Почивка 2018

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Почивка 2018

Мнение от firstduo93 » 05 Юли 2018, 12:47

Явно слънчев е най—доброто място за пикъп. Помня като бях малък ходихме на обзор със семейството ,реших да влезна във водата. Таман влизам и какво да видя,някаква руса със големи цици и без сутиен пред мен. Чак ми стана неудобно да я гледам пред семейството,после бях на ръчна няколко дена когато нямаше никой в квартирата. Та аз винаги съм имал влечение по дами,не ми е от сега. :smoke:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Почивка 2018

Мнение от acho.rs » 05 Юли 2018, 13:27

Да, запазили сме рент а кар. Имам вече доста информация, като ме притесняват две неща - климат и наскоми. Доколко разбирам след 10ти септември би трябвало да не е 35 градуса, но като гледам къде е разположен географски острова.... И насекоми - това е една от главните причини да не ходя на екзотични места. Там намират ли се кръвопийци:)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Почивка 2018

Мнение от alekangg » 05 Юли 2018, 15:02

acho.rs написа:Да, запазили сме рент а кар. Имам вече доста информация, като ме притесняват две неща - климат и наскоми. Доколко разбирам след 10ти септември би трябвало да не е 35 градуса, но като гледам къде е разположен географски острова.... И насекоми - това е една от главните причини да не ходя на екзотични места. Там намират ли се кръвопийци:)

Не знам какво си гледал, но се смях на глас.
Първо там никога не става горещо, юли-август е 25-27 градуса.

Канарските са още по-надолу, ама и там рядко минава 30 градуса лятото. Има една всеобща заблуда, че като са много на юг и зимата е топло, значи лятото ще се мре както в Дубай примерно, ама не е така ни най-малко


За насекомите пък изобщо не се притеснявай, няма такива, дори мухи и комариса рядкост, камо ли разни екзотични.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Почивка 2018

Мнение от firstduo93 » 05 Юли 2018, 17:35

Vra4anin написа:Боримечка, (джони :mhihi: ) Ноксвил - аз съм мъж под чехъл, зет на къща. Не ставам за пикъпваджия :confused: Ако ставах... нямаше да стоя във форумът :mhihi:

TheDriver написа:Аз все още съм убеден че Врачанина и firstduo са един и същ човек :mhihi:

Той сам си призна, че е качвал фалшиви обяви за хонди в мобилето. :mhihi: Има опит с измислените самоличности. :smoke:


Това беше грубо :mhihi: Не съм аз, признавам си.



Не е ,той има чувство за хумор , докато аз говоря само за сещайте се какво :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Почивка 2018

Мнение от acho.rs » 05 Юли 2018, 21:26

alekangg написа:
acho.rs написа:Да, запазили сме рент а кар. Имам вече доста информация, като ме притесняват две неща - климат и наскоми. Доколко разбирам след 10ти септември би трябвало да не е 35 градуса, но като гледам къде е разположен географски острова.... И насекоми - това е една от главните причини да не ходя на екзотични места. Там намират ли се кръвопийци:)

Не знам какво си гледал, но се смях на глас.
Първо там никога не става горещо, юли-август е 25-27 градуса.

Канарските са още по-надолу, ама и там рядко минава 30 градуса лятото. Има една всеобща заблуда, че като са много на юг и зимата е топло, значи лятото ще се мре както в Дубай примерно, ама не е така ни най-малко


За насекомите пък изобщо не се притеснявай, няма такива, дори мухи и комариса рядкост, камо ли разни екзотични.

Благодаря за инфото :bchug:
Аз заради нещата които изброи, избрах Мадейра, защото не успяхме да се организираме ни за Исландия, ни за Фарое и това е като компромис с жената между тропик и диво северно място.
Информацията ми за Мадейра е от Стара позната, местена жителка на острова, която е меко казано пристрастна и не знам кога казва истина, кога се превъзнася :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Почивка 2018

Мнение от barty » 06 Юли 2018, 20:06

Относно хитовия пикъп, забелязах че на семейните курорти идват майки с деца + баба за да гледа децата, без татковци.
За самотни пикъпджии е идеално да забършат някое мамче. Има добри екземпляри, особено от братска Русия, Молдова и други бивши републики :ok:
Има и "тюлени" разбира се ама свят шарен :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Почивка 2018

Мнение от bum_bum » 06 Юли 2018, 20:43

Тия приказки с рускините.. каже ли ми някой, че на морето е плющял нещо братско моментално преставам да го слушам. 99% лъже. Там пикъпа е много труден. Ако не говориш руски пък (както 90% от днешната младеж) направо близо до невъзможен.

Особено пък на Слънчака, където е пълно с матрял от Плевин, Руси и т.н. е пълна загуба на време да пикъпваш рускини. :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Почивка 2018

Мнение от barty » 06 Юли 2018, 22:23

bum_bum написа:Тия приказки с рускините.. каже ли ми някой, че на морето е плющял нещо братско моментално преставам да го слушам. 99% лъже. Там пикъпа е много труден. Ако не говориш руски пък (както 90% от днешната младеж) направо близо до невъзможен.

Особено пък на Слънчака, където е пълно с матрял от Плевин, Руси и т.н. е пълна загуба на време да пикъпваш рускини. :kuku:


Ааа аз не съм на Слънчака, пък и с жената, децата... само гледам :mhihi:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Почивка 2018

Мнение от Georgi_G » 09 Юли 2018, 7:49

Vra4anin написа:Бе маани тва море, яла на ................... :ok:

Врачанин, това си е статия за Трипадвайзър. Пускай я и не му мисли
Поздравления!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Почивка 2018

Мнение от Knoxville_ » 09 Юли 2018, 8:36

bum_bum написа:Тия приказки с рускините.. каже ли ми някой, че на морето е плющял нещо братско моментално преставам да го слушам. 99% лъже. Там пикъпа е много труден. Ако не говориш руски пък (както 90% от днешната младеж) направо близо до невъзможен.

Особено пък на Слънчака, където е пълно с матрял от Плевин, Руси и т.н. е пълна загуба на време да пикъпваш рускини. :kuku:



Аз също съм чувал, че на рускините им викали трудни.



Щото трудно отказвали :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Почивка 2018

Мнение от FaceOff » 15 Юли 2018, 10:19

Колеги, малко странен въпрос - натрупва ли се във вас статично електричество? Въпросът е сериозен :mhihi: Всеки път като доближа тол такса (в Гърция например) и ми иде да им подхвърлям монетите отдалече. Един път реших да освободя статичното електричество преди това, и нарочно пипнах мантинелата между кабинките... еми, все едно ме удари 220 волта :mhihi:
При вас получава ли се това?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Почивка 2018

Мнение от Мордехай » 15 Юли 2018, 12:03

Никога не ме е удрял ток при плащане. Явно нещо специфично се получава при теб.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Почивка 2018

Мнение от Rainy » 25 Юли 2018, 13:34

Хубаво хотелче във Велинград с басейн някой да препоръча?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Почивка 2018

Мнение от kiko » 25 Юли 2018, 13:50

хотел Аура,два пъти ходя и съм много доволен

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Почивка 2018

Мнение от Leon » 25 Юли 2018, 20:16

Rainy написа:Хубаво хотелче във Велинград с басейн някой да препоръча?

За Велинград книга мога да напиша, но с ръка на сърцето няма какво да ти препоръчам. Кое ти е приоритет - басейн, храна, локация?
Never mistake motion for action...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TheDriver

Последни теми
Facebook