Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от pampo » 10 Юли 2018, 10:38

Да разбирам ли, че до тук не остана влогър и предаване, което да задоволява вкусовете на феновете тук, и че от всички изброени родни или чужди, не стаа и дъска за кочина :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от Knoxville_ » 10 Юли 2018, 11:07

Както и, че ако някой от форума се наеме да го прави, ще е изпипано и без забележки :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 6.04.2007

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от alX3m » 10 Юли 2018, 14:19

На мен ревютата, който и да ги прави, ми станаха изключително скучни :dunno: На мотор тренд бяха горе-долу интересни. Общо взето не се ли вкара някаква драма и хумор си е суха работа... Аз гледам Хуниганите, Майти кар модс и няколко други младежи, които се занимават с проекти... Донът медия също пускат интересен материал от време на време.
Колкото до бандата - гледах само с Ива клипа... добре потъркваше седалките :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от steeN » 10 Юли 2018, 17:00

pampo написа:Да разбирам ли, че до тук не остана влогър и предаване, което да задоволява вкусовете на феновете тук, и че от всички изброени родни или чужди, не стаа и дъска за кочина :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Аз харесвам Мотортренд и Дъг.

Родните... Бричката си е добро, за някой който не знае нищо за коли... какъвто е и таргета... и най-вече си личи, че му идва отвътре.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Автобанда - пародия на автомобилни ревюта?

Мнение от TNT » 30 Юли 2018, 18:48

Бричката не знам какво толкова го нареждате. Особено спрямо тези в Ютуб. Скоро гледах някъв тъп американец как обясняваше, че това било най-тъпата кола, щото нямало къде да си остави буритото, а обичал да яде постоянно в колата :bowdown: Малко е лаладжия Филип, често дрънка глупости, които не са вярни. Доста неща пропуска, с други преувеличава. С добавките XADO наистина стана смешен, ама и той трябва да получава пари. В България е най-добрия в момента. С това разполагаме. Също няма да е зле да видите и първите му клипчета. Има доста напредък. Тогава беше скучен и сдухан, сега поне е забавно.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook