Предсрочни избори?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Ще има ли предсрочни избори?

да
15
56%
не
10
37%
не знам
2
7%
 
Общо гласове : 27
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Моджо » 18 Сеп 2018, 11:15

Не съм съгласен.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 18 Сеп 2018, 11:49

Що? Цецка Цачева беше в партията, която прокара закона за забрана на тютюнопушенето на закрито. Седмица по-късно самата тя демонстративно си пафка в ресторант на закрито. Аз що да не мога?

Гледай клипа за депутатите джигити в тубата. Аз защо трябва да спазвам правилата след като самите участници в разните комисии за пътна безопасност не го правят?

Странно, че не се говори много тук за това ама тия неща, които Биволъ разкри в последните дни.. ми аз не мога ли да крадна от където ми падне?

За избранниците 3.5к заплата и гилт фрий кард да правят каквото си щат, а за нас квадратния. Що така?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Моджо » 18 Сеп 2018, 12:31

Абе да не сме маймуни та квото прават другите дай и ние така. ЦИцка Пачева като е помиярка да си пафка, аз требва ли да и падам до нивото да и подражавам? Или щото некой дупетат е джигит и дай ся сички кат него. Ми не е така. На какво основание да искаме промяна като самите ние праим като тях? Нали , то се почва от нас си.
Мани, напоследък съм изтрещел на тема "Що е то правила и има ли почва у нас".
Убаво си бех едно време - маай кат сите у стадото и да не ти пука. Ама вече не искам да съм в стадо. За личните си пРостъпки всеки носи лична отговорност. Аз в заведния не пуша. Точка. Вервай ми, в 5 звезден ресторант са ме молили да си запаля на масата, щото на съседната маса им било неудобно от това аз да пуша на терасата, а те вътре. Е, изтърпяха ме докато се нахраним и пушиха и те на терасата. Ма поне се засрамиха, че има един будала дето пуши където е разрешено и пушиха и те с мен. Не е малко. Можеха и да не го правят. Нищо не мога да им направя. Беше късно, проверка абсурд некой да направи по това време...И те така.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Предсрочни избори?

Мнение от b_u_b_o » 18 Сеп 2018, 13:07

bum_bum написа:Помиари като те управляват ти какъв да бъдеш? :dunno:


По-скоро при народ от помияри какви искаш да са управниците...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 18 Сеп 2018, 16:35

Ми мен па ми писнА да спазвам правила неспазвани от тия, дето са ги написали. Няма да взема да пуша, щото някой друг пушил или да карам бързо, щото някой друг карал.

Но ще наруша всяко едно правило, закон или забрана ако със спазването му ще си разваля рахата. В Рим по римски един вид. ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Kurtov » 22 Сеп 2018, 22:10

Моджо написа:Абе за смяна на системата не знам, ама за смяна на нас си....
Много сериозно се змислих да създам некво НПО дето да се хоства помияр.бг и там да плескам разни помияри. Не че нещо, ма барем се засрамат.
А повода е следния
1-ви учебен ден, навалица, първолаци, по-големи...тържества. И хоп, част от навалицата я фана тутуневия глад, дръпнаха се малко по настрана и запалиха по една. Дотука да речем добре /при все че мисля е забранено се пуши в училищен двор/, ма айде. Обаче после фасовете по земята. Е бе мааму стара..бе толко ли сте помияри бе да му нананананана. Па кошче има на 5 метра от вас. И ся Бойко ли е виновен, Държавата ли е виновна, кой бе да му нанананан? Бе толко ли си помияр нещастен та те мързи фаса да си фърлиш.
На морето съшатат работа...кат опнат едни тезгяхи с по 4 кревата и 6 чадъра и опънат софрата - малиии, повръща ми се. А не е, да речеш, некакви прости хора. Не. От големото "доброутро" И после кочина като раздигат. Бе и аз пуша, ама събирам си , па си го фърля в кошчето.
И то с кое не е така? Тия дет карат със 110 при макс 90? Само щото може. Тия дет не пускат касови бележки, тия дет спират на места за инвалиди или пред гаражи или на празен паркинг пред входа на магазина /тва па е от оня ден от Джъмбо на Ботеградско/. Бе ей, паркинг за 1000 коли празен, оня ми ти спрел ма баш пред входа ма лидъла с количка да не можеш да минеш. Бе толко ли си ДИВ , бе.
Докога бе, народе?
Ей от нас си ако не тръгнем и Дедо Боже нема ни оправи.
Ще почна да набирам членове за НПО Помияр, честно.



Това за разхвърляне на боклуци никога не съм го разбирал. :dunno:
Нали на нас ще ни е гадно после.. Толкова ли им е трудно, да го изхвърлят в коша за боклук.
На мен колата и джобовете може да са ми пълни с боклуци, ама поне ми е чиста душата, защото ще ги хвърля там, където им е мястото.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Предсрочни избори?

Мнение от cod-cdbp » 23 Сеп 2018, 16:49

Мисля че някъде по темите го бях писал - ако не можем да променим чак политическият строй, можем поне да пазим чисто, подредено и да се държим културно навсякъде.

Иначе тези дни, на една извънградска отбивка, освен боклуците, преброих 6 (да, ШЕСТ) големи телевизора, изхвърлени отстрани на пътя.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Предсрочни избори?

Мнение от steeN » 23 Сеп 2018, 17:50

Те и други го казаха, но политическия строй(каквото и да значи това) си е отражение на масата хора. Промяната ще стане като масата хора почнат да мислят по-различнo.
И в момента има доста хора, които се държат културно и възпитано и не цапат, но очевидно другите са повече.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Предсрочни избори?

Мнение от bum_bum » 23 Сеп 2018, 17:51

Бе аз бойлер насред оживено кръстовище съм виждал, ти с телевизори на отбивка ми се хвалиш :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Jordana » 22 Окт 2018, 18:08

Дойде ли началото на края или е рано още ? Тая зима не започва добре за успешното не , а супер успешното управление на страната . Протестите не стихват и няма изглед да престанат скоро с поскъпването на живота и постоянните гафове на управляващите :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Предсрочни избори?

Мнение от ildivvy » 22 Окт 2018, 19:07

Огромния проблем не е в свалянето на правителства и предсрочни,или каквито и да е,избори,а в това,че няма никакви алтернативи! Просто в тази държава няма нормални,интелигентни хора,решени да се пожертват (това го пиша съвсем сериозно),за това,да се вкара всичко в някакви нормални рамки в тази държава! Не може всички да знаем какво трябва да се направи и никой в крайна сметка да не го прави! Тези в Парламента е ясно защо не го правят...Ние трябва да излислим нещо и да изринем боклука...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Jordana » 22 Окт 2018, 19:22

Нали ще сменяме модела този път ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Пинтев » 22 Окт 2018, 19:30

С какво ще го сменим този модел???
Инак с това рязко вдигане на цените...зимата май ще е студена :confused: Или както написах в друга тема..надявам се на зимата от 96...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Предсрочни избори?

Мнение от steeN » 22 Окт 2018, 21:12

С модела Станишев... но е рано според мен. Не можеш да свалиш правителство в растяща икономика, защото имат пари да запушват устата на протестиращите. Просто политически факт. Сигурно ще се дадат едни пари за протестиращите майки и ще се помирят нещата.
Нека да мине пълния мандат да дойде още една световна криза и ще си припомним как беше другия модел :dunno:

steeN написа:от steeN » Пон, 03/Сеп/2018, 22:05

Един път да имам мнението на мнозинството и пак недоволен.

По-интересното е дали на Валерката няма да му намажат ските от много напъване...

https://www.dnevnik.bg/politika/2018/09 ... _simeonov/


Искам обаче да отбележа, че този просто си го проси от край време...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Предсрочни избори?

Мнение от Пинтев » 22 Окт 2018, 21:29

steeN написа:С модела Станишев... но е рано според мен. Не можеш да свалиш правителство в растяща икономика, защото имат пари да запушват устата на протестиращите. Просто политически факт. Сигурно ще се дадат едни пари за протестиращите майки и ще се помирят нещата.
Нека да мине пълния мандат да дойде още една световна криза и ще си припомним как беше другия модел :dunno:

steeN написа:от steeN » Пон, 03/Сеп/2018, 22:05

Един път да имам мнението на мнозинството и пак недоволен.

По-интересното е дали на Валерката няма да му намажат ските от много напъване...

https://www.dnevnik.bg/politika/2018/09 ... _simeonov/


Искам обаче да отбележа, че този просто си го проси от край време...





:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Тези които оставаме в България сме мазохисти... :lol:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook