Предсрочни избори?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Ще има ли предсрочни избори?

да
15
56%
не
10
37%
не знам
2
7%
 
Общо гласове : 27
Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Предсрочни избори?

Мнение от c04 » 26 Окт 2018, 10:47

Митю патлака :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Knoxville_ » 26 Окт 2018, 10:57


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 755
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Предсрочни избори?

Мнение от astrapower » 26 Окт 2018, 11:26

dr.peshev написа:
Petrolhead написа:сериозно ли би гласувал за слави трифонов. да те представлява пред света, да ти определя данъците, да стои пътища, да отговаря за медицинското ти обслужване?

Е,щом масата българи гласуват за пожарникар-милиционер да ги "представлява пред света, да ти определя данъците, да стои пътища, да отговаря за медицинското ти обслужване?", защо аз да не гласувам за единствената алтернатива?!
Не казвате кой друг остана като избор?!Отворете ми окото?!


Почти всяка вечер гледам шоуто, не защото страшно се възхищавам на таланта, а просто да видя "още една" гледна точка. Да може да се признае (според мен разбира се), че има добри попадения на сценаристите от време на време, но шоумена си шоумен и в това е добър :) Снощи примерно имаше едни доста интересно отворено писмо на Н. Робева, което ако сте пропуснали е добре да видите и чуете... Незнам, само си говорим и реално не правим нищо да си подредим кочинката, но нещата взеха да излизат извън рамките на "приемливото" във всяка една област на живота. И понеже поиска да ти "отворим очите", моето скрмно мнение е че на тази държава и трябват хора специалисти, професионалисти в своята област, и най-малко пък политически обвързани и предани на "каузи" лица. За съжаление системата е партийна, и трябва да принадлежиш или симпатизираш на някаква организация, където е ясно и на децата как се случват нещата и как се взимат решенията.

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Petrolhead » 26 Окт 2018, 11:44

z
Последна промяна Petrolhead на 11 Юни 2020, 8:54, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Предсрочни избори?

Мнение от ildivvy » 26 Окт 2018, 18:53

По принцип,не е толкова важно кой точно ще "вземе" власта,а хората с които ще работи! В този ред на мисли е по-добре да не е бивше ченге,пожарникар и т.н. близък на олигархията клоун,а някой,който наистина тръгне да събира екип! Жалкото е,че едва ли ще има толкова "глупав" интелигентен човек,който да се пожертва,заедно с други подобни покрай него,за да се опита да се направи нещо различно в държавата!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Jordana » 27 Окт 2018, 8:12

Чак толкова интелигентен не ни требе , човека трябва да е патриот с воля да наложи нов морал в политиката . Да не е крадец и маша в ръцете на разни олигарски и марионетка на външни сили , да милее за българския народ и единствената кауза да е проспертитета на българите и българската държава . Това е половината от задачата защото трябва да се неутрализират и силите които работят против тази кауза а те не са малко както виждаме и в момента .
На големи умници, изучени простаци дето до дъното на душата си са българоубийци и българомразци идват от вън да ни "оправят" се нагледахме и наслушахме вече .
Докато не се появи един нов Васил Иванов Кунчев да обедини хората в нов революционен комитет за спасението на България ще ни управляват все същите предатели и мекерета .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Предсрочни избори?

Мнение от ildivvy » 27 Окт 2018, 9:51

Jordana написа:Докато не се появи един нов Васил Иванов Кунчев да обедини хората в нов революционен комитет за спасението на България ще ни управляват все същите предатели и мекерета .


Аз мисля,че по-добре не може да бъде казано! Това ни трябва на всички в момента! Народа да се обедини/събере и да измислим какво да правим,защото така не може повече да продължава!...Колко идеалистично гледаме на нещата...А надеждата ни все още не е умряла!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Binev_OuT » 27 Окт 2018, 11:37

Единствения който е в състояние да промени нещо е Слави Трифонов.Първо не е случаен тип , най-разпознаваемото лице в България , има финансова възможност , тотален професионалист и единствения който може да събере достатъчно гласове да управлява без коалиции.
Ако той се кандидатира , ще има рекордна избирателна активност , тия гробари и бесепари направо ще ги изтрие от картинката.Циганските гласове няма да могат да ги спасят.
Винаги е стоял зад национални каузи , подкрепил е хиляди хора , не е оцапан ..... абе той е единствения няма какво да говорим!
Аз лично ще гласувам за него ако реши да се захване с тая работа.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Предсрочни избори?

Мнение от host » 27 Окт 2018, 11:53

Binev_OuT написа:Единствения който е в състояние да промени нещо е Слави Трифонов.Първо не е случаен тип , най-разпознаваемото лице в България , има финансова възможност , тотален професионалист и единствения който може да събере достатъчно гласове да управлява без коалиции.
Ако той се кандидатира , ще има рекордна избирателна активност , тия гробари и бесепари направо ще ги изтрие от картинката.Циганските гласове няма да могат да ги спасят.
Винаги е стоял зад национални каузи , подкрепил е хиляди хора , не е оцапан ..... абе той е единствения няма какво да говорим!
Аз лично ще гласувам за него ако реши да се захване с тая работа.


сменяме това с "финансово подплатени каузи" и всичко е ок ... "г-н Доган най-добрия политик" и т.н. "ще ставам зет на царя" и т.н. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Предсрочни избори?

Мнение от steeN » 07 Ное 2018, 14:25

steeN написа:3% годишна инфлация за 10 години е 34% инфлация общо. Не сме имали 3% средна инфлация през тези години също така, много по-ниска е. Научи се да смяташ първо :lol:

Примера със застраховката е малоумен, защото годишната застраховка ти е незначителна част от разходите за годината, които са основно храна, енергия и наем в България.
Така, че ако не можеш да ми покажеш, че цената на храната (в магазина не в ресторант), енергията и наема (всички заедно!) са нарастнали с 80% от 2009г... е очевидно, че не знаеш за какво говориш.

За да ти спестя усилието, само ще ти припомня, че 2009 беше върха на имотния балон в Бг и едва сега почваме да достигаме цените от тогава.
Плюс това тогава бяха рекордни цени на енергията, от които сме далече в момента.



steeN написа:Какво общо има инфлацията в САЩ? Инфлацията в България следва тази на страните от Еврозоната, защото сме с валутен борд и практически сме приели еврото (първо немската марка) от 1997 г. насам.

Рецесиите, каквато беше кризата от 2009 г. се характеризират с дефлация. Това стана и в България тогава. Цените на всичко се сринаха за няколко години. Най-тегаво беше през 2011 г.
Преди кризата инфлацията в България беше стигнала 15% на годишна база :kuku: главно заради имотния балон, който се наду тогава.

Минимална заплата...

2009 г. - 240 лв.
2018 г. - 510 лв.

И очаквате, че цените на услугите няма да скочат? Където реално е ценовата инфлация в България... а не на стоки и суровини. Ми кой ги плаща тия двойни минимални работни заплати според вас :kuku: Потребителите, ако е няква тайна да ви кажа аз.


запознай се - https://en.wikipedia.org/wiki/Ginkgo_biloba
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 08 Ное 2018, 19:20

Приказваш малко на изуст.

Преди 10 години някъде ядях един ловджийски деликатес Ава. 8лв килото беше. Тия дни минах да го видя в същия магазин, че се присетих и ми беше интересно да видя колко е- 28лв. 300++ ама не коня, а процента. :mhihi: Колко е тва на година? Свинския врат беше 6 и нещо тогава там, сега е 14. Пак 200+ за 10 години. Тогава живеех в тристаен до Мараиа за 500лв. Сега за под 1200 там ще ти кажат ли "здрасти"?

Киселото мляко беше макс 70ст за читава марка. Сега е към 1.20.

Краве масло- под 2лв. Сега ми намери масло под 6лв. 300% отново.

Масовите луканки - от до 20лв на 30+.

30% за 10 години може да я изкара само някой от тия кретени в НСИ, на които им е наредено колко точно да я изкарат в края на годината.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Предсрочни избори?

Мнение от cod-cdbp » 08 Ное 2018, 19:33

Влизанет в еврозоната ще донесе още инфлация, няма страшно! :winky:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 08 Ное 2018, 19:41

Ааа и относно маслото:

Милбона органик на Лидъл, което тук е 6лв без малко в Испания е точно 1.50 евра. (щото нали веригите като влязоха свалиха драстично цените на хранителни стоки).
Това съм го видял с очите си и купил на тая цена. Не говоря по картинки във фейса.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Предсрочни избори?

Мнение от steeN » 08 Ное 2018, 20:42

Вярваш ли си Щом ви кефи да се самонадъхвате... си е ваша работа. Може да напишеш и нещо за цените на трюфелите за илюстрация :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 08 Ное 2018, 20:55

Ми не, влизам във форума за да лъжа, че си нямам работа.

Потърси цени от 2007-ма на тия неща и пак кажи, че лъжа. Все някъде в нета ги има останали. Точно 2006-7-ма цените на месото, млякото и яйцата скочиха с едни 30-тина % за година. Сети се защо.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook