Качествен реглаж в София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Wierdo » 20 Авг 2018, 13:56

Ауто Мици, под метрото в Обеля са. Ползвал съм ги с 36цата, 46цата и 60ката и съм доволен. Повече от веднъж не ми се е налагало да се връщам за волан на 100% центриран, но те ми се връзват и ми дават да се кача да си го застопоря аз.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Моджо » 20 Авг 2018, 14:27

Аз па си ходя в Дианата, че ми е на път. НЕ съм имал проблеми, а и си е с ф-ра и имаш право на рекламация.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Владо » 20 Авг 2018, 15:05

Разходи се до Дружба, колегите посочиха къде :yes:

Човекът, който работи при адаша там е много способен :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Centurione » 20 Авг 2018, 21:14

BaDxBoY написа:
pinko_23 написа:
FaceOff написа:От личен опит, и от много познати, с които съм говорил, силно препоръчвам Стефан Пищронев, до тунела на Люлин


Ходил съм при него и воланът беше на криво, не съм особенно доволен.


Аз също препоръчвам тунела в Люлин.


Там и аз съм ходил преди години и не съм имал никакви проблеми. Единствено си спомням че беше малко трудно да си запишеш час.
Live forever or die trying

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от chris_barnes » 21 Авг 2018, 7:25

+1 глас за Дружба, три мои коли са ми правили, винаги съм бил много доволен.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 340
Регистриран на: 17.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от zzvvmm » 21 Авг 2018, 11:14

FaceOff написа:Не ми се вярва да не може да ти настрои било фабрични, било каквито искаш параметри..
Защо не споделиш повече, ще е интересно

Ами по спомен ставаше въпрос за следните настройки -20 на страна и по +6 отпред, мойте бяха +2 отпред от едната страна и +3 от другата, отзад бяха -13 и -17. Когато му казах че искам точно тези ( -20 отзад и +6) ми каза че отзад за него по-добре не може да се направят, без дори да е пробвал. Отпред почна да ми вади различни теории че не трябва да е така, по програма не е зададено толкова, извън нормите е, гумите ми ще се износят за по-малко от 1000 км и други причини да не свърши работата. Като го видях с какво желание се опитва да ме разкара си платих за закачането само и си тръгнах.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от BaDxBoY » 21 Авг 2018, 12:55

При Стефан тия неща не минават. И аз преди години с една е36-ца дрифтачка го бях карал да ми направи малко по-различни настройки и не ме и доизслуша дори, хем сме познати :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Dextuar » 21 Авг 2018, 21:16

Друго нещо ми прави лошо впечатление и не помня при предишни реглажи да се е получавало така. Като пусна волана и колата отива в съседната дясна лента. Теста го правя на новата отсечка на околовръсното след Казичене посока Ботевградско шосе. Понеже често минавам оттам помня, че със стария реглаж колата си вървеше направо без никакво усилие откъм волана от моя страна, но пък никога не съм си правил експерименти да пускам волана. Утре ще проверя и налягането на гумите как е, защото като ми правиха реглажа не го провериха.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от cod-cdbp » 21 Авг 2018, 21:20

dextuar написа:Друго нещо ми прави лошо впечатление и не помня при предишни реглажи да се е получавало така. Като пусна волана и колата отива в съседната дясна лента. Теста го правя на новата отсечка на околовръсното след Казичене посока Ботевградско шосе. Понеже често минавам оттам помня, че със стария реглаж колата си вървеше направо без никакво усилие откъм волана от моя страна, но пък никога не съм си правил експерименти да пускам волана. Утре ще проверя и налягането на гумите как е, защото като ми правиха реглажа не го провериха.


Taм вече се оформят коловози.... :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Dextuar » 21 Авг 2018, 21:25

cod-cdbp написа:
dextuar написа:Друго нещо ми прави лошо впечатление и не помня при предишни реглажи да се е получавало така. Като пусна волана и колата отива в съседната дясна лента. Теста го правя на новата отсечка на околовръсното след Казичене посока Ботевградско шосе. Понеже често минавам оттам помня, че със стария реглаж колата си вървеше направо без никакво усилие откъм волана от моя страна, но пък никога не съм си правил експерименти да пускам волана. Утре ще проверя и налягането на гумите как е, защото като ми правиха реглажа не го провериха.


Taм вече се оформят коловози.... :kuku:
Не разбирам как да тълкувам това...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от cod-cdbp » 21 Авг 2018, 21:48

Като негодувание срещу качеството на асфалта. :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Качествен реглаж в София

Мнение от deyan-enchev » 24 Авг 2018, 0:18

Изображение


Това е мястото в Дружба, каквото съм закарал, никога не е имало кусури.

6+ са пълни тъпаци, защото имат едни метални скоби, които на джанти без забележки обелиха на места бордовете


Sent from my iPhone using Tapatalk
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от Dextuar » 24 Авг 2018, 6:10

Не ми се искаше да го казвам, но понеже сигурно още 1000 пъти някой ще каже за мястото в Дружба, точно там правих реглажа. А сега може ли някакви други предложения?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Качествен реглаж в София

Мнение от datchko » 24 Авг 2018, 6:32

dextuar написа:Не ми се искаше да го казвам, но понеже сигурно още 1000 пъти някой ще каже за мястото в Дружба, точно там правих реглажа. А сега може ли някакви други предложения?


Overdrive?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Качествен реглаж в София

Мнение от deyan-enchev » 24 Авг 2018, 7:44

Ако си с оригинални джанти на БМВ отиди в Камор, но да плащаш пак за извършена зле услуга в друг сервиз е лоша идея. Там имат скоби, които захващат на 5 фабрично пробити точки в джантите

Волана най-лесно ще го разбереш дали е центриран на прав път без хоризонтална денивелация, но предполагам знаеш това.

Отделно и аз в Експреса се връщах за доизправяне на волана, в тоя случай ти стоиш горе в колата, държиш го с ръка както според теб трябва да е - оня отдолу стяга и си ходиш да тестваш.

Имай предвид, че волана може да стои леко насрани и заради гума. Не само да е мека, но и да “дърпа” в определена посока. Може да минеш през гумаджия от ранга на Симеон в Обеля, за да види дали случайно някоя гума няма да ти покаже повече от обичайните нютон стонойсти.


За да избегнеш препоръката на сервиз, в който си ходил и си недоволен, а подозираш за добър - може би е идея с него да започнеш в поста.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: grkv, Моджо

Последни теми
Facebook