Рок-музиката на живо в България!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от ildivvy » 27 Юли 2018, 20:29

Има доста интересни групи,които мислят да правят турне из Европа догодина! Металика е една от тях! От утре ще има промоционални билети за феста догодина на цена от 80лв,без да се знае за нито една група все още! Мисля да рискувам! Обмисляли вариант да се източи гребната база и да се ползва площа...Не е лоша идеята...Въпроса е да измислят нещо по въпроса,защото посещението е огромно,а условията не позволяват 'пълна наслада'...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от mangini » 27 Юли 2018, 20:43

Това с промоционалните билети е доста интересно, аз директно отнасям 3бр. без да се замисля. :D Независимо дали Металика ще са една от групите, със сигурност ще има какво да се види :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от PolandBall » 29 Юли 2018, 23:16

Ако може с металица да докарат и Slayer :mhihi: Иначе гребната ще е празнят за да е чистят :) За 2019 със сигурност трябва да направят нещо голямо - да не са 3-4 групи и пълнеж колкото да кажеш, че има групи.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от mangini » 29 Юли 2018, 23:38

PolandBall написа:Ако може с металица да докарат и Slayer :mhihi


Чакаме с нетърпение, това си е класическа комбинация! :mhihi: Иначе интересните концерти далеч не се ограничават само с рок и метъл:

https://www.youtube.com/watch?v=0H4rq0L9OSw

Феноменален, а скоро ще го видим и на живо :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от PolandBall » 04 Авг 2018, 20:26

Не е много по темата но все пак....Wacken 2018 live stream.

https://www.facebook.com/WackenOpenAir. ... live_video

Живот и здраве другата година там! :bchug:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от ildivvy » 14 Авг 2018, 11:05

Някой от варненските колеги може да даде повече инфо за "Варна Мега Рок" :D ! Ако посетят концертите,ще се радваме и на коментар и впечатления от събитието :bchug: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от mangini » 02 Окт 2018, 14:53

https://www.werock.bg/novini/metallica-iskat-21-mln-dolara-za-da-sviryat-v-plovdiv?id=44227

Ситуацията май е - който гледал Металика в бг, гледал.... На сайта им има датите за турнето в Европа, нас ни подминават.. А концертът в Букурещ е разпродаден за рекордно време :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от PolandBall » 02 Окт 2018, 19:37

Тая новина виси там от няколко дена.....мирише ми на евтин ПР от страна на СМЕ. Датите за турнето вече за убявени - Game Over както се казва.

Не че, в Пловдив в момента има къде да го поместят тоя концерт...
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от mangini » 03 Окт 2018, 12:36

PolandBall написа:Не че, в Пловдив в момента има къде да го поместят тоя концерт...


Едва вчера се информирах по-подробно относно отделните зони и ценови категории на билетите и явно нещата са дооста мащабни, щом за snake pit зоната (директно пред сцената) пакети, струващи по 2200 Евро, са разпродадени за цялото турне... Може би наистина логистиката се явява основният проблем за такъв концерт у нас, а не хонорарите..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от ildivvy » 13 Дек 2018, 18:52

Излиза вече доста информация за групите,които ще свирят на "Hill's of Rock" догодина...Някакви мнения, 'разбори' и т.н. има ли вече? Аз все още се чудя какво да правя! Очертават се и няколко други добри концерта през годината: Аксепт,Слеър,Дрийм Тиътър...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от PolandBall » 13 Дек 2018, 20:34

Аз бях купил 2 билета на предварителна продажба от 80лв. След обявяването на групите за 3 ден, пуснах билетите за продажба и буквално за 10 минути ги продадох. :mhihi: За сметка на това няколко дена по-късно обявиха Slayer на живо в София за последен път и другата седмица взимам билети! :mhihi: :mhihi: :mhihi: Също Accept ще имат концерт в Пловдив със симфоничен оркестър и целия концерт ще бъде записан за DVD. Мисля да намина да ги преслушам. :mhihi:

П.П. На 3 Юли за пръв път ще гостуват в България и Whitechapel

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от Phil » 14 Дек 2018, 12:01

Аз пък преди десетина дни се "набутах" да ходя до Берлин, за да гледам Slayer, че нали final tour a-у :mhihi:

Те пък взеха, че обявиха концерт в БГ 1 седмица след това и не, че искам, но ще трябва да се ходи :mhihi:

Пазя много добри частични спомени от Калният фест на летището преди няколко години :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от PolandBall » 16 Дек 2018, 21:12

Phil написа:Аз пък преди десетина дни се "набутах" да ходя до Берлин, за да гледам Slayer, че нали final tour a-у :mhihi:

Те пък взеха, че обявиха концерт в БГ 1 седмица след това и не, че искам, но ще трябва да се ходи :mhihi:

Пазя много добри частични спомени от Калният фест на летището преди няколко години :mhihi:


Па гледай ги и там. :mhihi: А феста не летището беше с много добър подбор... :mhihi: :bchug:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 29.08.2007

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от RageBg » 17 Дек 2018, 14:15

Калнята баня на летището я помня, най-вече как един пич изпусна пред мене 6 бири. :mhihi:
Slayer final tour , докат не свършат пак парите и final final tour , може и да отида.
Мноу скъпи тез билети бря. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Рок-музиката на живо в България!

Мнение от Phil » 17 Дек 2018, 17:02

RageBg написа:Мноу скъпи тез билети бря. :mhihi:


В Берлин бяха по 80 евро и то гадните места. Но пък там свириха с Obituary, Anthrax и Lamb of God 8)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook