Момчета, не така!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Момчета, не така!

Мнение от c04 » 07 Май 2019, 23:56

Е `убаво шондито прав, ама трябваша ли да постъпва така да си опива да троши огледалото на жената. А и той не е цвете за мирисане в тая ситуация, видя се че не кара с 50.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Момчета, не така!

Мнение от drifty » 08 Май 2019, 0:10

Абе да ти кажа честно, ако не беше жена в Дачията, клипът щеше да е доста по-интересен. Мисля, че това го спря от по-нататъчна разправа, дори го беше написал някъде из фейсбук.
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Момчета, не така!

Мнение от N.Mihaylovski » 08 Май 2019, 0:23

drifty написа:Абе да ти кажа честно, ако не беше жена в Дачията, клипът щеше да е доста по-интересен. Мисля, че това го спря от по-нататъчна разправа, дори го беше написал някъде из фейсбук.

Само да не попадне на някой по агресивен, и да го поразмята.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Момчета, не така!

Мнение от K_Ilkov » 08 Май 2019, 6:30

Тогава ще стане клипче кат' хората ...
Да се падне на по проЗ и агресивен :ok:

drifty написа:Абе да ти кажа честно, ако не беше жена в Дачията, клипът щеше да е доста по-интересен. Мисля, че това го спря от по-нататъчна разправа, дори го беше написал някъде из фейсбук.

С две думи момчето си е 'жентълмен :ok:
Не наби лелята, значи всичко си е нормално, даже похвално като постъпка :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Момчета, не така!

Мнение от Jordana » 08 Май 2019, 8:43

Абе ква е тая регистрация ТХ ????!!! Тия изобщо имат ли квалификация да се движат в столичния трафик при положение че едва ли виждали бус лента ???!!! :shock:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Момчета, не така!

Мнение от hell's angel » 08 Май 2019, 8:55

drifty написа:Абе да ти кажа честно, ако не беше жена в Дачията, клипът щеше да е доста по-интересен.

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
НЕма нужда от ако - не е попаднал на подходящата младостка шматка. Има разни по-отракани - заеби, че ще бере срам от вербална злоупотреба, ами може и съвсем несловесно радиатора да му опре У виското :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Момчета, не така!

Мнение от host » 08 Май 2019, 9:48

прав или не , агресията не е решение

нито можеш да ги превъзпиташ, нито нищо

сигурен съм, че като мине време колегата би си признал, че е сбъркал като е слязъл да се разправя

аз лично отдавна не се разправям , само гледам да оцелея доколкото мога в трафика, но това да не се приема да си трае човек , но примерно някой ако се натиска супер агресивно и нагло да влиза в лентата примерно бих пробвал да не го пусна в рамките на разумното , виж ако е пуснал мигач и чака и не ми се тика , дори бих помислил да му дам място да влезе

за съжаление тия маневри от бусленти, засичания и прочие са от безконролието, от безнаказността и самозбравянето

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Момчета, не така!

Мнение от Bexim » 08 Май 2019, 11:02

Аз на клипа не виждам някой да троши огледала...
Иначе съм съгласен, караш ли с превишена скорост, а компота очевадно не кара с 50, не си търси правата кой те видял и кой не. НИКОЙ не ти е длъжен.
Иначе Шонди е пичага, ама всеки човек си има настроенията... :lol:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 300
Регистриран на: 20.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Момчета, не така!

Мнение от koziak » 08 Май 2019, 12:26

drifty написа:
Dextuar написа:
UBAH5 написа:
Според ЗДвП този с Дачия трябва да е с предимство или се бъркам?


Sent from my iPhone using Tapatalk


По принцип да. Само че въпросната дама с дачията минава през бус лентата, през която няма право да минава, сиреч въобще няма право да се намира там, от където започва маневрата за престрояване. Иначе е дясностояща. За мен това е все едно да мина на зелено, някой да ме удари странично, минавайки на червено и след 15 секунди да ми каже, ма то виж, зелено ми свети, като се разменят светофарите. За да има претенции за предимство, трябва първо от лентата, в която се намира снимащият, да мине в дясно, след края на бус лентата, и тогава да се върне в ляво - чак тогава има основания да претендира, че е с предимство. Но дори само по този клип мога да си направя равносметка, че никой не зачита тая бус лента и всички карат през нея, въпреки, че нямат право.

И все пак, според мен нямаше нужда от това Шонди да слиза за саморазправа, но честно казано, напълно разбирам защо го е направил - прекалено много такива шофьори има, които минават през забранени места от тарикатлък и непукизъм. Наскоро се запознахме, имам само позитивни впечатления от него, не смятам, че имаше нужда въобще да слиза от колата, но не смятам и тази постъпка да помрачи изцяло позитивните ми впечатления от Шонди.



Самоче там където се престрояват бус лента вече няма. И дачията си е с предимство по здвп, но пък бмв-то си е бмв и по принцип си е с предимство пред дачия.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Момчета, не така!

Мнение от Bogat-Beden » 08 Май 2019, 12:53

koziak написа: И дачията си е с предимство по здвп, но пък бмв-то си е бмв и по принцип си е с предимство пред дачия.
:mhihi: :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: Момчета, не така!

Мнение от UBAH5 » 08 Май 2019, 13:07

Изображение
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Момчета, не така!

Мнение от skoti79 » 08 Май 2019, 13:13

Селска проява откъдето и да го погледнеш.
Комплексарче, може и да е пич, но ако дачията беше G ,S, A8 или някаква подобна каляска,
щеше да си седи в компота и да тегли една на ум и до там.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Момчета, не така!

Мнение от Kurtov » 08 Май 2019, 14:25

Jordana написа:Абе ква е тая регистрация ТХ ????!!! Тия изобщо имат ли квалификация да се движат в столичния трафик при положение че едва ли виждали бус лента ???!!! :shock:


То пък софиянци щото всеки ден виждате бус лентата и затова не карате в нея :mhihi: .
Последна промяна Kurtov на 09 Май 2019, 21:40, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Момчета, не така!

Мнение от Jordana » 08 Май 2019, 14:45

Аз мисля че човека просто се е припознал , вероятно е объркал добричлийката с някоя друга позната добричлийка дето се знаят от морето и просто е искал да я настигне . Да вземе телефон , да се видят , кафенце тва онова . Що винаги трябва се търси агресивния подход ..Но пък тая да вземе да си преговори бус лентите , то като няма в Добрич автобуси не мое кара така през просото в столицата :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Момчета, не така!

Мнение от alx » 08 Май 2019, 14:57

аз лично, не бих слязъл да се разправям, но в случая не видях нищо некоректно в колегата със видеото. слезе, почука и по стъклото да я пита един вид - що така?... и си отиде обратно в колата... къде е драмата?

за истински лъскавите каляски- може съвсем отговорно да ви кажа, че те рядко правят изпълнения в града...
Последна промяна alx на 08 Май 2019, 15:03, променена общо 1 път
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook