Предсрочни избори?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Ще има ли предсрочни избори?

да
15
56%
не
10
37%
не знам
2
7%
 
Общо гласове : 27
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Предсрочни избори?

Мнение от steeN » 20 Авг 2018, 0:18

Спекулирайте :ok:

едит: рестарт
Последна промяна steeN на 12 Юли 2020, 21:54, променена общо 6 пъти
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Nukem » 20 Авг 2018, 8:18

няма да има, макар че много ми се иска, много корупция по места.... много.
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Предсрочни избори?

Мнение от hell's angel » 20 Авг 2018, 8:22

И да има и да няма, к'во от т'ва !?! НЕмаше ли политическа тема, някъде из форума ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Nukem » 20 Авг 2018, 8:37

типично изказване на 90% от хората с който се сблъсквах като отганизирах протестите в моя град наскоро. Това че теб не те засяга или че за теб няма значение, не значи че и за другите е така. Въпреки че работя на 2 работи и отделям 1 ден от седмицата за благотворителност, се налага да се боря с кмета на Герб в моя град и да ти кажа ми е малко изморително вече, най-малкото проекта ми за е36-та боксува задаради Герб :mhihi: . Така че има значение дали ще има избори, който и да дойде след тях ще е по-добър.
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Lenco » 20 Авг 2018, 8:57

То хубаво да има, но за кой да гласуваме :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Предсрочни избори?

Мнение от hell's angel » 20 Авг 2018, 9:03

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
НЕкво дежавю ли, к'во стана ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Предсрочни избори?

Мнение от host » 20 Авг 2018, 9:57

Nukem написа:типично изказване на 90% от хората с който се сблъсквах като отганизирах протестите в моя град наскоро. Това че теб не те засяга или че за теб няма значение, не значи че и за другите е така. Въпреки че работя на 2 работи и отделям 1 ден от седмицата за благотворителност, се налага да се боря с кмета на Герб в моя град и да ти кажа ми е малко изморително вече, най-малкото проекта ми за е36-та боксува задаради Герб :mhihi: . Така че има значение дали ще има избори, който и да дойде след тях ще е по-добър.

другарката Нинова да й пишем да задейства проектите с е36 :mhihi:

базикам се, всичките са една и съща сган ... който и да е с мнозинство е без значение защото са тотално безнаказани и свързани едни с други ... повсеместни протести и гражданско неподчинение иска тая ситуация ... дори на ръба на по-екстремни събития, за да разберат, че трябва да има граници на пошлостта им , но хората си мислят само, че "ги сменят" и това е кой знае какво ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Knoxville_ » 20 Авг 2018, 9:59

Lenco написа:То хубаво да има, но за кой да гласуваме :dunno:



Как за кого? За боко тиквата :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Borymeckata » 20 Авг 2018, 10:03

Аз не следя новините - защо да има предсрочни избори, станало ли е нещо? Има политическа криза ли?

Според мен, ББ не би тръгнал на такива избори, ако не е сигурен, че ще спечели. Тоя филм сме го гледали...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Knoxville_ » 20 Авг 2018, 10:05

Освен че няма търговски регистър вече 10-тина дена и фалира застрахователно дружество, последната седмица май не се е случвало нищо интересно. Това с уговорката, че и аз не следя много новини :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Предсрочни избори?

Мнение от host » 20 Авг 2018, 10:08

Спокойно колега ;) те "интересните" новини ги сервират вече достатъчно време след като са станала и всички по веригата са наиграни ... да изчакаме да мине месец-два от тия спирания на ТР и фалитчето на Олимпик ... да не изкочи от фризера някоя още по-добра новина :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Knoxville_ » 20 Авг 2018, 10:12

Това нещо ми попадна преди малко и не знам къде ще е най-подходящо да го оставя, но ще стрелям тук.

72-ма затворници са успели да преодолеят решетките и да избягат през последните 5 години. За повечето бягства обществеността не е била уведомена - знаят се не повече от десетина случая.

Бегълците са изтърпявали присъди за убийства, блудства, изнасилвания, кражби, грабежи, наркотици, измами, контрабанда и телесни повреди. Министерството на правосъдието, ръководено от Цецка Цачева, отказва да назове имената им с аргумента, че те не са дали съгласие личните им данни да бъдат огласявани публично, съобщава в своя разработка в. "Сега" и задава въпроса "Как тогава разчита те да бъдат открити?".

"Няма писмено съгласие на лицата за предоставяне на исканата информация", гласи отказът на шефа на Главна дирекция "Изпълнение на наказанията" (ГДИН) към Министерството на правосъдието Васил Миладинов на въпроси на вестника. Той не уточнява дали е правен опит "третите лица" да бъдат открити, за да бъдат питани, и дали официално са отказали, което също би било абсурдно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Предсрочни избори?

Мнение от zvetiko » 20 Авг 2018, 10:13

hell's angel написа:И да има и да няма, к'во от т'ва !?! НЕмаше ли политическа тема, някъде из форума ? :mrgreen:


Това е реалното състоянието- 900 000 мъртви души, 500 000 турци още толкова цигани, 300 000 герберска администрация, останалото отвратено и не иска да гласува. Законодателна, изпълнителна, съдебна власт и медии се управляват от едни център, главно дистанционно с SMS- си. Изборите се фалшифицират открито пред телевизионните камери- чували с бюлетини от градинките, отворени чували и комисията три дни не яде и не пие докато не неправи правилния протокол... Вече пътя към политическа промяна е през стадионите. Който не разбира как, да прочете за Аугусто Хосе Рамон Пиночет Угарте.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Borymeckata » 20 Авг 2018, 10:14

Knoxville_ написа:Освен че няма търговски регистър вече 10-тина дена и фалира застрахователно дружество, последната седмица май не се е случвало нищо интересно. Това с уговорката, че и аз не следя много новини :ok:


Ааа, за тези ли инциденти става въпрос? Не мисля, че сами по себе си достатъчни да бутнат правителството - най-много някой зам. министър да подаде оставка... Бойко е прав за едно - просто в момента няма силна фигура, която да го замести, всички останали политици са компрометирани, не по-малко от него. Реално погледнато - ако утре ББ падне, за кого да гласувам?? :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Предсрочни избори?

Мнение от host » 20 Авг 2018, 10:23

ДъПъСъ и г-н Карадайъ :mhihi: за евроатлантическото бъдеще на република ... Турция :mhihi:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: немо

Последни теми
Facebook