"За тея пари е60 ... "

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re:

Мнение от seimo » 18 Сеп 2018, 10:26

dextuar написа:
Jordana написа:Това ли е темата където империята отвръща на удара , естествено спонтанно ? В оная другата тема дето за мъртъвците или хубаво или нищо все едно си ритнал гнездо с оси , та чак тема патерица се появи . Някой може ли да сметне колко прави Е60 делено на 2 че ми е счупена елката ....??? :dunno:
Не бе, тази тема е спонтанна, не иска да се караме :ok:


Целта на темата естествено не е сега дружно да плювнем e60-то и да стигнем до заключението че е30 е най-доброто бмв и всичко след него е батал :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 29.08.2007

Re: Re:

Мнение от RageBg » 18 Сеп 2018, 10:30

seimo написа:
dextuar написа:
Jordana написа:Това ли е темата където империята отвръща на удара , естествено спонтанно ? В оная другата тема дето за мъртъвците или хубаво или нищо все едно си ритнал гнездо с оси , та чак тема патерица се появи . Някой може ли да сметне колко прави Е60 делено на 2 че ми е счупена елката ....??? :dunno:
Не бе, тази тема е спонтанна, не иска да се караме :ok:


Целта на темата естествено не е сега дружно да плювнем e60-то и да стигнем до заключението че е30 е най-доброто бмв и всичко след него е батал :mhihi:

Горе долу си е така :ok:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от c04 » 18 Сеп 2018, 10:31

BMW_POWER написа:
alx написа:... аз мисля, че лафа има сцепление защото е60 изглежда като много по- скъпа кола... и от там като кажеш “за тия пари е60” един вид за тия пари можеш да си купиш нещо много по- добро (и изглеждащо много по- добре) от предлаганото...


Това за мен е третия по грозотия модел в историята на марката. Е38 и Е39 са със златни медали. На техния фон 60-сетката си изглeжда направо превъзходно :OT:
Появявайки се след тях, то си идва направо клас :dunno:

Е60-сето няма да го коментирам, кой иска да си го кара :ok: Ама относно горното, вярно че всеки има право на вкус...ама пък чак токова "нещо" не бях чел :shock: За мен от старите сериите, това са най-красивите БМВ-та :wave:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от TheDriver » 18 Сеп 2018, 10:46

Дизайна(интериор и екстериор) може да е "непрятен", за хардкор феновете, но изключително много се харесва на масите. Обикновенно хората който им допада като дизайн намират Е34/Е30/Е21/Е28 и компания за доста грозни. Просто на хората им допада това с издължениете фарове начупените линии и т.н.

Точно този му дизайн го прави много близък като излъчване до по-новите модели, от което следва че е по-лесно да се прожектираш като по-богат отколкото си пред не запознатите. А масовият купувач на Е60 цели да прави точно това - да изглежда, лъскав, гъзар, богат и т.н.

Това, че е масов сред не толкова платежоспособни хора също здраво бута популярността - много части, готови решения за проблеми, квартални сервизи които ще се наемат да го правят и т.н.

А самата фраза не би се пръкнала, ако не беше тая лудост около социалните мрежи напоследък.

П.С. Що се отнася до "пикъпа", по някаква непозната за мен причина девойките доста им допада(и в София и в провинцията). И точно те го виждат като много по-нова и скъпа кола отколкото е :dunno: Не говорим, че някоя скача в скута щом види Е60то, но определено буди интерес сред тях. Аз съм женен и си падам ретро за това често имам възможност да тествам нагласите сред някакви самотни девойки около мен. Разбира се при вида на Е34 или Е36 винаги ме гледат, а и се обръщат към мен все едно съм на социални помощи :mhihi:
Обаче в 90% от случаите като ги накарам да ми посочат по паркингите в кое друго БМВ би било приемливо да ме видят, показалеца се спира на Е60 :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

"За тея пари е60 ... "

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 10:54

Аз само ще кажа, че явно познавате много отчаяни к**ва, щом се впечатляват на БМВ-та преди 2010-та за 5-ца и 2012-та за 3-ка. Но си признавам, че парцали почти не познавам, но хай левъл коврите определено правят разлика между моделите и двигателите.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Re:

Мнение от K_Ilkov » 18 Сеп 2018, 10:58

seimo написа:Целта на темата естествено не е сега дружно да плювнем e60-то и да стигнем до заключението че е30 е най-доброто бмв и всичко след него е батал :mhihi:

ми не позна ;)

По-скоро ми се иска да се види, че всяка такава неориентирана тема ще доведе само до глупости ...

Аз няма да седна да пиша глупости, най-много да се бъзна че е кашкавал :mhihi: , за е60 макар откровенно да не го харесвам, пределно ми е ясно и защо се е появил лафа и доби такава масовост.

Просто не ме вълнува и толкова, подминавам ... И на Ачката му казах, неговия джаг не ме кефи, написах ли му го в темата?
Хората не харесващи стари БМВ-та защо не подминаха темата за е30 не разбрах :dunno:

А тва че новите коли са кашкавал мисля никой няма да го отрече :dunno:

И аз карам е83 освен 30ката ... ми да кашкавал е, пластмаса е ... ама за тия пари ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от TheDriver » 18 Сеп 2018, 11:00

:mhihi: "Хай левъл коврите" не ги знам какво знаят и какво искат, обаче средно ниво коврите, а и не до там коврите им допада. :mhihi: :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от smamf » 18 Сеп 2018, 11:04

Приятел караше Е60 530i с М пакет и някаква измислена генерация. Сваляше една страшна п*тка - красива, отворена, забавна, кефи се на коли о т.н. - въобще страшна. Дълго време я зарибяваше, и тя най-накрая склони да излязат. Трябваше 10000 пъти да го питаме какво е станало на срещата за да каже, не искаше да признава. :mhihi:

Отишъл нашия да я вземе, тя се качила и тръгнали къмнякакво заведение. Говорили си и тя започнала да го разпитва за колата:

-Aa, караш БМВ петица, браво.

Нашия беше много надъхан по колата си, и сопнато я контрира:

- Хаха, не е просто петица, това е топ модела на БМВ, М5.

Мацката го поглежда въпросително/укорително:

- М5 ли? Хаха. То не звучи така.

- Е аз щото не му давам много газ, затова.

- Хаха. Добре, а къде ти е СМГ-то тогава? Нямаше и хриле навънка?

Нашия, не можещ да повярва въпросите на мацката:

-Ама ти откъде знаеш толкова много за М5?

Отговорът:

-Бившия ми караше такова.

:mhihi:

Няма нужда да обяснявам как е протекла срещата и как мацката го сряза жестоко. Че май се прибрала и с такси после.

Поуката, пичове, е - ако ще пикъпвате с Е60, гледайте да не лъжете какво има под капака (или в гащите). Да няма после разочаровани от Е60 и шофьорите му девойки. :wink:



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Последна промяна smamf на 18 Сеп 2018, 11:09, променена общо 1 път
Всеки си плаща за всички грешки ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от pampo » 18 Сеп 2018, 11:04

K_Ilkov написа:...И аз карам е83 освен 30ката ... ми да кашкавал е, пластмаса е ... ама за тия пари ...


Какво значи кашкавал и пластмаса, че не разбирам. Макар и малко, има хора, за които краш тестове и сигурност за важни критерии при избор на коли и определено ако се блъснат Е60 и Е30 не искам да съм в Е30ката в никакъв случай. Не всички фенове на БМВ са и големи карачи и можачи, аз например не съм и гледам и сигурността как е. Точно в тоя форум попаднах на статистиката на КАТ по години от 70та насам и разликата между 90 и сега е някъде към 3 пъти по-малко жертви. Сами сметнете колко повече коли има и каква е действителната разлика. Та така, освен пикъпа и позата, има и други неща, които вълнуват обикновения потребител, които избира БМВ просто защото е по-добро и по-красиво (колко джендърски критерии само) от останалите аналози...
Последна промяна pampo на 18 Сеп 2018, 11:07, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Kurtov » 18 Сеп 2018, 11:07

Според мен много хора мразят новите коли, заради това, че са много по-трошливи и това не важи само за БМВ.
Ако имаш пари това не е проблем, дори и да си фен ще караш m5 f10, какъв е проблема. Да не би м-ките в днешно време да не са балансирани :mhihi: .

Само, че живеем в страна, където минималната заплата е 500 лв, бруто и хората не искат да сменят ангренажен комплект на 100к километра, а да карат истински коли.

От другата страна са тия, където си купуват най-утрепаното е60 само и само да са премиум и тръгват лафове като заглавието на темата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

"За тея пари е60 ... "

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 11:12

TheDriver написа::mhihi: "Хай левъл коврите" не ги знам какво знаят и какво искат, обаче средно ниво коврите, а и не до там коврите им допада. :mhihi: :smoke:
Стари моми, дето гонят да хванат последния влак, не визирам. Просто имам познати с коли за по 50 хилки на по 24-25 години, дето таргета им е 20-25г девойки и определено знам за какво говоря, защото често го виждам. С Е60 от поне 4-5г не се класираш, без да целя да обидя някого, защото положението с Е90 след година, две няма да е много различно, имам приятелки, които грам не разбират от коли и на Е60 му викат “онова циганското БМВ”...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от spacepl » 18 Сеп 2018, 11:35

Тия дето се надяват само на колата да им сваля мадами, ще си отжулят на чикии, ако не са милионери :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Kurtov » 18 Сеп 2018, 11:45

spacepl написа:Тия дето се надяват само на колата да им сваля мадами, ще си отжулят на чикии, ако не са милионери :)



Нали се оказа, че зависи от ку*вите, става и с е60 преди фейса даже :mhihi: .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re:

Мнение от kasho » 18 Сеп 2018, 12:00

dextuar написа:
TheDriver написа::mhihi: "Хай левъл коврите" не ги знам какво знаят и какво искат, обаче средно ниво коврите, а и не до там коврите им допада. :mhihi: :smoke:
Стари моми, дето гонят да хванат последния влак, не визирам. Просто имам познати с коли за по 50 хилки на по 24-25 години, дето таргета им е 20-25г девойки и определено знам за какво говоря, защото често го виждам. С Е60 от поне 4-5г не се класираш, без да целя да обидя някого, защото положението с Е90 след година, две няма да е много различно, имам приятелки, които грам не разбират от коли и на Е60 му викат “онова циганското БМВ”...


А за F30 фейслифтово какво се говори в ковренските среди? За един прЕател питам!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3145
Регистриран на: 7.05.2007
Местоположение: около ЛЮБИМА и Е36
Пол: Мъж
Кара: видимо доволен
Мечтае да кара: само за удоволствие...
Детайли за колата: E36 318i - Вярната!
E30 316i - Непокорната
ML 400 CDI - Мецанко

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от ~Мишо~ » 18 Сеп 2018, 12:09

spacepl написа:Тия дето се надяват само на колата да им сваля мадами, ще си отжулят на чикии, ако не са милионери :)

:ok:
Тъй де, щом и с коли за по пеесе иляди не им връзват... :mhihi:
Имам чувството че някои въобще не са били с жени :confused:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook