Автовоз от Германия, Мюнхен?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 5.03.2003
Местоположение: Sofia i drugi
Пол: Мъж
Кара: E90LCI и E30 Cabrio

Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от Dr.Schnaps » 02 Юли 2018, 21:26

Колеги трябва ми автовоз/ платформа от Мюнхен за София. Някой занимава ли се с това? Може и на ЛС.
Поздрави
:arrow: "Хората си купуват неща, от които не се нуждаят, с пари, които не притежават, за да впечатлят хора, които не харесват."
:arrow: "Независимо колко добрини или колко злини си направил през живота си, броя на хората, които ще дойдат на погребението ти зависи основно от времето."
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от BMW_POWER » 03 Юли 2018, 1:03

Защо не опиташ тук?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=108

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от E.5KOV » 03 Юли 2018, 12:34

Преди два месеца ми трябваше автовоз от Германия. Препоръчаха ми http://www.stoyovcar.com/index.php?a=1&f=contact . Свършиха ми перфектна работа...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от kasho » 03 Юли 2018, 12:51

Във Фейсбук има група "Българи в Байерн". Със сигурност трябва да има и "Българи в Мюнхен", просто не съм член там. Ако попиташ там ще ти се обадят поне 5-6 човека. Постоянно пускат обяви. И да знаеш - всичките вземат едни и същи пари, познават се хората в този бранш и имат договорки под каква сума да не падат. Така че не разчитай много на пазарлък.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от BaDxBoY » 03 Юли 2018, 13:30

kasho написа:Във Фейсбук има група "Българи в Байерн". Със сигурност трябва да има и "Българи в Мюнхен", просто не съм член там. Ако попиташ там ще ти се обадят поне 5-6 човека. Постоянно пускат обяви. И да знаеш - всичките вземат едни и същи пари, познават се хората в този бранш и имат договорки под каква сума да не падат. Така че не разчитай много на пазарлък.


То Мюнхен е в Байерн :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от kasho » 03 Юли 2018, 14:54

BaDxBoY написа:
kasho написа:Във Фейсбук има група "Българи в Байерн". Със сигурност трябва да има и "Българи в Мюнхен", просто не съм член там. Ако попиташ там ще ти се обадят поне 5-6 човека. Постоянно пускат обяви. И да знаеш - всичките вземат едни и същи пари, познават се хората в този бранш и имат договорки под каква сума да не падат. Така че не разчитай много на пазарлък.


То Мюнхен е в Байерн :lol:


Това го знам по-добре от теб даже ;) Просто има обща баварска група, както и групи на живеещите в отделните градове (Мюнхен, Инголщат, Нюрнберг, Регенсбург). Понеже на човека му трябва автовоз от Мюнхен затова му препоръчвам или да търси Мюнхенската група, или общата баварска.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 5.03.2003
Местоположение: Sofia i drugi
Пол: Мъж
Кара: E90LCI и E30 Cabrio

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от Dr.Schnaps » 03 Юли 2018, 20:32

Аз нямам Фейсбук :mhihi: ама ще намеря решение :D

Мерси за отговорите.
:arrow: "Хората си купуват неща, от които не се нуждаят, с пари, които не притежават, за да впечатлят хора, които не харесват."
:arrow: "Независимо колко добрини или колко злини си направил през живота си, броя на хората, които ще дойдат на погребението ти зависи основно от времето."
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 325 ТД

Re: Автовоз от Германия, Мюнхен?

Мнение от matros » 03 Юли 2018, 21:28

500 е. 0896640960 Димитър

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook