С какво се занимавате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 19.09.2015
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW 220d Coupe
Мечтае да кара: X4 M 4.0i
Детайли за колата: M package, Estoril Blue

Re: С какво се занимавате?

Мнение от SBYDev » 04 Ное 2016, 8:34

Аз съм ИТ и в частност Senior Front-End Developer като компанията, в която работя се занимава със семантика на данни.

Бакалавър, Магистър, Доктор в процес.

Собственик съм на малка ИТ фирма също така - в нея правим специализирани ЕРП решения за бизнеса (шивашки, петролни, счетоводни, транспортни са за момента в портфолиото ни) и идеята, е че създаваме софтуер по нуждите на бизнеса и автоматизираме процесите им а не караме хората да си нагаждат бизнеса спрямо софтуера.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 24.05.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 318ci e46 coupe,Honda CBR 919RR
Мечтае да кара: BMW 335i e92 coupe

Re: С какво се занимавате?

Мнение от eng.arnaudov » 09 Ное 2016, 22:20

Завършил съм музикалното в НУФИ "Филип Кутев" гр. Котел със специалност гайда (2009), бакалавър завърших в ТУ-Варна специалност Електротехника (2014), в момента уча магистратура Електроенергийни системи, работя по корабите като корабен електромеханик. В свободното си време свиря на гайдата и синтезатора, чета постоянно нови неща, човъркам си из BMW-то, като предварително гледам клипове в youtube понеже съм пълен аматьор в монтьорството...
Изображение
Burn the rubber, not your soul !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: С какво се занимавате?

Мнение от P1tbuL » 11 Ное 2016, 13:34

Занимавам се с трансфери на туристи до повечето интересни дестинации в България. Използвам личното си БМВ Е60 за тази цел.
http://www.yourwaytransfers.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: С какво се занимавате?

Мнение от EBEEMVACIA » 11 Ное 2016, 21:14

санитар
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 19.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: тист
Мечтае да кара: непрекъснато
Детайли за колата: 08' E91 325d - сега; 'E36 316i Compact - сега; '02 E46 330i Touring - преди; '97 Е36 318i Touring - преди; '00 BMW 540iA - преди; '02 BMW E46 330Ci SMG - преди; '99 BMW E36 328i Touring - преди;

Re: С какво се занимавате?

Мнение от Tristaiosemnaiseis » 12 Ное 2016, 10:12

Ъпдейт: Работя за оторизирания вносител на Castrol за България. :wave:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 208
Регистриран на: 7.12.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: M44 на газ
Мечтае да кара: V10 Touring, e36 compact rally spec
Детайли за колата: е36 compact "войнишко канче'' edition

Re: С какво се занимавате?

Мнение от TouringInternational » 13 Дек 2016, 20:13

Tristaiosemnaiseis написа:Ъпдейт: Работя за оторизирания вносител на Castrol за България. :wave:


Офтопик: Мотобул?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 16.09.2006
Кара: осем цилиндрови

Re: С какво се занимавате?

Мнение от .::Братоев::. » 09 Май 2017, 14:18

Update: 3d Artist
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: С какво се занимавате?

Мнение от choio » 19 Май 2017, 21:02

Занимавам се с ремонт на скоростни кутии на тежкотоварни и лекотоварни автомобили,в представителството на мерцедес за България :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: С какво се занимавате?

Мнение от slatanic » 19 Май 2017, 23:54

Щото странно нещо е живота....
От скоро примерно година строя за новите в тоя чуден град разни екстри като молове,водни резервоари,пътища и блокове.
Пък ако е рекъл оня горе след някоя година и в парламента мога да отида. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: С какво се занимавате?

Мнение от daniel_e30 » 20 Май 2017, 13:24

Последно си гледах мнението 2013 мисля че беше още ученик бях. Е завърших вече, сега съм студент в ТУ Пловдив специалност Мехатроника 1 курс. Занимавам се с сичко що е машина и има масло в него интересно ми е и бих го разглобил да го видя отвътре. :mhihi: Иначе гледам с помощ от роднини семейния бизнес който е търговия. :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: С какво се занимавате?

Мнение от barabqga » 20 Май 2017, 19:02

все още бариста , кеф :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: С какво се занимавате?

Мнение от k.milanov » 20 Май 2017, 21:37

Почти година и половина вече първо ниво съпорт за HPE / DXC през Адеко, напоследък нещо почнах Java да заглеждам... знае ли се, не се знае :paranoid:

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 24.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 525d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: С какво се занимавате?

Мнение от ivan_petkov » 08 Юни 2017, 19:15

Интересно ми е дали има специалисти по AutoCad , Solidworks , ArhiCad , не за друго от много време се занимавам с тези програми и ми е като хоби обичам да чертая и смея да кажа че имам голям опит с тези програмки . Обаче има ли реализация , че мисля с такова да се занимавам . Всяко мнение не е излишно :wave:
Поздрави !

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: С какво се занимавате?

Мнение от alx » 09 Юни 2017, 5:14

обновяване - поех (политическото и бизнес) лобиране за киберсигурност на продуктите на компанията в която работя
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: С какво се занимавате?

Мнение от inspite » 09 Юни 2017, 5:47

ivan_petkov написа:Интересно ми е дали има специалисти по AutoCad , Solidworks , ArhiCad , не за друго от много време се занимавам с тези програми и ми е като хоби обичам да чертая и смея да кажа че имам голям опит с тези програмки . Обаче има ли реализация , че мисля с такова да се занимавам . Всяко мнение не е излишно :wave:
Поздрави !

Аз използвам също като 90 процента от стр. инж. Аутокад и поради естеството на работата ми, и Солидуоркс. Аутокад със сигурност е полезен, защото се използва на много места и от много фирми. Друг е въпроса, че все още си има голям избор от висшисти от техническите университети, които умеят и Аутокад. Ако ти можеш да чертаеш, но нямаш техническото образование не си толкова "апетитен" за работодателя. Фирмите и бранша като цяло е с по-стари и странни разбирания. Доста универсална програма и ти е в полза на много места. Солида от своя страна, е в пъти по-непопулярна в България.Съдейки по събитията организирани от Дитра (представител за SW в бг) я използват много малък брой фирми. Съответно е трудно да си намериш работа конкретно заради нея, но пък никога не е излишно. Ти самия може в бъдеще да я интегрираш в някоя фирма и ако е успешно ще имаш само дивиденти.
Не знам точно с какво се занимаваш или ще се занимаваш, но учи още програми и софтуери (само 2 са малко), изкарвай курсове и т.н за да имаш предимство пред конкуренцията.


Sent from my Lenovo A2020a40 using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook