Почивка 2018

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Почивка 2018

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2019, 23:51

Чак толкова родолюбец, че да си къпя децата в лайна и да ги гледам на втория ден осрани до ушите от "стомашен вирус" не съм.

А по въпроса с катуна- никой не може да ме накара повече да нося пояси, лодки, басейни, лопатки, чадъри, шатри, плавници, топки, шнорхели, очила, делфини, дъски и кво ли още не на повече от 10 метра. Каравана, палатка, иглу ако ще да е върху пясъка на плажа и от там не мърдам. Евал съм ти и хотелите аз да губя 2 часа днес а насам, а натам да се обличам, да вечерям.. или 24 часа на плажа или по-добре да не ходя.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Почивка 2018

Мнение от Сондьора » 11 Яну 2019, 0:09

Извинявам се и аз...ама да даваш тия пари да се къпеш в лайна е ...заеби.
Аз не ги разбирам тия работи с олин...ама е Гърция е 100еур на ден..
На плажа с барбекю все е 50...и водата е вода, не лайна.
А преди беше и 25 :bowdown:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Почивка 2018

Мнение от Моджо » 11 Яну 2019, 6:58

Убу де, 9 години съм бил поред на нашето. Нито са били лайна нито па е имало каквито и да е било проблеми. 2018 пак ходихме с детето на второ море за няколко дни - ми..нормално си е всичко. На места да е такова- може, ок. Ама не навсякъде. И на мен не ми харесва Сарти или Никити ама не викам, че у Гърция е лошо. Касандра преди неколко години и тя беше лайна,
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Почивка 2018

Мнение от speeder88 » 11 Яну 2019, 10:09

Миналата година - къща в Лефкада след средата на юни за 8 човека с басейн - 3к за 7 нощувки. 100 кинта на вечер на двойка. Ми от толкова почват приличните семейни хотели в БГ. Мисля че коментара е излишен!
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Почивка 2018

Мнение от devent » 11 Яну 2019, 10:28

speeder88 написа:Миналата година - къща в Лефкада след средата на юни за 8 човека с басейн - 3к за 7 нощувки. 100 кинта на вечер на двойка. Ми от толкова почват приличните семейни хотели в БГ. Мисля че коментара е излишен!


+1
откакто вече няколко години ходя по Гърция, на БГ черноморието само при някакви крайни изключения за 1 уикенд с мъжка компания или нещо такова. Но големите почивки не бих ги изкарал никога вече тук.
Ходил съм на Лефкада, Закинтос, Корфу, Тасос, на ръкавите съм обикалял и освен Кавала и Ставрос, всичко друго е било ТОП. Миналата година на Корфу за 2000 лева наехме къща през airbnb и 8 човека се пръснахме 7 дена. Преди това пък на Закинтос пак за около 3000 лева наехме една къща в топ квартал и пак се пръснахме 10 човека за 7 нощувки. Има уникални места, а вие си губите времето, парите и нервите по БГ черноморието :)

Аз друго искам да попитам, тази година с приятелите се чудим за Хърватия. Някой ходил ли е някъде там ? Някакви отзиви ? Интересува ме и гмуркане до самолети/кораби или нещо подобно.
Благодаря :wave:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Почивка 2018

Мнение от STEVAL » 11 Яну 2019, 23:13

Глупав въпрос - няколко колеги споменавате Airbnb, по добър ли е от Booking-a

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Почивка 2018

Мнение от ildivvy » 11 Яну 2019, 23:21

В страницата на Airbnb можеш да наемеш стая/апартамент/къща/жилище от някое частно лице.В Booking си резервираш стая/апартамент в хотел! Зависи какво търсиш! Много често чрез първия сайт можеш да намериш доста по-евтини оферти...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Почивка 2018

Мнение от alekangg » 12 Яну 2019, 10:04

Апартаменти и вили има в booking и в airbnb, като често една и съща къща, вила или апартамент се предлага и на двете места. Даже аз лично съм предлагал един апартамент и в двете платформи и от опит мога да кажа, че букинг е все още по-силния сайт.

Вече да, в airbnb няма хотели.

Взима се от където излезе по-добре, проблем в airbnb е, че се плаща още като се резервира, друг е въпроса, че има варианти и за анулиране след това.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 18.10.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: магистратура

Re: Почивка 2018

Мнение от vladi_totev » 14 Яну 2019, 11:14

Миналата година бях на къмпинг Градина - каравана за 5 човека , много прилична със всичко налично като посуда и ел. уреди и барбекюта. Цената беше 130 лв. на вечер за цялата каравана. Таз година обаче цената за същата каравана е обявена на 160 лв. на вечер като условията са същите само цената дето премина психологическата граница. Аз съм с 2 деца малки на 4 и на 2 години и аз съм с поясите и играчките , които не обичам да нося. Та след тия цени сериозно се замислям пак за къмпинг но в Гърция . Става въпроса за https://www.thalattacamp.gr/mainpage. Преди време беше дискутиран че е ок, но някой ходил ли е там наскоро- примерно миналата година?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Почивка 2018

Мнение от 3186 » 14 Яну 2019, 11:30

На Thalatta не съм отсядал, но съм плажувал няколко пъти и плажът (особено Каламици) , според приоритетите ми, е от най-добрите на които съм бил в Гърция. Много пространство, не е претъпкано, кристална вода и ситен пясък. Това обаче зависи от предпочитанията ти. За някои Закинтос/Лефкада/Корфу са по-приятни, но там освен за туризъм(разбирай разходки и гледки) не бих отишъл отново.

Тази година ще пробваме Бали, та ако някой има преки впечатления и задължителни места/дейности за посещаване нека сподели, да пренареждаме графика ако трябва. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Почивка 2018

Мнение от devent » 14 Яну 2019, 12:14

vladi_totev написа:Миналата година бях на къмпинг Градина - каравана за 5 човека , много прилична със всичко налично като посуда и ел. уреди и барбекюта. Цената беше 130 лв. на вечер за цялата каравана. Таз година обаче цената за същата каравана е обявена на 160 лв. на вечер като условията са същите само цената дето премина психологическата граница. Аз съм с 2 деца малки на 4 и на 2 години и аз съм с поясите и играчките , които не обичам да нося. Та след тия цени сериозно се замислям пак за къмпинг но в Гърция . Става въпроса за https://www.thalattacamp.gr/mainpage. Преди време беше дискутиран че е ок, но някой ходил ли е там наскоро- примерно миналата година?


колега, аз съм бил там, но не миналата, а по-миналата година. На мен много ми хареса за къмпинг. Има всичко, много сянка, много място, всичко е уредено общо взето. Имаш си много места за ядене, има магазин, който работи до късно, пералня, тоалетни, бани, абе общо взето всичко, което му трябва на човек. Аз съм ходил на палатка и не мога да изкажа мнение за самите бунгала или каравани под наем, но мога да ти говоря много за самото място. Кажи точно какво те интересува и ще ти разказвам. Освен самия къмпинг, на 2 км има и друго "градче" със заведения и друг плаж, също много хубав.
Аз срещнах много българи там, което сам си прецени дали ти е плюс или минус. Внимавай с тока, че аз не му бях проверил цената и общо взето си взех преходник колкото да си зареждам телефона и за цялото време съм го заредил 3 пъти общо, а пък платих по спомени към 40-50 лева за тия 3 зареждания :mhihi:

за мен най-якото е, че има много деца, с които твоите да си играят. Аз нямам деца и не мога да го преценя като родител, но си спомням като бях малък колко обичах да ходя с нашите на къмпинг защото имаше много деца. И за мен това е плюс и някой ден като имам семейство 100% ще отида там. Има вечер на този къмпинг и нещо като детска дискотека(поне тогава имаше) и идваше някакъв танцьор и ги учи децата да танцуват, доста си избухваха.
И да ти кажа, 293192123131 пъти повече ще ти хареса от тъпата Градина :)

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Почивка 2018

Мнение от Моджо » 14 Яну 2019, 12:30

3186 написа:Тази година ще пробваме Бали, та ако някой има преки впечатления и задължителни места/дейности за посещаване нека сподели, да пренареждаме графика ако трябва. ;)

http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=171352.0
за Бали
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Почивка 2018

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2019, 13:18

Хей, с интерес прочетох пътеписа - пичът добре е разказал, много снимки е дал, че и калкулация накрая...
Мисля си, като кара икономично Рено - гледай какви неща може да си позволи човек... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Почивка 2018

Мнение от don_gori » 18 Яну 2019, 16:48

Колеги мисля като се запролети да отида малко на разходка до Румъния. Целта ми е да обиколя замъците, който са в близост до Брашов - Пелеш, Пелишор и Бран(може би за 2 дена). След това мисля да мина през TransFagarasan от горния край(Фъгъраш) да пренощувам там някъде и на другия ден надолу към Букурещ, където ще направя още една нощувка.
Общо взето ще ми е полезна всякаква информация за хубави и приятни места за нощуване, разбира се като цена в рамките на разумното и някакви отзиви за пътя TransFagarasan, защото знам че преди години имаше трипче до там - красиви места за посещение и т.н. :yes:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Почивка 2018

Мнение от Моджо » 18 Яну 2019, 19:30

Отваряш Рено форума, секция Извън темите/Пътувания. Има за много дестинации писано.
Специално на колегата Grey bird можете да му намерите пътеписите от разни екзотични места, не само Бали.
http://www.renault-bg.com/smf/index.php ... msg1749927

Tonyco също има много интересни пътеписи, ма той джитка главно с матор.
Хм,хм...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook