жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 22 Сеп 2018, 15:10

Мордехай написа:Не мога да ти разбера въпроса, но не съм написал, че всяка която се впечатлява от скъпи автомобили е умна. А по повод камво значи да се впечатлява - не значи да скача веднага в леглото на собственика, а да разбира че не е поредният нещастник, работещ в цех за салати с големи идеи и недостижими мечти.


Но написа, че всяка която НЕ се впечатлява е тъпа! Нещо и аз не разбирам?
По втората част - може да е поредния сутеньор, батка от лошите и т.н. Знаеш ли една сладурана какъв хубав белег имаше на малкото си дупенце през двете бузи, от чикийката на батката с хубавата кола по която се беше впечатлила..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 22 Сеп 2018, 15:50

Неква джендър идеология се промъква тука , тъкмо дръпнахме малко напред и пак ще вземете да обърнете работата на матриархат с тия терзания за женския нарцисизъм . Аз не мога да разбера какво не е ясно , природата е определила отдавна кое как кога да става между двата пола . Още малко ще изкарате че жените все едно им вадят зъб като правят секс :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: жени и коли

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2018, 16:38

FaceOff написа:
Мордехай написа:Не мога да ти разбера въпроса, но не съм написал, че всяка която се впечатлява от скъпи автомобили е умна. А по повод камво значи да се впечатлява - не значи да скача веднага в леглото на собственика, а да разбира че не е поредният нещастник, работещ в цех за салати с големи идеи и недостижими мечти.


Но написа, че всяка която НЕ се впечатлява е тъпа! Нещо и аз не разбирам?
По втората част - може да е поредния сутеньор, батка от лошите и т.н. Знаеш ли една сладурана какъв хубав белег имаше на малкото си дупенце през двете бузи, от чикийката на батката с хубавата кола по която се беше впечатлила..

Кое не разбираш? Още преди го написах - всяка, която не се впечатлява е тъпа или презадоволена. Човек трябва да е много тъп, за да не му направи впечатление скъпата кола или къщата или нещо друго на този, който я/го сваля. Дулсинея дел Тобосо не съществува, дори Дон Кихот се е заблудил.
Това че някоя овца се е хванала със сутеньорче може да подскаже колко е тъпа или евентуално е някоя малка пикла без опит с тъпи родители, които не са си направили труда да и обяснят разни житейски казуси. Аз всеки ден обяснявам на дъщеря си разни неща, пък да видим - може да се окаже, че и аз не ставам.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 22 Сеп 2018, 16:55

Както пишеше в една реклама, има два начина да задоволиш жена, единият е с диаманти. Проблема е ако жената има диаманти :mhihi:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 22 Сеп 2018, 19:21

Мордехай написа:
FaceOff написа:
Мордехай написа:Не мога да ти разбера въпроса, но не съм написал, че всяка която се впечатлява от скъпи автомобили е умна. А по повод камво значи да се впечатлява - не значи да скача веднага в леглото на собственика, а да разбира че не е поредният нещастник, работещ в цех за салати с големи идеи и недостижими мечти.


Но написа, че всяка която НЕ се впечатлява е тъпа! Нещо и аз не разбирам?
По втората част - може да е поредния сутеньор, батка от лошите и т.н. Знаеш ли една сладурана какъв хубав белег имаше на малкото си дупенце през двете бузи, от чикийката на батката с хубавата кола по която се беше впечатлила..

Кое не разбираш? Още преди го написах - всяка, която не се впечатлява е тъпа или презадоволена. Човек трябва да е много тъп, за да не му направи впечатление скъпата кола или къщата или нещо друго на този, който я/го сваля. Дулсинея дел Тобосо не съществува, дори Дон Кихот се е заблудил.
Това че някоя овца се е хванала със сутеньорче може да подскаже колко е тъпа или евентуално е някоя малка пикла без опит с тъпи родители, които не са си направили труда да и обяснят разни житейски казуси. Аз всеки ден обяснявам на дъщеря си разни неща, пък да видим - може да се окаже, че и аз не ставам.


Започвам да разбирам... значи всяка, която не се впечатлява е тъпа, но не всяка, която се впечатлява е умна .. добра логика :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: жени и коли

Мнение от Grozdanoff » 22 Сеп 2018, 19:37

Отвратих се от живота в тая тема, имам чувството, че неща като чест и достойнство(и за двата пола) все повече си отиват в БГ. Жени, които не се заглеждали по коли били тъпи?!? :shock: :kuku: После защо има кифли/златотърсачки, защото има мъже, който им се връзват. Аз щях да се срамувам ако жена ми ме беше избрала заради колата ми/парите ми!!! :no:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: жени и коли

Мнение от bum_bum » 22 Сеп 2018, 19:48

То па все едно като се разпише някой със скъпа кола тук не получава по 100 шпакли по гъза от разни юзъри.

И на бая форумен к**ва сме се нагледали също.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: жени и коли

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2018, 19:50

Имам чувството, че пиша на друг език....
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: жени и коли

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2018, 19:59

Недей ся и ти, не разбра ли че всички истински мъжаги са били с голфчета и трабантчета когато са забили най-яките жени.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 22 Сеп 2018, 20:17

Е то винаги има изключения , ако си повелителя на тиквите ще има опашка от фенки и без дори да имаш кола . Носят се легенди че Кенеди оправял по две на ден ...и пак не сколасал :mhihi: Та си мисля за всички тия наркотици като власт пари слава си има и съответните наркоманки които са пристрастени :dunno: А на тия супер вманиачените по мъжете си , много много не е за вярване щото рано или късно почва да я боли главата , да излиза често с приятелки ..по женски , да остава насаме с себе си , да стои с часове на телефона , да се дразни от незначителни неща и т.н куп похвати . Ако има някой друго отроче да обгрижва вече нещата се променят но чашата може и да е наполовина празна ама може и да е наполовина пълно . Кой може да е сигурен - никой в общи линии . Маймуната колкото и да е глупава никога не пуска клона преди да хване следващия :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: жени и коли

Мнение от немо » 22 Сеп 2018, 21:55

Vra4anin написа:Лъскавата и скъпа кола би накарало повечето средностатистически хора да се загледат и позамислят.

Така е!
А тези,които се "позамислят" могат да се сетят за оная поговорка:"По дрехите посрещат,по акъла изпращат" ;)
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 23 Сеп 2018, 2:32

Интересно защо се възмущавате тогава че доста моми си избират принца не само по чорапите но и по коня . Мисля че е много по логично и надеждно да се довериш на юнак със скъп расов "кон" от колкото на едни субективни чорапи . :mhihi: Като махнем разни чисто меркантилни изключения , смятам че в женската оценка има много по-голяма тежест дали е чисто в автомобила и дали изглежда нов и добре и подържан . Има един стар лаф , какъвто мъжа такава и колата . Определно дори да сте казанова с бентли , ако вътре е кочина все едно там живее прасе със съответната атмосфера на кочина никоя дулсинея дел тобоско няма да го приеме за плюс . Дори напротив , твърде възможно скъпарската но занемарена кола да бъде отчетена и като минус . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: жени и коли

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Сеп 2018, 9:20

И тук не е така, понеже много зависи за какво се използва колата и къде е ходила точно преди да я види Дулсинеята. Подценявате ги, някои отчита абсоютно всичко и определено не биха си направили кардинален извод.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 23 Сеп 2018, 9:26

Жените противно на общоприетото са доста визуални същества и като видят някой мъж си представят как биха изглеждали евентуалните им деца. Просто са деликатни и ни пазят мъжкото его :mhihi:

В университета имаше един пич, висок, синеок, руси коси, без кола и доста НЕприказлив.. убиха се да му се натискат, а той не ги ебаваше особено и на тях им ставаше още по-гадно :mrgreen:


Да те харесат заради колата е предпоставка за... рога :ok:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 23 Сеп 2018, 9:31

Пълно е с второ поколение баровчета дето какво показват със скъпата си кола? Че тате има пари? А обикновено те сами гъзъ не могат да си избършат? Има не малко такива, дето след тате потрошват парите за някоя и друга година.. и спират да изглеждат благонадеждни..
Преди време познавах мултимилионер с фамилен бизнес на три континента, като основно живееше в България и познайте колко скъпа кола караше - Е36 :mhihi: и основния му дерт беше дали жените са с него заради парите му :mhihi: , а не бе, щот беше мноу хендсъм на 160.. иначе умен и интелигентен мъж.
Пак казвам, съвсем забравихте за любоФта.. че и такова чудо има..

+1 за горното мнение!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook