Момчета, не така!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Момчета, не така!

Мнение от sub_eleven » 23 Авг 2018, 6:14

Това, което прави впечатление е, че и снимащите са доста зле... Но да слизаш само без да правиш нищо, си е избиване на комплекси. Като му гледам крачката, момчето цял живот не е спортувало и са го тъпкали отвреме навреме. Преди няколко годинки е открил фитнеса и химията и сега иска да компенсира времето, в което го е ял. А може и странични ефекти от химията да са. А ако беше влизал в някаква зала по боен спорт повече от няколко пъти, нямаше да има такова его и желание да се доказва пред обикновени хора. Така виждам аз нещата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Момчета, не така!

Мнение от kolp » 23 Авг 2018, 7:40

Чак го поканили на Мма турнир вече, голяма ебавка ;) защо ми се струва че ако беше седнал в някое дърто пасатче никой нямаше да му обърне внимание ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Момчета, не така!

Мнение от cod-cdbp » 23 Авг 2018, 22:15

В такива моменти се чудя, защо едни "хора" имат равни права, с други хора.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Момчета, не така!

Мнение от alx » 23 Авг 2018, 22:37

е, все пак той нищо не направи... говори, репчи се... но не посяга...

може би нещата се преекспонират малко точно в този случай. дори в щатите такъв не можеш да го гръмнеш защото не представлява директна заплаха...
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Момчета, не така!

Мнение от Bogat-Beden » 24 Авг 2018, 7:40

Изображение

Това, което прави впечатление е, че и снимащите са доста зле...
+1, както и не знаем предисторията (не че това оправдава простотията на "батката")
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Момчета, не така!

Мнение от Grozdanoff » 24 Авг 2018, 11:12

Аз съм тренирал бокс като малък и познавам доста боксьори, във всяка зала има 1-2 мишки като този, на който много му знае устата и обикновенно това са най-големите леваци, които за нищо не стават! Истинските спортисти не парадират с нищо, защото нямат комплекси...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Момчета, не така!

Мнение от bum_bum » 24 Авг 2018, 12:38

Истинските направо действат без приказки :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Момчета, не така!

Мнение от Jordana » 25 Авг 2018, 10:21

Кефи и в двата случая как някакви кокошки се надъхват зад кадър да го разбият тотално тоя кикбокс ли е , мма ли е немам идея що за воайор е . Такова кудкудякане за една умряла жаба си е направо достойно за рекордите на гинес за спортно кудкудякане по двойки :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Момчета, не така!

Мнение от Grozdanoff » 25 Авг 2018, 10:44

Jordana написа:Кефи и в двата случая как някакви кокошки се надъхват зад кадър да го разбият тотално тоя кикбокс ли е , мма ли е немам идея що за воайор е . Такова кудкудякане за една умряла жаба си е направо достойно за рекордите на гинес за спортно кудкудякане по двойки :mhihi:


Не виждам кое ти е толкова смешно, жената се защитава по този начин, тъй като беше бясна от простотията на този глупак, което е нормално...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Момчета, не така!

Мнение от c04 » 25 Авг 2018, 15:59

Grozdanoff написа:
Jordana написа:Кефи и в двата случая как някакви кокошки се надъхват зад кадър да го разбият тотално тоя кикбокс ли е , мма ли е немам идея що за воайор е . Такова кудкудякане за една умряла жаба си е направо достойно за рекордите на гинес за спортно кудкудякане по двойки :mhihi:


Не виждам кое ти е толкова смешно, жената се защитава по този начин, тъй като беше бясна от простотията на този глупак, което е нормално...

Аз нищо не разбрах :mhihi: За какво точно е станала тая разправия, стана ли ясно? :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Момчета, не така!

Мнение от Jordana » 25 Авг 2018, 16:24

То аз разправия не видях ..само някакъв показва средни пръсти и съобщава че ходи на мма след което си тръгва ... :dunno: Не знам това две отделни случки ли са , една в две части ...но и на двете трябваше да намаля звука на телевизора да не получа и аз нервна криза от тия крясъци .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Момчета, не така!

Мнение от Exclusive89 » 06 Сеп 2018, 18:15

Колеги, някой, ако може да помогне с отркиването на поредния циганин... да се свърже с ‎Lazar Stanev Stanev.

Копирано от Фейсбук:

Свързвам се с вас с надеждата, че някой буден гражданин ще се отзове и помогне да намерим въпросният господин от грозната случка която стигна до мен. Ако някой е видял, чул или знае нещо повече, което би било от полза, моля да се свърже с мен на лично съобщение. Благодаря!

Историята, която ще споделя е изключително грозна. На 01.09.2018 баща ми получава инсулт във Велинград. По лекарски нареждания, на 05.09.2018, с линейка наета с лични средства, е транспортиран от Велинград до Пловдив- изключително внимателно, с бавна скорост, отново по лекарски препоръки. Транспортира се човек в безпомощно състояние все пак.
Майка ми, както можете да си представите ситуацията, е в изключителен дистрес и кара личния си автомобил плътно след линейката. Отново повтарям- по инструкции на невролог, линейката се движи бавно и внимателно; разбираемо, че може би за някои шофьори това би било изнервящо, но за последвалото няма извинение.
Вече в Пловдив, на кръстовището на Захарна фабрика, към 11:30 сутринта, джип BMW с регистрация РВ 0215 ТС засича автомобила на майка ми и застава между нея и линейката. С маневри, тя успява отново да заеме мястото си зад спешната помощ, което явно не се харесва на въпросния господин. Той я засича, прекъсвайки пътя й след линейката, излиза от автомобила си, доближава се до колата на майка ми, сама жена, която е видимо разстроена, и я удря ПО ЛИЦЕТО С ЮМРУК. Навира се през прозореца, в момента в който майка ми се опитва да обясни случая, и я удря. Не го интересували нито инсулти, нито спешни случаи. Баща ми, в полулегнало положение на носилката, вижда всичко. Въпреки слабото си физическо състояние, той отваря вратите и защитава майка ми, при което господинът с BMW-то напада и него. Човек с инсулт, видимо в недобро състояние. От рязкото ставане и шок, баща ми припада. Разбира се, господинът пали колата и бяга.
Последвалите часове на стрес и ужас не могат да се опишат. Това, което ще помоля вас като читатели е да разгласим случая и ако е възможно някой, който е присъствал на въпросното кръстовище-на Захарна фабрика, на 05.09.2018, в 11:30-11:34 сутринта и има желание да съдейства, да се свърже с полицаите на 3то РПУ Пловдив или с редакцията Ви като свидетел.
Прилагам снимки на колата на въпросния ‘джентълмен’. Да се знае. Може пък и да го накараме да се срамува.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Момчета, не така!

Мнение от vicho » 06 Сеп 2018, 20:58

аман от примати! :mrgreen:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Момчета, не така!

Мнение от c04 » 07 Сеп 2018, 15:06

Е, аман от мърши :banghead:
ПС:
Exclusive89 написа:Транспортира се човек в безпомощно състояние все пак.Баща ми, в полулегнало положение на носилката, вижда всичко. Въпреки слабото си физическо състояние, той отваря вратите и защитава майка ми

Тука нещо не ми се връзва :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Момчета, не така!

Мнение от gromovich » 07 Сеп 2018, 15:23

Не знам останалите, но на базата на мой лични впечатления бих отправил малко критика към шофьорите с пловдивска регистрация. От години редовно пътувам по магистрала Тракия и всеки път ми се случва някоя бързак с пловдивска регистрация да започне да присветка с фарове отдалече да му отстъпят лявата лента. Общо взето може да е субективно, но нямам добри впечатления от пловдивчаните. Та случая описан по горе не ме изненадва.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook