Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от b00st » 09 Юли 2018, 16:52

K_Ilkov написа:Тука по снимки диагностика правят, ти за една винетка :mhihi:

Мен пък хич ме няма по снимките ... ако колата няма някакви видими недостатъци къф е проблема да я пусна с каквито имам ...
Има хора с про сесии на колите си, и аз да съм ше ги пусна тях, а не от телефона с днешна дата ...
В крайна сметка колата се купува на място, а не по снимки ...

Това говорим ако състоянието отговаря достатъчно на снимките, ако не е така друга тема.
Явно има хора с време за губене опитващи се да излъжат елементарно.

Ти може да си пуснеш в обявата и снимка ако искаш на колата от гугъл. Ама като от официален дилър ( М Кар Варна) тая обява е пълен скандал. Има си стандарти и дори да не е премиум селекшън, снимките са тотална пародия особено локацията - паркинг на лидъл :shock:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от K_Ilkov » 09 Юли 2018, 16:57

Тука ме съгласи, че дилър на БМВ не може да пуска снимки на фона на покриви с криви керемиди :mhihi:
Не съм гледал чия е обявата :yes:

Може да са ходили да си напазарят моНчетата и да са я щракнали докато единия пазарува :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от c04 » 09 Юли 2018, 18:23

Е, никой ли не забеляза на Хондата, че през 2016 я няма "маркировката"(лентата на врата над бравата) :OT: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 09 Юли 2018, 18:26

В тая хонда имам чувството, че ако се кача с пекинеза ми ще ни е тясно :shock:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юли 2018, 19:18

TheStorm написа:
Последната - черната на снимката на таблото пише 28ми Май 2018 ...

винетки има и месечни и седмични които са различни цветове също ...

Което какво показва, че е пуснал една от последните снимки на която се вижда само част от таблото за да се вижда дата ли? Ами той може да добавя колкото си иска снимки, променя постоянно и т.н.
Що се отнася до цветовете на винетката, да има, ама тия всичките личат да са годишни. И аз ги дадох съвсем примерно, понеже тогава разглеждах модела, пълно е с такива. Някои от вас казват, че не бил никакъв проблем ако състоянието е същото. Ами това как ще се разбере освен ако не идеш на място? Точно поради ей такива снимки от пра-ерата е пълно с хора, които казват как на снимки виждали една кола, а като идат на живо дори не са сигурни дали е същата, особено от един момент когато стана модерно масово да си крият номерата и реално наистина да не може да прецениш това ли е колата(говорим преди да си отишъл)или не. И е пълно с продавачи, които разчитат и на това - "той да дойде от еди къде си пък все ще я продам, ако не на тоя, то на следващия, важното е да идват".
Вие гледате нещата от вашата камбанария, че ако продавате кола със стари сними ще е същата или поне доста близка до сегашната. Обаче продавачите в България далеч не са като повечето маниаци от форума и з атях това е възможност за скатавка на нещо в общия случай.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 09 Юли 2018, 21:14

ебаси, това нещо как се слуша на него :lol: аз не знам, как цялата не се е разпаднала :lol:

имат и плюсове хондите де, почваш да спортуваш за да се събереш :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от host » 09 Юли 2018, 22:11

Мале.. Колега хардкор хонда маняк си, признах те @Vra4anin

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 09 Юли 2018, 23:36

Vra4anin написа:Е добре де host, защо ме обиждаш сега, какво съм ти направил :mhihi:

BaDxBoY написа:имат и плюсове хондите де, почваш да спортуваш за да се събереш :lol:


Тц, точно обратното. Започнах да отслабвам в момента, след като продадох точно тази хонда. Когато я продадох бе един от последните ми дни, през които бях около 125кг. 8 месеца по-късно бях 83-84 и отдавна вече карах е60-то.

PS: С тази консерва съм вдигал 240 (по километраж) неколкократно :kuku: :banghead: Като се сетя и... и после някой да ми каже, че нямало Господ :!: А е60-то повече от 180 не съм го натискал и даже се опитвам да правя (ей така, кеф ми е) рекордно ниски разходи на гориво (5 и половина по борд компютър). Стрaнно нещо е живота, как човек се променя...


Свали малко цифрата с килограмите и дигни малко цифрата с разхода, че и двете клонят към научната фантастика :lol:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от c04 » 09 Юли 2018, 23:54

Vra4anin написа:Е добре де host, защо ме обиждаш сега, какво съм ти направил :mhihi:

BaDxBoY написа:имат и плюсове хондите де, почваш да спортуваш за да се събереш :lol:


Тц, точно обратното. Започнах да отслабвам в момента, след като продадох точно тази хонда. Когато я продадох бе един от последните ми дни, през които бях около 125кг. 8 месеца по-късно бях 83-84 и отдавна вече карах е60-то.

PS: С тази консерва съм вдигал 240 (по километраж) неколкократно :kuku: :banghead: Като се сетя и... и после някой да ми каже, че нямало Господ :!: А е60-то повече от 180 не съм го натискал и даже се опитвам да правя (ей така, кеф ми е) рекордно ниски разходи на гориво (5 и половина по борд компютър). Стрaнно нещо е живота, как човек се променя...

Всяко нещо с времето си ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Borymeckata » 10 Юли 2018, 7:56

Vra4anin написа:С тази консерва съм вдигал 240 (по километраж) неколкократно :kuku: :banghead: Като се сетя и... и после някой да ми каже, че нямало Господ :!:


Ами явно има - трябва да е някакъв специален Бог на хондаджиите... :bowdown: :bowdown:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Knoxville_ » 10 Юли 2018, 11:05

Нали не беше виждала сняг тази кола :driving: :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от BaDxBoY » 11 Юли 2018, 17:16

малко спам в раздела :D

Регистрирана и със сменени све масла по нея. Нали я продавах със светеш АБС. Хаха, след като се изредиха 100000 майстора да я гледат и да ми казват, как ремонта е 1000+ лева и колата ми струвала 680.85 лв с ддс , днес понеже не можахме да разберем къде точно е проблема, си купих 2 датчика за колелата, 1 датчик за волана, нов компютър и нова помпа на огромната цена от 230 лв. :lol: :lol: и след всичко, грешката остана :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: и от там 2 часа гледане и чудене какво се случва :mhihi: накрая един майстор идва и вика - ''тва е само некоя малка хуйня ни ебава'' та малка малка, някой попита дали няма бушон тая помпа на АБС-а и са ебавка да го погледнем, той прекъснат :mhihi: от там нов 40А на цена от 0.90лв. и колата се оправи :lol: Оказа се, после след тест мойте датчици и всичко си работи и сега съм ги оставил да се продават :lol:
Размених джантите за 18-ки с добри гуми и с остатъка си покрих разходите по регистрацията. Сега ми остава само седалката да си реновирам някъде и колата ми съдейки по опита ми с е90 минава при най-добрите из наще ширини :D
Питам на шега колко струва, всички ми казват от 11 000 до 13 000 ..
Странно как всички купувачи дето идваха да я гледат ми я оценяваха на 6 000 ..
Не мога да повярвам как се бях навил да я продавам :shock:

Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Юли 2018, 20:12

Абе те ти казват, ама гледай малко после да не почват да ти казват как трябва да я продадеш на ниска цена. Искам да кажа просто си имай едно наум. Те и 20 може да и искат, въпроса е кой, колко ще даде.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Knoxville_ » 12 Юли 2018, 9:08

Там е грешката - питаш ги колко струва, а не за колко ще я купят :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 14.09.2008
Местоположение: Leipzig
Пол: Мъж
Кара: по Аутобан А14 и А9
Мечтае да кара: ALPINA B7 S Turbo Coupé E24

Re: Истории за пишман-кандидат-купувачи на автомобили

Мнение от Alpina_Johnnie » 02 Авг 2018, 9:00

Първо искам да подчертая, че идеята ми НЕ е самореклама!!

Просто искам да разбера, аз ли съм тъп или просто пазара на вторични железа(коли) си има собствени закони?
Продавам кола, причините са ясни, колата е в добро състояние. Пускам я на цена Х, няма никакви отзиви за 3месеца. ОК, коригираме цената. Пак 2месеца нищо. През това време намирам такава кола която отговаря на нуждите ми, намалявам цената пак и според мобиле.бг, моята е втората най евтина (регистрирана и 4х4) и пак интереса е нулев. Е очевадно колата ще си седи при мен още дълго време, пък ние и се радваме, не е като да не ни върши работа. Но все пак, опитвам се просто да разбера правилата за търговия и дали и вие имата наблюдения като мойте. --> читава кола в БГ, трудно се продава.

Извинявам се че използвам темата на Декстър, ако трябва може да се трие.
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Maxx_E90

Последни теми
Facebook