Момчета, не така!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Момчета, не така!

Мнение от Lenco » 15 Сеп 2018, 14:09

Не е добре да се коментират ситуации, хванати от средата на събитието и да се дават оценки.
Днес изпаднах в подобна. На Цариградско карам в средната с 80-83 и застигам един набор в лявата с около 70 с оранжев Голф-3, гледам го отдалеч си пердаши така. Настигнах в средното друга бавна кола и като подминах набора с 3-4 метра дадох газ и се мушнах пред него, естествено с мигач и без грам да му преча. Оня обаче се стресна или събуди и натисна клаксона, ама така, сякаш съм го ударил. Опитах се с ръка да попитам кво има, оня ръкомаха нещо. Намерих място да се върна в средната и го изчаках да попитам най-кротко какво съм направил, но олигофрена нещо се опита да псува, като ме подмина.
Не обичам селските истории, но да ме псуват без нищо ми идва в повече. Настигнах го с идеята да му обясня, че не е прав, но се сетих, че отнякъде може да се появи Декстъра и да хване интересната част .... теглих една майна и продължих.
Явно доста хора са се прибрали в София, олигофренията беше пълна, докато на Сточна гара не застанах зад едно carrera turbo S и M5 F10 ..... до сладкарница Неделя ми се оправи настроението :driving:

ПП: Всички светофари (4-5) бяха червени и на късите дистанции Поршето дърпаше напред, за съжаление.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Момчета, не така!

Мнение от kolp » 15 Сеп 2018, 14:46

turbo s е с 4х4 :) към секуда е по бързо до 100, никакъв шанс няма М5, особено ако този в Поршето знае какво прави

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Момчета, не така!

Мнение от vicho » 16 Сеп 2018, 22:09

Като заговорихме за Карери Турбо С...

Този уикенд минах 1300 км... нито една ситуация нямаше, нито по магистралата, нито по еднолентовите пътища с насрещно движение в Родопи (буквално една кола широк път)

10-те километра задръстване край Пазарджик бяха класически, в аварийната караха коли от 1,000лв до 300,000 лв (Турбо С Кабрио с двама педали чичаци вътре, които са разширили кръга на своите приятели) :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Няма да ви казвам, че после подминах 90% от всички, които минаха в аварийната, а не е като да карам бързо :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Селски истории...

на мен не ми пречат, ама нали уж имаше 1-2к глоба за каране в аварийната, та то на повечето "герои" колите им струваха толкова или х2 на глобата ... хахахахахахха

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ГАНьО ФОРЕВАР!!!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Момчета, не така!

Мнение от kolp » 28 Сеп 2018, 18:04


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Момчета, не така!

Мнение от kiko » 28 Сеп 2018, 20:49

гоУеми сме бе!После защо всички правят асоцияций с БМВ и селянин или циганин :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Момчета, не така!

Мнение от acho.rs » 28 Сеп 2018, 21:52

kolp написа:https://www.blitz.bg/intsidenti/bmw-ne-e-marka-a-diagnoza-tri-bavaretsa-pravyat-konvoy-v-nasreshchnoto-na-am-trakiya-video_news629649.html

Още една причина да не отварям дебилни сайтове. Какъв заветен шикибоец трябва да си, за да метнеш такова заглавие за кикбайт

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Момчета, не така!

Мнение от alx » 29 Сеп 2018, 14:23

Lenco написа:ПП: Всички светофари (4-5) бяха червени и на късите дистанции Поршето дърпаше напред, за съжаление.


От 997.2 турбо и нагоре ф10 м5 няма никакъв шанс в нищо...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Момчета, не така!

Мнение от Knoxville_ » 24 Окт 2018, 11:37

Не знам къде да го из(ера това, но

Изображение

колко акъл трябва, за да си сложиш червени светлини в предната част на автомобила?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Момчета, не така!

Мнение от shlosera » 24 Окт 2018, 11:39

Knoxville_ написа:Не знам къде да го из(ера това, но

Изображение

колко акъл трябва, за да си сложиш червени светлини в предната част на автомобила?
Може да не са само червени, а да сменят и цветове

Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Момчета, не така!

Мнение от ID A » 02 Ное 2018, 10:57

Към колегата с Е46, СА2727МА, много грубо престрояване на кръстовището на околовръстното и Борис 3ти. Въпреки малката скорост аха да ти вляза във вратите. Поне да беше пуснал едни аварийки след това.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Момчета, не така!

Мнение от kolp » 05 Ное 2018, 20:55

За съжаление много момчета като съберат пари най-накрая за Бмв, и се помислят за безсмъртни. Днес пак смъртен случай, пак някакво смазано БМВ по новините...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Момчета, не така!

Мнение от Dextuar » 06 Ное 2018, 12:20

ID A написа:Към колегата с Е46, СА2727МА, много грубо престрояване на кръстовището на околовръстното и Борис 3ти. Въпреки малката скорост аха да ти вляза във вратите. Поне да беше пуснал едни аварийки след това.


Ама ако почнеш да не ги пускаш да се предреждат, те обвиняват, че създаваш предпоставки за ПТП и форума после ти “сипвал” :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Момчета, не така!

Мнение от astrapower » 06 Ное 2018, 14:09

....Всяка сутрин минавам по Ев. Георгиев посока НДК, направи ми вече няколко пъти впечтление един "колега" с Е39-ка мисля тъмно синя беше, е няма такъв бързак, ляво дясно, ляво дясно, притиска...много агресия много нещо. Оня ден от дясна лента, мръсна газ, подминава няколко коли, но отсреща спрял автобус, и к'во пра'йм сега, еми как какво заобикаляме рязко автобуса и караме поне 6 човека да изтръпнат и намалят за да избегнат удар....Пичове не се прави така, нали сме големи и разумни хора. Много ми е чудно с колко точно ще напреднеш с такъв стил на шофиране, освен до следващия светофар и после пак да се спрягат БМВ-тата какви малоумници ги шофирали.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Момчета, не така!

Мнение от Bexim » 06 Ное 2018, 17:48

Всеки си намира майстора рано или късно... :yes:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Момчета, не така!

Мнение от Venko » 07 Ное 2018, 15:58

Писалката няма да ти стане и по-голяма, ама егото ще вие до зори.
Ако се замислиш - престрояването (където е позволено) не е проблем, проблем е, че пускаш човек ПРЕД теб. Колко от хората, който "не пускат" ще имат нещо против престрояващия се да влезе веднага СЛЕД тях?

А ако погледнеш ситуацията от страни - просто един автомобил сменя лента :).


driver69 написа:П.П.: И малко колегиалност не е за пренебрегване - в натоварения трафик няма да ти стане по-малка писалката, ако пуснеш някой да те изпревари. А не ако може нарочно да предизвикаш ситуация, че да има какво да снимаш...
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook