Окт 2018, 14:11

Borymeckata написа:Пичове, никакви шансове нямаме с тия баварци... Вижте професионалистите с какво работят:

Изображение

Изображение

ТКЗСарката отзад искам да я запаля и да го изшия тва у вратите с нея да се скърши като солетка :mhihi:
Стария Ленди вляво също става :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook