Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от (bubsa) » 02 Авг 2018, 22:04

Качи обявата тук да я видиме когато я направиш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от ceco_kd » 02 Авг 2018, 23:18

firstduo93 написа:Шеасетката е при мен от 2 месеца някъде , колата е брутално запазена . Купих я за 10 бона от автокъща и собственника ми е личен приятел и ми направи доста отстъпка . Парктроници,кожен салон , всички бутони по таблото и волана работят . Ще и искам 10 бона минимум, такава запазена кола трудно се намира . Само да добавя че двигателя не пипа грам маслото , като се запали мърка като котенце . Дпф-а съм го махнал и колата започна да върви мега брутално.

Тъй колата е супер но докато не се качих на мерцедес мл 320 от 2009 година . Няма същият вървеж но някак си доста повече ми допадна което е нормално за по-нова кола , тя моята е от 2004-та . Така сега се зарибих за някой джип , може и да е х5 от по-новите тъй като съм фен на марката .

Пикъпа си провървя със шеасетката ама не така както ми се искаше . Само някакви миазми от махалата започнаха да ми се нахвърлят . Стигнах до извода че просто шеасето не става за пикъп ,трябва си по-висок клас кола като ф10 например .


Жалката действителност в България! Давам 10 000 лв. Махам й ДПФ и й искам вече повече от колкото съм дал за нея. Абе пожелавам ти да ти донесе повече отколкото ти е донесла с пикъпа. Не се заяждам, просто явно такава е действителността. Да рева ли, да се смея ли?!
П.С. Дано детето ми не ме заплюе някой ден, че не сме се изнесли от милата ни татковина!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от drifty » 03 Авг 2018, 7:32

ceco_kd написа:
Vra4anin написа:....... описание сладкодумно какво и що представлява колата (абе.... така както разтягам локумите тук, така бях описал положителните и отрицателните качества на автомобилът)....


Еми то предполагам, че обява от теб нищо чудно да му трябва на човек към 3-4 месеца, за да я разгледа цялата и да се реши на нещо. Па недай си Боже да реши да звънне и да поиска допълнително инфо(ако е възможно на теория да има нещо непояснено).
П.С.: Не се бъркай колега, ама грам не се заяждам или нещо такова, просто много се кефя като седна да чета твое мнение, как описваш всичко в детайли. Но си трябва време, за да се прочете всичко от - до. Със здраве!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk


Всеки с вкуса си. Аз пък не обичам да чета някакви обяви от рода на "без забележки, качваш се и караш" 2 снимки отвън и това е. Често дори ги и пропускам такива и въобще не се занимавам да звъня.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от madafaka_donkele » 03 Авг 2018, 8:35

firstduo93 написа:Само някакви миазми от махалата


Какво да го ева е миазми? :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от dankata » 03 Авг 2018, 8:44

Нещо, където след акта вероятността да ти окапе и остане е висока.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Mollov » 03 Авг 2018, 10:26

Почвате да се отклонявате доста с тоя offtopic и "обяви" за коли.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от drifty » 04 Сеп 2018, 14:23

Днес едни идват да гледат астрата, г-н сиганин с цялата рода, лошо ми стана като ги видях, ма викам дошли са, да гледат като искат. Направо нямам думи, хвърли едно око на колата, отгоре отгоре, вика дай да напрая едно кръгче и туй му беше - нито гледа масла, спирачки. Бях я спрял така, че има достъп до канала да я видят отдолу, нищо. Бахти и хората, как си купуват коли. Естествено намериха 48 милиона кусура. Че колата има забележки, има, ама като ми каза, тя има ръжди, и нещо ходовата част иска ремонт ... ходовата част искала ремонт, от всичките неща, които съществуват по тая ходова част на астрата, не съм сменил само един шарнир до ся, всички накрайници, тампони и т.н са сменяни и колата е чук. А за ръждите му казах просто да намери по-здраво купе на астра ф и да ми се обади. И цената му дадох по телефона директно, казах му колко ще му сваля и пак идва и ми вика скъпа е - за къв х.. идваш като ти е скъпа колата?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 04 Сеп 2018, 17:24

Тия където идват с целата рода, въобще не стоя при тях дори.

Най-голямата ми грешка беше в 11 и 30 вечерта да излезна да гледат някви от пазарджик 5 човека колата .. Въртяха се, сучеха се, не намериха проблем по колата 30 минути, накрая на ебавка им свалих 2 000 лева от цената и ми вика, че продавал неговата сега и като я продадел щял да вземе моята :lol: Веднага си тръгнаха да ходели на кафе на Софията :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от drifty » 04 Сеп 2018, 23:30

Аз съм я обявил на 2к, директно му дадох цената по телефона - 1,7к и викам на толкова щи я дам. Идва - скъпа е. А дойдоха с едно ауди 1.8 бензин А4, което на мен ми звучеше като 1.9тди, кой знае как е поддържано. Да беше някой разбран човек, ще му сваля още малко - колата не ми трябва, по-добре да я дам на някого да се отвози на нея. Странно защо очаквам някой нормален да реши да си търси кола от началото на 90те, с 60к.с и без климатик и каквито и да било системи за сигурност..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 05 Сеп 2018, 1:34

За всеки влак си има пътници ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от drifty » 20 Сеп 2018, 23:23

Преди седмица звъни едно момче да гледа астрата - вика нямам пари днес да ти дам, тей че ако искаш да я гледаме в понеделник /беше събота/. Викам ела днес гледай, щото съм свободен, ще ти обърна внимание, през седмицата нямам време да я гледаш като хората. Към 5 часа се разбрахме следобед, до към 9 и нещо съм се занимавал с него. Накарах го да слезе в канала, да види отдолу колата. Разходихме я, отидох на широко място, да си я огледа го оставих, обясних му всичко надлъж и на шир какво е правено по колата, кара я. Хареса му, не откри забележки /толкоз и разбираше де ама все пак/. И ей така от нищото офертира цена с 450лв надолу от обявената от мен. Викам няма как да стане - смъкнах му 150лв ей така и викам тва ти е крайна цена, ако искаш. Вика добре, ще говоря с нашите /на 19 е лапето/. На другия ден вика хайде утре да я гледаме в сервиз и ако е наред да я вземам. Викам ок. Бяхме се разбрали да я вземе със зимните гуми и джанти, като щях да я обуя на тях вечерта след работа, че сега е с летните и да ходим в сервиз и после при нотариус. И пак - ама вика гледах си баланса в сметката, да ми смъкнеш още 100лв, щото нямам да я регистрирам и да мога с тия 100лв да я регистрирам - викам няма как да стане. Вика добре, ще намеря от някъде пари и ще ти пиша после за сервиза. Още го чакам. Иначе настояваше да наглася колата с гумите и да е готова.

Днес звъни друг, вика всичко платено ли е - платено е /и в обявата съм го писал ама../. Вика мога ли да я видя - казах му след 30 минути съм свободен. Разбрахме се за място, каза ми че тръгва натам. Точно на 30тата минута паркирах там - чаках още 50 минути и си тръгнах - нито се обади, нито дойде, нито нищо.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от boris » 21 Сеп 2018, 6:22

Това е ежедневието на всеки един търговец на автомобили. :yes:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Bogat-Beden » 21 Сеп 2018, 11:39

Я да кажат търговците на автомобили как са с обноските и отношението към тези, които всъщност ги хранят..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от barty » 21 Сеп 2018, 11:46

Bogat-Beden написа:Я да кажат търговците на автомобили как са с обноските и отношението към тези, които всъщност ги хранят..

Ооо, това ще е хит :mhihi:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от kasho » 21 Сеп 2018, 11:57

Bogat-Beden написа:Я да кажат търговците на автомобили как са с обноските и отношението към тези, които всъщност ги хранят..


От сега ви казвам - масата са зле, пълни простаци, безочливи лъжци и мошенници. Само че колегата drifty в случая продава лична кола като частно лице. А това, което разказва е тотална липса на каквито и да е елементарни обноски.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook