Агресия на пътя и как да се защитим

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от Jordana » 30 Юни 2018, 11:56

Викаш атаката е най добрата защита :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от Dextuar » 30 Юни 2018, 12:07

Jordana написа:Викаш атаката е най добрата защита :mhihi:

Просто няма как бездействието да е единствената алтернатива при отсъствие на съответните органи, а протести за това се вижда, че работа не вършат.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от c04 » 30 Юни 2018, 12:27

dextuar написа:Онзи ден ми се случи за пореден път някой да се пробва да ме предрежда, като на този му се получи, понеже сърце не ми даде да си чупя колата, а и да го гледам как се нашива в острова. Съвсем неагресивно се доближих до него, смъкнах прозореца и го питах дали според него тва е ОК и каква беля можеше да стане. Питам го, караш от лентата само за наляво, направо, а тоя ми се смее и вика "и к'во от това, к'во ще направиш?". За мен това си е чиста провокация, един вин "ей мишок, ще си правя квото си иска, такива балъци като тебе ли ще ми дават наклон на х**". Не знам вие как се сдържате, аз не мога. Ако се извиниш, може и бързо да ти размине, но да си откровено нагъл и след това пак да продължаваш да мутрееш и то от Голф 5-ца, айде няма нужда да пускам фъндък на такива. Колкото и да са ви железни нервите и да сте над нещата, някои индивиди просто си го търсят. И да, знам, че няма печеливш, ако слезеш да се млатиш, както и да завърши цялата случка, но другият вариант е наистина да си мишкуваш или в конкретния случай, да си счупите ламарините или пък да вземе да се гътне при удара в острова...

Прав си като цяло. И аз не бих искал да си чупя колата заради такива дебили. Обаче виж ако се удари в острова и се гътне,(ако не ме засегне) ми е все тая :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от bum_bum » 30 Юни 2018, 12:38

Абе един приятел пак ме пита. При толкова агресивни биячи във форума, дето едвам се сдъШат що никой не наби оня със субаруто? :mhihi:
Изображение

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от boksioraE39 » 30 Юни 2018, 14:01

Когато си с децата по-добре да избягваш слизане от колата с цел каквото и да е.
Незнам биячи ли сме в форума не сме ли биячи но ако всеки го кара малко по-леко с комплексите ще си живеем по-хубаво. :)
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от Top Gun Maverick » 30 Юни 2018, 14:46

Бум,бум, оня никой не знаеше какво прави, после в темата се разбра, иначе цареше идеята, че помагал да излизат. А много пъти съм казвал, той е полицай и добре, че не са го видяли някои, които нямаше да го оставят просто. Щяхме после целия форум и всички ходещи по събори да берем ядове, само си представете украшенията на медиите. Аз лично съм водил диалог два пъти с него докато е на работа и не се е престаравал, но и те ме знаят, че в частите, които ме вълнуват знам закона повече от тях, с баща му сме били колеги преди десетина и повече години, но това не ми помага, нито щеше да помогне ако го бяха ступали на събора докато размята значката, обикновено така правят като стане зле работата, но не винаги им помага.

Относно слизанията, предпочитам да изкарам някой лев вместо да си губя времето с примати, случаи бол, дори нож са ми вадили като са ме заклещвали две коли, оправял съм се с действия, но номера е да не стигаш до действие. Пука ли ви за червея в градината? Е, толкова трябва да ви пука и за тоя в човешки лик по пътя, който е също толкова прост. В света управляват умните, не първичните. Прочетете Китайски мисли по тоя повод с въздържанието на нервите, ония могат да се бият, но да мислят също и Конфуций бая е казал.


Относно Декстъра, за мен греши кардинално като догонва някой си, който го прередил. Оня вижда нещата, че просто бърза, а щом някой го гони да го пита дали е редно след като всеки знае, че не е, значи иска конфликт. Затова и така ти е отговорил освен, че е прост разбира се. Та как се разви всичко като казваш, че не си можал да се сдържиш и какво спечели, как се почувства?
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от Jordana » 30 Юни 2018, 16:26

Аз не мога да си представя че някой ще стои като мокър мишок в колата докато друг му блъска по стъклата и го псува, а в реалния живот ще е яка батка с авторитет в кварталната кръчма . Тия ситуации са си отражение на реални поведенчески типове , не виждам как човек ще се промени за секунди и ще влезе в ролята на гълъб на мира. :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от bum_bum » 30 Юни 2018, 17:54

Top Gun Maverick написа:...


Абе една камара народ бяха снимали как хвърля кал навсякъде с ясното съзнание какви ги върши, а после всички неприсъствали бяха "аз ако бях там щях да го счупя от бой тоя".

На мен често ми налитат чичаци с джибове. :dunno: Кризата на средната възраст не прощава явно. :mhihi:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Агресия на пътя и как да се защитим

Мнение от c04 » 30 Юни 2018, 18:07

Ем не съм бил на този събор, ама полицай или не, винаги има начин да го отупаш :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook