Опазване на парка в моя роден град.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от Nukem » 08 Авг 2018, 22:06

Мен от местната власт не ме е страх, нито са вятърни мелници и това го казвам поради 2 причини.
1. като всяка местна администрация се сещате не рабтят най-успелите специалисти на пазара и съответно винаги правят пропуски.
2. работил съм на няколко обекта от национално значение 1-ви клас с много по-големи финаносви интереси и имаше на единия физическа саморазправа с мен отнесох го малко, но общо взето най-много ми пострада rayban-a, така че не ме е страх, просто нямам какво да губя само една стара кола имам нищо друго.

Документално ги знам нещата, общо взето ми трябват няколко спецялиста за становища и мисля, че ще успея поне да ги забавя до следващата криза, това ми е и целата ясно ми е че срещу олигархията обикновенния човек няма как да се пребори, просто след някоя година като удари следващата криза и стройтелстовот ще се сгромоляса.
Днес съм изключително доволен от протеста който организирахме, аз му бях комендант и малко бях притеснен да няма провокации, общо взето най-големия проблем беше една журмалистка лизачка на местана власт която беше отново много тенденциозна.
Колега се свърза на л.с с мен и се надявам неговите контакти да ми помогнат.

И някоко горски приятеля от нашата гора, се включиха в протеста :)
Изображение
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от Сондьора » 09 Авг 2018, 0:46

Колега ти верно ли пишеш как алабала и после се снимаш на протеста с Манолова :shock: :banghead:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от Borymeckata » 09 Авг 2018, 6:38

Хей, и вие имате костенурки... Браво! Аз още не съм виждал на нашата площадка, но според ОВОС-а, ПОИС-а, ПБЗ-то и много други документи - има! Къде ли се крият... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: Е38, Е53
Мечтае да кара: ново

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от mi6obmw » 09 Авг 2018, 18:40

///M Power написа:
Явно има балъци дето си мислят, че таз госпожа е невинна душица, която видиш ли лошите чичковци от Герб изработиха. :mhihi: :mhihi:


Явно си навътре с нещата с “ГЕРБ и невинните душици”. По скоро има малоумници, които вярват на всичко по телевизора, но не си гледал явно внимателно!
Последна промяна mi6obmw на 09 Авг 2018, 23:03, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от bum_bum » 09 Авг 2018, 20:35

Не осирайте темата. За Иванчева може да спорите в политическата.

Даже ще е интересна една тема с анкета колко вярват, че е нагласена и колко не.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Опазване на парка в моя роден град.

Мнение от steeN » 12 Авг 2018, 12:32

Трябва добър адвокат. Със съвети от форума трудно ще стане за съжаление, освен ако няма някой, който е в тази област да пише тук.
Политизирането на протеста според мен е лоша идея... като дойдат другите на власт просто ще го дадат на техните... и протестиращите се превръщат в "полезни идиоти".

Cyberloner написа:
KEVIN-30 написа:Колега ,най-добре действай с ЕКОЛОЗИТЕ.

по-доре да стои далеч от тая пасмина продажни свине :!:
5 години работа в МОСВ ме научиха, че тая сган за пари прави каквото и кажеш съответно мълчи за всичко, стига да им се плаща.
И всичките са един дол дренки без изключение. Започват като някакв малка организация с идеалан цел, млади хора, реални цели и т.н. всичко изглежда супер. После се поразрастнат и минават на "хранилка" към някой индустриален обект - дали доброволно, дали с изнудване, компромати няма значение, важното да станат завсими от някого.
Като намалеят парите или трябва да се насочва общественото мнение в дадена посока - протести, лозунги, стачки, ревящи бебета, палатки. Дадат им пари и рязко приключват нещата, постига се консенсус и положението е кротко и спокойно докато пак не се завърти колелото.


Благодаря за това мнение.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook