Качествен реглаж в София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Качествен реглаж в София

Мнение от Dextuar » 12 Сеп 2018, 9:45

Малко развитие по темата. Все още си мисля, че има и някакъв проблем в реглажа. Сложихме временно една много стара гума, с нея дърпането е на 5 НМ, но гумата определено не съм я съхранявал правилно, беше дошла с колата. Естествено продължава да си дърпа надясно като пусна волана. Новата гума беше пратена от Автогуми до Дънлоп за рекламация. От Дънлоп България казали, че за тях проблем в гумата нямало /не съм и очаквал нещо друго да кажат/, но от автогуми са им предоставили показанията от скъпата машина за реглажа и онези сменили версията, че тук нямало как да проверят добре състоянието и трябвало да я пратят до Дънлоп. Като цяло, ако въобще нещо вземат да я сменят, остава за другия сезон така като гледам. А като сложа зимните и колата пак ми дърпа надясно, експрес сервиза да му мисли.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Dextuar » 08 Ное 2018, 17:35

Да ъпдейтна темата. След малко над 2 месеца от Автогуми ми изплатиха парите за едната гума, която се оказа дефектна. Въпреки забавянето, в крайна сметка мисля, че се оказаха коректни и пак бил пазарувал от тях :yes:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook