"За тея пари е60 ... "

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от alx » 18 Сеп 2018, 0:29

... аз мисля, че лафа има сцепление защото е60 изглежда като много по- скъпа кола... и от там като кажеш “за тия пари е60” един вид за тия пари можеш да си купиш нещо много по- добро (и изглеждащо много по- добре) от предлаганото...
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от BMW_POWER » 18 Сеп 2018, 1:18

alx написа:... аз мисля, че лафа има сцепление защото е60 изглежда като много по- скъпа кола... и от там като кажеш “за тия пари е60” един вид за тия пари можеш да си купиш нещо много по- добро (и изглеждащо много по- добре) от предлаганото...


Това за мен е третия по грозотия модел в историята на марката. Е38 и Е39 са със златни медали. На техния фон 60-сетката си изглeжда направо превъзходно :OT:
Появявайки се след тях, то си идва направо клас :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Jordana » 18 Сеп 2018, 2:10

Това ли е темата където империята отвръща на удара , естествено спонтанно ? В оная другата тема дето за мъртъвците или хубаво или нищо все едно си ритнал гнездо с оси , та чак тема патерица се появи . Някой може ли да сметне колко прави Е60 делено на 2 че ми е счупена елката ....??? :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от acho.rs » 18 Сеп 2018, 6:18

BMW_POWER написа:
alx написа:... аз мисля, че лафа има сцепление защото е60 изглежда като много по- скъпа кола... и от там като кажеш “за тия пари е60” един вид за тия пари можеш да си купиш нещо много по- добро (и изглеждащо много по- добре) от предлаганото...


Това за мен е третия по грозотия модел в историята на марката. Е38 и Е39 са със златни медали. На техния фон 60-сетката си изглeжда направо превъзходно :OT:
Появявайки се след тях, то си идва направо клас :dunno:

Дори и на твоята възраст, тази глупост звучи ... глупаво :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от DLVasilev » 18 Сеп 2018, 6:26

За тия пари толкова щото за повече човек би си купил нормална кола, а не убитата от каране Е60-ка на Ханс с избушени катализатори и какво ли не още замаскирана талига. Ама света отива към Пловдив и сега е модерно да имаш такава кола и да киселееш с нея по шосето. Нищо, че една читава Е34-ка например струва доста повече, като пари и най-вече като автомобил, но това малко хора биха го разбрали. За съжаление масовката не могат да си изпишат първото име с по-малко от 3 грешки и поне на 4 почивки, но пък много добре знаят също толкова простите кифли на какво кълват :mhihi:
Така е модерно сега или иначе казано за тия пари на кредит - е60 :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 7:20

Jordana написа:Това ли е темата където империята отвръща на удара , естествено спонтанно ? В оная другата тема дето за мъртъвците или хубаво или нищо все едно си ритнал гнездо с оси , та чак тема патерица се появи . Някой може ли да сметне колко прави Е60 делено на 2 че ми е счупена елката ....??? :dunno:
Не бе, тази тема е спонтанна, не иска да се караме :ok:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от K_Ilkov » 18 Сеп 2018, 7:44

Ама карайте се бе, кой ви е спрял :dunno:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от vicho » 18 Сеп 2018, 9:19

K_Ilkov написа:Ама карайте се бе, кой ви е спрял :dunno:


няма как... всички харесват е60! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

535d преди фейса коНби

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=884f9t

а? А? АААААА?! :shock: :mhihi:

на цената на хубаво е46 купе фейс 330i :ok:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Grozdanoff » 18 Сеп 2018, 9:31

BMW_POWER написа:
alx написа:... аз мисля, че лафа има сцепление защото е60 изглежда като много по- скъпа кола... и от там като кажеш “за тия пари е60” един вид за тия пари можеш да си купиш нещо много по- добро (и изглеждащо много по- добре) от предлаганото...


Това за мен е третия по грозотия модел в историята на марката. Е38 и Е39 са със златни медали. На техния фон 60-сетката си изглeжда направо превъзходно :OT:
Появявайки се след тях, то си идва направо клас :dunno:


:shock: луд ли си Е38 и Е39 са последните модели напомнящи за класическо БМВ, доста по-добре изглеждащи пред конкурентите си от Мерцедес и Ауди за времето си. Е38 като успешен модел интериор и екстериор не мисля че изобщо е редно да го сравняваме с шеесето, чийто интериор е иновативно грозен за БМВ... Вярно е че за парите за запазено Е38 има е-шеесе, но това е въпрос на приоритети. Един предпочита да е гъзар пред коврите, друг държи да кара читава кола...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

"За тея пари е60 ... "

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 9:42

Абе вие не сте сериозни, коя к**ва ще ти пусне заради Е60?!?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от pampo » 18 Сеп 2018, 9:46

^ Абсолютно, пикъп маниака го купи с тая цел, видя, че само отрепки му се лепят и сега го продава (или го е продал) :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Отделно аз съм с жена и 2 деца и предпочитам да ги возя в Е61 отколкото в Е38...
Последна промяна pampo на 18 Сеп 2018, 9:48, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re:

Мнение от DLVasilev » 18 Сеп 2018, 9:47

dextuar написа:Абе вие не сте сериозни, коя к**ва ще ти пусне заради Е60?!?

Не е като да няма такива парцали да ти кажа
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re:

Мнение от Grozdanoff » 18 Сеп 2018, 9:48

dextuar написа:Абе вие не сте сериозни, коя к**ва ще ти пусне заради Е60?!?


В София може би никоя, но отиди в някой в малките населени места, където местните батки карат Е36 и С-клас и с шеесето ще те гледат като Бог :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.03.2018
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E-53 4.4i

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от Bodar_k8 » 18 Сеп 2018, 10:01

Grozdanoff написа:
dextuar написа:Абе вие не сте сериозни, коя к**ва ще ти пусне заради Е60?!?


В София може би никоя, но отиди в някой в малките населени места, където местните батки карат Е36 и С-клас и с шеесето ще те гледат като Бог :mhihi:

Подкрепям напълно.В София стандарта на живот като цяло е най-висок и такава кола се счита за сравнително стара и не много актуална,но излезеш ли в провинцията,недай си боже да е фейсова 60-ка вече си капитан по всички параграфи...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: "За тея пари е60 ... "

Мнение от spacepl » 18 Сеп 2018, 10:20

Баааа вие тва Ешеесе го изкарахте като фиат мултипла ... :D Аз от Е39 528 минах на шеесятка 3д и съм много доволен, ама много много и при това не съм дал свят пара за него :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook