Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Dextuar » 03 Юли 2018, 21:22

Изгледах им няколко клипа, за мен това е несериозно. Едно на ръка, че се опитват да имитират Филип от Бричка, разбира се, далеч не им се получава, друго, че говорят пълни глупости. И докато за другите коли, които представиха до момента, нямах лични впечатление и по-скоро бях скептичен към предоставеното инфо, вече при тази с небеизвестната Ива - съм на 100% убеден, че бълват само глупости.

https://www.vbox7.com/play:8118b868ea

Гледате ли го и какво ви е като цяло мнението за ревютата им?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от cod-cdbp » 03 Юли 2018, 21:34

Вбокс - не мерси.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Dextuar » 03 Юли 2018, 21:42

...
Последна промяна Dextuar на 16 Авг 2018, 22:17, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Kurtov » 03 Юли 2018, 21:55

Само това със w140-ката на Мерцедес гледах, но не успях да го догледам :lol: .
Иначе и аз не посещавам vbox7.com от години.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Фидел Кастро » 03 Юли 2018, 23:55

dextuar написа: се опитват да имитират Филип от Бричка, разбира се, далеч не им се получава
То пък са намерили кого да имитират. Абсолютен клоун! :mhihi:
Аз обичам да гледам ако имам свободно време клиповете за избор на употребяван автомобил на руски. Там безспорен лидер е Максим Шелков, а останалите са някакви смешни идиотчета и имитаторчета. Типични живи и натурални блядове, които с мъки търпях 6 години в младостта си.
Освен, че е отличен професионалист Максим има дар слово и умее да обяснява абсолютно разбираемо на елементарен език. :clap:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от c04 » 04 Юли 2018, 0:51

Гледах първото, че Ива го представяше Аудито :mhihi: После направих опит да гледам за мечока(W140-ката), но този тотално ме отказа :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от BorislavB » 04 Юли 2018, 5:56

Те дори ползват стария канал на бричката ако не се лъжа да си качват видеа,а и до колкото помня отначало като ги рекламираха казваха,че е от създателите на бричка. Така,че едно и също е.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Don_Diego » 04 Юли 2018, 8:42

С какъв акъл изобщо гледате български автомобилни предавания, еле пА точно бричката :kuku:
Той е малоумен (дето уж е най-популярен), какво остава за останалите. Аудиторията тук е такава, че никой няма да се хване да направи стойностно авто предаване, хората с нужните автомобилни познания и умения също са кът...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от don_gori » 04 Юли 2018, 8:55

Аре, нема нужда от морал :kuku: човека каквото знае (не казвам че е много) си го казва. Някой път казва интересни неща, ходи на събори/автомобилни мероприятия .. ти какво искаш ? Понякога казва интересни неща, понякога идиотизма му идва в повече но става малко да разведриш. Ти лекции ли искаш да ти изнасят .. ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от madafaka_donkele » 04 Юли 2018, 9:15

Don_Diego написа:С какъв акъл изобщо гледате български автомобилни предавания, еле пА точно бричката :kuku:
Той е малоумен (дето уж е най-популярен), какво остава за останалите.


Именно. Абсолютен клоун. Клонингите му са още по-големи злетаци. В тубата има десетки канали за автомобилни ревюта - нови коли, стари коли, класики, tuner ориентирани, american muscle ориентирани, exotic ориентирани и какво ли още не. 100000000 пъти по-добри от родния top gear wannabe дебил бричка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Tsureto » 04 Юли 2018, 9:26

1. Факта че качват във вбокс е достатъчен да не ги гледам никога.
2. Като видя тоя "пич" в с класата ми се досира и пак спирам да гледам.

:paranoid:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Е.Димитров » 04 Юли 2018, 9:42

madafaka_donkele написа:
Don_Diego написа:С какъв акъл изобщо гледате български автомобилни предавания, еле пА точно бричката :kuku:
Той е малоумен (дето уж е най-популярен), какво остава за останалите.


Именно. Абсолютен клоун. Клонингите му са още по-големи злетаци. В тубата има десетки канали за автомобилни ревюта - нови коли, стари коли, класики, tuner ориентирани, american muscle ориентирани, exotic ориентирани и какво ли още не. 100000000 пъти по-добри от родния top gear wannabe дебил бричка.

:OT:
Дай да видим такова ревю, но на български и добре монтирано :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от kasho » 04 Юли 2018, 9:58

dextuar написа:Качват ги първо там, като мине време, ги слагат и в тубата. Ето ти едно от предишните им, според мен най-лошото им до момента:



Абе какъв е тоя мангал? Че и в циганската махала снимал клипа. Айде нема нужда. Кой би гледал подобно нещо?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от inspite » 04 Юли 2018, 10:02

Излгедах го до 5тата минута, защото девойката наистина е доста дразнеща, но пък не виждам какви толкова грешно каза. Не съм имал 90ка, ама това което каза съвпада горе долу с писаниците по форума. Това че бълва само глупости, може да е по-напред във видеото не знам..... Иначе за масовия потребител и за хората, които не знаят че гумите имат ДОТ примерно или как да си пуснат въздуха да не им се поти стъклото, клипа си е екстра.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от vixx » 04 Юли 2018, 14:52

inspite написа:Излгедах го до 5тата минута, защото девойката наистина е доста дразнеща, но пък не виждам какви толкова грешно каза. Не съм имал 90ка, ама това което каза съвпада горе долу с писаниците по форума. Това че бълва само глупости, може да е по-напред във видеото не знам..... Иначе за масовия потребител и за хората, които не знаят че гумите имат ДОТ примерно или как да си пуснат въздуха да не им се поти стъклото, клипа си е екстра.


И аз го изгледах до първите няколко минути, ама само заради девойката, щото ако беше да слушам какво говори да съм го затворил веднага :mhihi:
Пълни простотии говори, дизелите късали вериги. Един определен има дето най-много къса, другите са си страхотни машинки.
ДПФ-а се бил преебавал. Само дето и 300к може да изкара ако си гледаш колата както трябва и въобще не струва половината от цената на колата, освен ако тоя туч не е пред разпад. Ама дори и тогава пак няма как да е толкова евтината тая кола.

И вече като каза да слагаме чипчета на двулитровката и да къртиме ДПФ-а прекаратих гледането.

ПС. Вбокс не бях отварял от може би година и ако всичките серии са им такива изобщо няма да ги гледам. Бричката ме кефи, макар че в повечето случаи не са ми интересни колите, които представя. Поне е забавен.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook