Френски Лъ"Ф"

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: Astra j 1.4 t

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от b.bonev » 09 Сеп 2018, 15:09

И аз да кажа нещо по темата. ..
Все още имаме пЕЖО 206 1.4 ХДИ 68 КС. колата по талон се води товарна 1+1 места, но и сложихме седалка отзад, мотора е с ангренажен ремък, скоростната кутия е с много къси предавки явно заради това,че е карго версия. Вози кофти, иначе е икономична с 20-30 лв. може да се кара цяла седмица. При нас дойде много раздрънкана сменял съм какво ли не по нея. Ако ще се купува такава кола, то поне да е бензин.
"Не Русия е проблемът на света в момента. Проблем са самозабравили се бездушни хора, които управляват Запада. Утре ще измислят още нещо. Това са някакви "зомбита", които само се стремят да рушат. Не знам до кога ще е възможно Русия да ги възпира, дори с цената на самоунищожение. Но ще направим каквото можем..."- завърши Путин.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от alekangg » 11 Сеп 2018, 8:14

И като те спре чичко полицай какво става, черпим ли? Ако удариш някой познай дали ще му изплатят нещо гражданската, ако имаш такава.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Сеп 2018, 19:20

Най-вероятно никой няма да му обърне внимание и ще си продължи. Дори да забележи при ПТП това полицая, спокойно АКО НЯМА ЖЕРТВИ може да си затвори очите.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от KoolyO » 12 Сеп 2018, 10:45

Лежте вие на тая. Преди 5 (ако не и повече) години един колега караше едно малко автомобилче преправено и узаконено на товарно 1+1, със всичките му решетки и т.н.
По-късно, човекът решил че иска да вози хора и си сложил задната седалка. При спиране за нормална проверка го избухаха с 4000лв акт.
Та всеки си преценява. То може и никога нищо да не стане.
"Аз за това си карам без каско..." :mhihi:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от c7aH4eB » 12 Сеп 2018, 10:51

KoolyO написа:Лежте вие на тая. Преди 5 (ако не и повече) години един колега караше едно малко автомобилче преправено и узаконено на товарно 1+1, със всичките му решетки и т.н.
По-късно, човекът решил че иска да вози хора и си сложил задната седалка. При спиране за нормална проверка го избухаха с 4000лв акт.
Та всеки си преценява. То може и никога нищо да не стане.
"Аз за това си карам без каско..." :mhihi:

Пише ли някъде по талона, че са Н1?! понеже съм гледал обяви нормален хечбек 4 врати а у ама регнат като Н1 с малък данък раз'рш ли?! не говоря само за Пежо и ми е интересно :dunno:
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от vld » 12 Сеп 2018, 14:45

МЕГА ЗЛЕ, супер отрепана кола, имам колега с такава, само миналата година е дал на 3-4000лв. за ремонти :kuku: :kuku: :kuku:
Бахти и пежото нямам думи просто, дори субару феновете се стряскат като разправя какви неща се чупят по тоя курник.
Аааа колата е негова от чисто нова, в момента е на 170 000км. на 100 000км. смяна на 4 дюзи, преди месец два пак бяха тотал щета и четирите, фактурата беше за 2400 :banghead:
Купи и някакво БМВ да не се занимаваш с глупости.
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от alekangg » 12 Сеп 2018, 18:12

Баси легендите, я кажи за какво точно в дал тия 4000лв, да не е била тоталка и да я е оправял от носталгия?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от c7aH4eB » 12 Сеп 2018, 19:38

Да смени майстора и мястото, от което зарежда нафта :yes: а ако там е уверен, че всичко е ток значи е по-карък и от мене :dunno: :kuku:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от KoolyO » 13 Сеп 2018, 8:12

c7aH4eB написа:
KoolyO написа:Лежте вие на тая. Преди 5 (ако не и повече) години един колега караше едно малко автомобилче преправено и узаконено на товарно 1+1, със всичките му решетки и т.н.
По-късно, човекът решил че иска да вози хора и си сложил задната седалка. При спиране за нормална проверка го избухаха с 4000лв акт.
Та всеки си преценява. То може и никога нищо да не стане.
"Аз за това си карам без каско..." :mhihi:

Пише ли някъде по талона, че са Н1?! понеже съм гледал обяви нормален хечбек 4 врати а у ама регнат като Н1 с малък данък раз'рш ли?! не говоря само за Пежо и ми е интересно :dunno:

Пише си естествено. Няма милиционерите да гадаят.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от steeN » 15 Сеп 2018, 16:15

alekangg написа:И като те спре чичко полицай какво става, черпим ли? Ако удариш някой познай дали ще му изплатят нещо гражданската, ако имаш такава.


Ще изплатят от гаранционния фонд, но после шофьора осъден и следва съдия изпълнител...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от ylaine » 17 Сеп 2018, 19:33

b.bonev написа: иначе е икономична с 20-30 лв. може да се кара цяла седмица


тва ми е любимото, как българинът мери разхода в лв/седмица :mhihi:

по темата - в момента по неведоми пътища съм с такава.. кола. Моторът е 1.6 бензин 109 коня. Имам я от около половин година, може би и по-малко и съм й навъртял около 10 000км. Сменил съм й само ангренажа и водната помпа още като я взех. Мислех да й сложа газова, но първо не мисля да я задържам много време, второ - разходът й е феноменален - среден разход за 10 000 км - 5.7! Проверен многократно на метода пълно/пълно от една и съща колонка! Да, кара се повечко извънградско, но има и градско. В момента това ми трябва от колата, да харчи малко и да не се чупи. Иначе си вози твърдо, супер малка и тясна е, няма място за багаж, като цяло е мега неудобна! Това ми е 9та лична кола, в работата си съм шофьор и съм имал досег до много коли, бусове и т.н., но тази кола наистина ме шокира! Сигурно ми трябваше 1 седмица да си наглася седалката, за да ми е горе долу удобна и още 1 за огледалата! Малка, женска количка, кара се лесно.. да бе да. Вече й свикнах, но определено има нещо сбъркано в тази кола!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Френски Лъ"Ф"

Мнение от BMW_POWER » 19 Окт 2018, 6:33

Как се лекува френски лъв:

https://www.facebook.com/lyubo.ivanov.b ... 3487608903

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook