Крадец на капачки

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Крадец на капачки

Мнение от BorislavB » 27 Юни 2018, 17:55

Колега нали се сещаш че проблема е един и същ. Не е въпроса за капачките 10лв струват ама утре нали се сещаш че може да ми оставят само капачките за спомен.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Крадец на капачки

Мнение от hell's angel » 27 Юни 2018, 22:13

alx написа:
In_Memoriam написа:
hell's angel написа:Аз си карам с пластмасови, бая години изкараха. Като се замисля, изобщо не ми дреме дали имам капачки или не :mhihi:

То на никой с нормална нервна система не би трябвало да му дреме за едни капачки, но когато е поредното нещо, заради което трябва да си затваряме очите започва да дразни леко.


защото не си чупил игла на винтил защото е заяла от мръсотия защото нямаш капачка.... като добавиш, че може да е винтил с датчик за налягане и ето ти как една 20ст капачка може да ти излезе 200 евра...питай ме как знам :banghead:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Т'ва сериозно ли ? С брадата върви и гребенчето...на повечето ми таралясници при нужда, ще им сменя гумите, барабар с джантите и то околовръст за 200 евра :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook