На прицел

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 19.07.2016
Пол: Мъж
Кара: Лагерница
Мечтае да кара: M4 G82
Детайли за колата: Бърза без спирачки

Re: На прицел

Мнение от ceko88 » 22 Юли 2018, 23:40

Не знам за вас банда ,но ако разполагах с финансите на другаря Путин бих си взел долу посечения екземпляр не за друго просто да возия малкия до детската градина и обратно . ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: На прицел

Мнение от Grozdanoff » 23 Юли 2018, 7:01

ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: На прицел

Мнение от TNT » 23 Юли 2018, 15:46

E46 330i или Е39 540i. Едно от двете ще е следващата кола, макар и да са различни като концепции. Задължително с повечко екстрички (и вътре, и вънка), че сегашната ми е малко постна :mhihi: А и съм на мнението, че пари има смисъл да се набиват само в кола с "добра база" (голям мотор и повечко екстри). Не разбирам хората, които вземат някоя постна кола и после се почнат суапове на двигатели, смяна на салони, хиляди за екстри и т.н. Едно е да си добавиш 1-2-3 екстри, които ти липсват, друго е да започнеш "от нулата". А и в повечето случаи в България след некачествено изпълнение се получава просто някакъв скрап-сбирщайн-франкенщайн.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: На прицел

Мнение от host » 23 Юли 2018, 15:48

давам ти безплатен жокер за важна екстра - лумбална упора - ще ми благодариш след години :mhihi: не се базикам, ако имаше кой да ми каже да ти търся кола с такива седалки щеше да е добре ама нямаше

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: На прицел

Мнение от Don_Diego » 23 Юли 2018, 16:18

От край време следя да изпадне някое Е38 728 дълга база от гаража на НСО :twisted:
Изпадне ли, веднага го отнасям

Иначе сега съм в процес на избиране на нова служебна: S, 750Li, Range Rover LWB - чуденето е голямо :paranoid:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: На прицел

Мнение от host » 23 Юли 2018, 16:30

Don_Diego написа:От край време следя да изпадне някое Е38 728 дълга база от гаража на НСО :twisted:
Изпадне ли, веднага го отнасям

Иначе сега съм в процес на избиране на нова служебна: S, 750Li, Range Rover LWB - чуденето е голямо :paranoid:

Изображение
ще има "бате бате" :driving: :mhihi:

впрочем аз лично бая време си мислех, че бих сменил купето е36 за седан със същите опции ... ама след толкова години нз вече не съм толкова убеден като преди години ... ужким практичност търсех :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: На прицел

Мнение от Don_Diego » 23 Юли 2018, 16:41

Разрешат ли ми да поръчам М760Li няма да имам дилема :lol: ама разхода на гориво е притеснителен :mhihi:
Най-маняшката и емоционална кола, която съм карал от луксозния клас
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: На прицел

Мнение от c04 » 23 Юли 2018, 19:39

Don_Diego написа:Разрешат ли ми да поръчам М760Li няма да имам дилема :lol: ама разхода на гориво е притеснителен :mhihi:
Най-маняшката и емоционална кола, която съм карал от луксозния клас

Ако позволят, ще помоля да попиташ там, дали не могат да ме назначат като какъвто и да е с тази служебна :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: На прицел

Мнение от firstduo93 » 23 Юли 2018, 19:45

Аз искам от по—новите мустанги и да е булит. Иначе от бмв искам I8,много ми харесва външно.

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: На прицел

Мнение от mumford » 23 Юли 2018, 21:25

аз следя за e65 735 за зимата, в момента не ми трябва

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: На прицел

Мнение от Don_Diego » 23 Юли 2018, 21:41

c04 написа:
Don_Diego написа:Разрешат ли ми да поръчам М760Li няма да имам дилема :lol: ама разхода на гориво е притеснителен :mhihi:
Най-маняшката и емоционална кола, която съм карал от луксозния клас

Ако позволят, ще помоля да попиташ там, дали не могат да ме назначат като какъвто и да е с тази служебна :mhihi:


Опашката става все по-дълга :mhihi:
Ако се случи да вземем такава ще внасям смут в обществото защото ще прелитам на всяка камера и няма да плащам нищо, че я гласим за червени табели :mhihi:

ПП: И аз като Врачанин нещо изгубих мерак в последните години. По-точно изгубих мерак лично да притежавам някоя яка и рядка кола - кога да и се наслаждавам? Като вися в задръствне? Или като ударя поредната дупка? Или някой малоумник ме забърше при паркиране или престрояване? Или като някой си отвори вратата в мойта? Или като я измия и след 4 минути вече има 2 пръста прах и следи от кал (това с миенето и цапането ми е страшно болна тема и това дъждовно лято не помага много в превъзмогването й :mhihi: ). Тукашните географски ширини не са за автоманиаци - няма условия да поддържане и каране на мечтан расов/луксозен/гъзарски автомобил. Вчера едно AMG GT го засякох по Борис 3ти :conf: :kuku: , на релсите на Красно село....мен ме болеше сърцето като ги минаваше :help:
Покрай работата си покарах всякакви коли и все още се кефя и "преживявам" (чоч става :mhihi: ) качване/стартиране/каране на нещо по-специфично, но пък и все по-силно се убеждавам във верността на горе описаните неща. Хорската завист и огромните комплекси на останалите по улиците пък са съвсем отделна тема, която ще си спестя...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: На прицел

Мнение от Denmark » 23 Юли 2018, 22:07

Аз май съм си загубил ентусиазма и нямам никаква кола, която да искам да купя. Да не кажа, че искам да си купя ел.скутер :dunno:

Иначе оня ден гледах за някакви летящи коли, е това е нещо яко :mrgreen:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: На прицел

Мнение от TNT » 23 Юли 2018, 23:41

Denmark написа: Да не кажа, че искам да си купя ел.скутер :dunno:

Внимавай. Следващата стъпка може да е безалкохолна бира или гумена жена :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: На прицел

Мнение от peshehodetz » 24 Юли 2018, 16:31

Е39 М5 от последните години след фейс лифта, вътре задължително с изцяло черен салон, това винаги ми е било мечтата. Даже преди да си взема F10-ката се оглеждах за някое такова до към 100к км не повече от 120к км. Лошото им на такива коли, ако са както някои ги наричат в перфектно състояние е че държат доста високи цени, поне при мен стъпват горе долу колкото 2 -3 годишна certified pre-owned ( premium selection ) F10 535i та дори и 550i.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: На прицел

Мнение от Denmark » 24 Юли 2018, 22:01

аз алкохол не пия, а от гумена жена нямам нужда :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook