Нитачка за нит-гайка М8

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1057
Регистриран на: 11.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '99 E46 318i; '01 E53 3.0i

Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от Joro_Paveto » 01 Авг 2018, 17:02

Колеги, имам нужда от нитачка за нит-гайка с резба М8. Трябва да си сложа 4 гайки в багажника на е46-цата. Оказа се,че накрайници с тоя размер не се използват много. В Ауто Бавария нямаме, в Дару имат, но нитачка е тип клещи и рамото е 52см, а разстоянието от кората под стъклото до пода на багажника е 40см. Търсих по приятели и познати и нищо,а не ми се купува цяла нитачка заради 4 нит-гайка.
Лека нощ, добър ден, пак съм с моя...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от немо » 01 Авг 2018, 19:51

Съмнява ме да намериш нитачка за нит-гайки 8мм.,която да не е тип "клещи",т.е. с дългите рамена.
Не можеш ли да завариш с телоподаващо 4 гайки с периферия?
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1057
Регистриран на: 11.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '99 E46 318i; '01 E53 3.0i

Re: Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от Joro_Paveto » 01 Авг 2018, 21:23

В Англия са по 15 паунда, но ще я чакам 10дни. Върви с накрайници от М4 до М8 + 80 нит-гайки. В работата имаме Zebra на Wurth, обаче накрайника е за М6. Във Вюрт имат М8 за нея и накрая ще купя един.
Лека нощ, добър ден, пак съм с моя...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от немо » 01 Авг 2018, 21:30

Ами щом ти е спешно,а във Вюрт имат само накрайник... :dunno:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 20.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39

Re: Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от Dyakov » 02 Авг 2018, 10:14

Здравей колега, на мен също ми трябва, само че за М5 за една гайка на колнонката на вратите в която се завива ел буксата на задната врата. Но тъй като няма място за големи клещи, защото трябва да се сваля вратата, а всичко ми е прясно боядисано и има много голям шанс да надера фалца и вратата, мислех да използвам този вариант: https://www.youtube.com/watch?v=tV6RXQjHecc. Не съм сигурен, дали ще сработи обаче. :conf:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1057
Регистриран на: 11.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '99 E46 318i; '01 E53 3.0i

Re: Нитачка за нит-гайка М8

Мнение от Joro_Paveto » 02 Авг 2018, 21:32

Dyakov написа:Здравей колега, на мен също ми трябва, само че за М5 за една гайка на колнонката на вратите в която се завива ел буксата на задната врата. Но тъй като няма място за големи клещи, защото трябва да се сваля вратата, а всичко ми е прясно боядисано и има много голям шанс да надера фалца и вратата, мислех да използвам този вариант: https://www.youtube.com/watch?v=tV6RXQjHecc. Не съм сигурен, дали ще сработи обаче. :conf:

Методър сработи, но с две шайби нищо не става, защото нит-гайката се върти с шайбите. Може аз да ползвам някакви неподходящи шайби, обаче не е толкова просто като на клипчетата. Затова използвах този подобен метод https://www.youtube.com/watch?v=tA9fB3asSZU
Всичко вече е занитено и монтирано!
Лека нощ, добър ден, пак съм с моя...

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook