жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 15 Дек 2018, 20:37

Стигне ли се до тук, края е близо а срещите са епизодични с променливо качество и без спонтанност. Мен това не ме устройва а не се справям добре с игнорирането.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 15 Дек 2018, 21:20

Обърках се тука коя история следим :lol:

Иначе важното е да си в играта,въпреки нервите- че съвсем без тръпка хич не си е работа..

Да разведримЕ малко Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 15 Дек 2018, 21:54

Жената е като маймуна , не пуска клона за който се държи докато не хване следващия..... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.01.2004
Местоположение: пловдив,кичука,London
Кара: G30d...Q7 2019

Re: жени и коли

Мнение от badboy21 » 16 Дек 2018, 2:14

след 14 години само четене,ме накарахте и мен да се разпиша :mhihi: ,на такова дето кърви по няколко дни,и още е живо,как може да имате доверие :mhihi: те винаги имат резервни варианти :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от Benord » 16 Дек 2018, 2:33

Жената е деликатно същество.Съобразявайте се с това!На вас ви харесва и сте с нея,но тя не е с вас,защото ви е харесала.Тя е с вас,защото ви е избрала.Естествено е да избере и друг след време като разбере, че избора и е бил грешен.
Относно качеството,мъжете сме идеалисти,а жените оптимисти.Иначе за важните неща,колкото и да се напъвате,като крайно решение си зависят изцяло от нея.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: жени и коли

Мнение от enigma » 16 Дек 2018, 3:00

По тази тема - аз мисля, че е малко тъжно какво отношение/мнение имат някои колеги тук към дамите като цяло (може би са си прави за конкретните случаи, но има една приказка - к'вото търсиш - намираш). Честно казано, направо са ми потресаващи тези истории, които пишете. Може би заради това западаме като нация ( а и не само ние, повсеместно с тази глобализация и лумпенизация). Може би съм старомоден, но си мисля, че силното семейство е първичната градивна основа и морална устойка на нацията. А силно семейство не е възможно без двама партньори, които са напълно взаимно отдадени и могат да си разчитат и вярват на 100%.

По темата за самоличността ми/ни - яко параноя ви тресе тука. :mhihi: Даже се кефи единият пич, такъв самодоволен, колко е остроумен и е разкрил шизофреника, много весело ми стана :D . Само че има една приказка в сферата на психологията - често това , с което се опитваш да обидиш някого са най-големите ти страхове за самия теб. Замисли се върху това.

Преди години ми бяха в известна степен проблемни контактите с хора извън Америка, поради професионални ангажименти.
Сега съм (сравнително :) ) свободен човек, даже с удоволствие бих дошъл на някоя сбирка, понеже в тази общност (все още) има много интелигентни хора, които уважавам, ама 1во не карам БМВ от няколко години (сериозно ме разочароваха последните няколко поколения, но ако имам време с удоволствие бих взел някое е28 м5 да се занимавам), 2ро много рядко идвам към България... вече станаха почти 10 години... нищо, живот и здраве догодина :yes:

Ама предлагам, за да се престане с тези спекулации, че съм Алекс , ще отделя 20тина мин докато отивам за риба примерно, за видеочат с някой уважаван форумен доайен (примерно бум-бум?) да се запознаем и да се приключи с това веднъж завинаги. Нещо хенгаутс, снапчат - к'вот се разберем - само не фейсбук, тва не го ползвам. Да ми пише на Л.С. ако има желание. Защото честно казано малко ми е обидно, Алекс може да го уважавам, но имаме напълно ортогонални мнения по някои въпроси.
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 16 Дек 2018, 7:02

enigma написа:ще отделя 20тина мин докато отивам за риба примерно


Ма молА ти се, аз ще отделя 5 минути докато акам, що ше се 'абиш!? :yes:

Мисля, че на всички в тоя форум им е през оная работа как си духате там с другата личност, та да се обясняваш. Показателни са много неща. Всичко е точно :yes: Да не ти е душевно терзание нещо, не друго. Продължавай зимния сън още 6 години :yes:

Ай лека, че се прибирам от РД, и видиш ли, имало и читави жени, не само боклуци :)

По темата: с 280 съм, че го заварих на спирката :yes:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 16 Дек 2018, 10:29

Малко съспенс ...
Снощи по стечение на обстоятелствата моята любов на банкет , нейния мъж също , а аз с приятели на парти.
Към 0.30 часа се видяхме, малко секс , и реших, че сега е момента да я заведа на бар някъде докато мъжа ѝ е на ресторант. Това е за първи път от както съм с нея.
Влизаме двамата в една дискотека към 2.30 . Изправихме се на бара поръчахме ,пълна лудница, аз си пия , тя ми се чекне и...познайте?
На щъркелите до нас на 3 метра буквално , мъжа ѝ с колеги, денси с някаква и се забавлява :mhihi: Тя го видя и блокира.
Изнесе се навън. После се върна и седна при някакви нейни познати.
И ми писа -"е за тва ще се въртя с теб" Пийнах си питието и си отидох. Как не ни видя мъжа ѝ незнам, като ние бяхме на бара като на телевизор. А тя се беше наконтила така, че събра погледите на всички без на мъжа ѝ ... :mhihi:
Бахти късмета! :!: Шанс 1 на 1 000 000
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: жени и коли

Мнение от barty » 16 Дек 2018, 12:11

Случка за милиони :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 16 Дек 2018, 12:38

:owned:

Клинтъне, ей при тебе стана определено интересно! Дръж ни в течение как ще се развият нещата :) Аз вярвам, че след тая случка ще затоплите яко отношенията :yes:

Да питам едно друго въпросче...
На някой случвало ли му се е да движи с едно момиче месеци на ред, тя да го поигнорира, да не е нейн тип, като цяло, но накрая бавно-бавно, малко по малко да се влюби в него? Какво би променило нещата до такава степен, че една жена да се окаже, че е разчела грешно първоначалната си интуиция?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 16 Дек 2018, 12:42

Секса ???!!! :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: жени и коли

Мнение от Borymeckata » 16 Дек 2018, 13:15

Nickelback написа:Клинтъне, ей при тебе стана определено интересно! Дръж ни в течение как ще се развият нещата :) Аз вярвам, че след тая случка ще затоплите яко отношенията :yes:


Абе няма ли за вас сериали да гледате, какво сте го налазили човека? Вие си траете и се кефите на чужд гръб, а той - да споделя...

Клинтъна определено е екстремен тип - да закара гаджето на кръчма... :shock: :shock:
Много хазартно и "на късмет". И не се заблуждавай - видяли са ви.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 16 Дек 2018, 15:18

Чекай ся , това е част от кефа - хвалбите и рибарските лакърдии . Даже и с вързани ръце женкаря ...хмм...рибаря исках да кажа , трябва да може да покаже колко голям е бил улова :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от firstduo93 » 16 Дек 2018, 17:16

Клинтън ти добре си разказваш полуизмислената история. Определено интересно се опитваш да го разкажеш,че си изневерил с някаква миазма. Престани да ни занимаваш със истории звучащи 100 пъти по—интересно отколкото са се случили,ако са се случили изобщо. Освен това се опитваш да се хвалиш със това, сякаш жена ти не ти прави същото без да се усетиш.

Аз съм го правил със 30—40 жени от стари до млади,всякакви. Ама дай сега да създавам романи тук

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от firstduo93 » 16 Дек 2018, 17:19

Nickelback написа::owned:

Клинтъне, ей при тебе стана определено интересно! Дръж ни в течение как ще се развият нещата :) Аз вярвам, че след тая случка ще затоплите яко отношенията :yes:

Да питам едно друго въпросче...
На някой случвало ли му се е да движи с едно момиче месеци на ред, тя да го поигнорира, да не е нейн тип, като цяло, но накрая бавно-бавно, малко по малко да се влюби в него? Какво би променило нещата до такава степен, че една жена да се окаже, че е разчела грешно първоначалната си интуиция?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


Да случва се много пъти и е типичен шит тест. Момичето ти казва че няма чувства към теб и гледа как ще реагираш. Ако се стреснеш и почнеш да я молиш губиш. Печелиш като не ти пука и си живееш живота.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook