Обезкосмявате ли се ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Обезкосмявате ли се ?

Мнение от DLVasilev » 08 Юли 2018, 15:50

c04 написа:Някой пак е нощна :mhihi:
Иначе по темата: ръце и крака-не, корем и гърди на 5-6мм машинката, гръб-да с тримера, долу на 3мм с машинката, подмишниците пак та 3мм с машинката. :ok: Ама да се бръсна някъде, е не мерси, само подстригвам и то предимно лятото :wave:

Оу даа :mhihi:
Некой ми е изтрил картинките, които са една идея по-сериозни от темата иначе :mhihi:
Сега по темата :mhihi: Не! И най- мразим като седне някой "мъж" да ми обяснява колко готино било да си обръснеш крачетата и да ги търкаш лятото под чаршафчето :mhihi:
Единственото ми обезкосмяване беше на ръцете и то с парцал с бензин щото тая гад дето се нацапах с нея нищо не я миеше и като се разтърках се изми ама и един косъм не ми остана.

Има ли навити за тема "Стискате ли си пъпките" или "Скубете ли си веждите с гумичка", може и "цвръцате ли джвачки" каквото и да значи това :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Обезкосмявате ли се ?

Мнение от PolandBall » 08 Юли 2018, 20:41

Аз съм доста слабо окосмен като цяло....даже брада нямам....обаче мишниците, макарите и камбанарията ги стрижa, да се потят по-малко. :mhihi:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Обезкосмявате ли се ?

Мнение от Borymeckata » 09 Юли 2018, 7:36

Пробвал съм (само веднъж) да се стрижа под мишниците и после ми беше МНОГО гадно, като усещах как капки пот се стичат по ребрата ми... Няма да повторя никога.

Краката и ръцете ми не са много обрасли - космите са финни и равномерни, та там нямам проблеми. Обаче на гърдите съм страшно космат, чак се чудя как е възможно... :dunno: :dunno: Направо мога да си сплета козината на плитчици, честно. Няколко пъти съм се стригал, но явно космите са твърди и докато са къси много ме боде при допир, особено като си легна. А като вълната избуи след стригането става още по-зле, та не знам дали смисъл това упражнение.... Нали Господ ме е създал "по свой образ и подобие" - кой съм аз, та да коригирам творението МУ... :bowdown: :bowdown:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Обезкосмявате ли се ?

Мнение от hell's angel » 09 Юли 2018, 7:43

Тцъ. Господ ми е дал космос - нося си го :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Обезкосмявате ли се ?

Мнение от Kroki » 18 Юли 2018, 14:40

С оглед как свърши предната тема, нека заключа и тази. :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Tenata, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook