Крадец на капачки

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Крадец на капачки

Мнение от hell's angel » 24 Юни 2018, 22:54

Аз си карам с пластмасови, бая години изкараха. Като се замисля, изобщо не ми дреме дали имам капачки или не :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 8.09.2007
Пол: Мъж
Кара: Bmw 525d 2003
Мечтае да кара: Bmw 760li F01

Re: Крадец на капачки

Мнение от flex333 » 24 Юни 2018, 22:58

Същото ми се случи и на мен само, че в Пазарджик.Спрях си колата пред кауфланд в града и влезнах в магазина.На излизане една баба спряла до мен ми каза, че минавали гадни долни мангали и крадяли капачки на колите.Едната ми липсваше другата беше паднала до едната гума, сигурно са се уплашили от хората.Попитах ги накъде са тръгнали и веднага по тях.Не очаквах да ги хвана, обиколих тук там и изненада виждам ги точно пред мен.Две черни мангалчета с колела.Слизам и веднага хванах единия и бой бой юмруци, шутове.Другия докато се усетя избяга.Хванах му колелото и в земята няколко пъти докато му го счупих.Бате аз ама извинявай, извади от джоба едни 20-тина капачки и то само метални.Намерих си моята сложих си я и другите ги дадох на охраната на Кауфланд.Та ако можете си ги сваляйте през ноща ако не е гаражна :bang: :bang:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Крадец на капачки

Мнение от In_Memoriam » 24 Юни 2018, 23:06

hell's angel написа:Аз си карам с пластмасови, бая години изкараха. Като се замисля, изобщо не ми дреме дали имам капачки или не :mhihi:

То на никой с нормална нервна система не би трябвало да му дреме за едни капачки, но когато е поредното нещо, заради което трябва да си затваряме очите започва да дразни леко.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Крадец на капачки

Мнение от steeN » 24 Юни 2018, 23:20

dxd написа:Има така наречените скрити вентили,няма да има какво да ти краде.Отиваш при някой свестен гумаджия и да ти монтира едни такива и се приключва.


Това е интересно. Не знаех, че има такива. Следващия път като правя баланс ще сложа такива.
И без това тези дето стърчат са ми се късали и други мизерии... само проблеми.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Крадец на капачки

Мнение от alozavar » 25 Юни 2018, 0:32

Деца, слагат си ги на велосипедите най-вероятно... от личен опит говоря :yammy:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Крадец на капачки

Мнение от BorislavB » 25 Юни 2018, 2:38

Нещо ме кара да си мисля,че някой го прави нарочно,а не са деца. Вижда се че най-вероятно е ползвал клещи за да ги отвие. Сега имам едни ще ги слагам като спирам до някоя камера и така. Имам и GoPro ама как аджеба и къде да го сложа,че да го снима тоя самсуляк. Иначе не ме е яд толкова за капачките,а че калъфа е надрал джантите. Ся трябва да ходя да търся някой да ги боядисва и само главоболия, защото те пък едни бояджии...

п.п. някой попита какви били капачките ето такива бях сложил последно

EDIT: другия вариант,който се сетих за да видя дали нарочно някой ги краде е просто да сложа от пластмасовите обиконовенни и да видя дали ще изчезнат.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Крадец на капачки

Мнение от randity » 25 Юни 2018, 8:58

При тебе някой го прави на кьорлук. Кое дете ще си носи клещи и инструменти за едни капачки. Напъва, ако я развие, гепи, ако не успее - следващата. Мене също не ме е яд толкова за капачките, колкото ме глождеше мисълта, че някой ми е пипал по колата. А и факта, че тежаха по 20гр едната и колата спря да дърпа на десно :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Крадец на капачки

Мнение от ивчо » 25 Юни 2018, 9:07

steeN написа:Това е интересно. Не знаех, че има такива. Следващия път като правя баланс ще сложа такива.
И без това тези дето стърчат са ми се късали и други мизерии... само проблеми.


Шефо преди мн години - такива та такива .. .Едвам намерих тогава .. :mhihi:
Изображение
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Крадец на капачки

Мнение от sixstraight » 25 Юни 2018, 14:26

Vra4anin написа:
Borymeckata написа:Опитвам да си представя по-помиярска кражба, но... за момента не успявам... :dunno: :dunno:


По действителен случай в село Косталево / Костелево (никой не знае на 100% как правилно се пише дали с "а" или с "е" :dunno:). За любознателните и пътешествениците желаеши да си направят пикник нЕкъде къде Враца - селото се намира на 3-4 км от Враца, като се минава покрай гробището на града и бившият завод Химко (което реално също е гробише :mhihi: :|):
Ти прецени дали това е по-пумиярско от краднене на капачки за буркани дори. Историята ми я е разказал човек бивш полицай, по стечение на обстоятелствата човекът е и хондаджия, което автоматично и безапелационно е доказателство за автентичността й :ok:

Та историята е...:

Крадци oт Kocтaлeвo peдoвнo oбиpaли къщите в селото. Beднъж на една изоставена къща в която никой не живеел от години и вече била обирана неколкократно (отвътре в къщата не останало нищо за краднене), на входната й врата била написана бeлeжĸa: “Moля ви, нe paзбивaйтe ĸъщaтa, в нея вече нямa нищo!”. Въпреки това къщата за пореден път била разбита и нa бeлeжĸaтa бил добавен послепис: “Имa-нeмa, ниe cмe длъжни дa пpoвepим”.


Тру стори фром дъ уаялд врачаниън дистрикт :mhihi:

Преди години работех в една врачанска фирма и имаше бъзик между колегите че от костелево са само крадци, мислех че е майтап докато тоя от костелево забрави да отчете близо 2000 лв
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Крадец на капачки

Мнение от Knoxville_ » 25 Юни 2018, 14:33

Borymeckata написа:Опитвам да си представя по-помиярска кражба, но... за момента не успявам... :dunno: :dunno:


Аз един ден забелязах, че ми липсва една гайка на джантите. Допускам, че може и аз да не съм я затегнал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Крадец на капачки

Мнение от cod-cdbp » 25 Юни 2018, 14:47

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Крадец на капачки

Мнение от ivoaudi » 25 Юни 2018, 16:02

7-800 години назад се върнах, може и повече да са: ) Така си бе тогава, наистина. Даже нямаше още ни твърди, ни меки дискове :D Ролята им се изпълнчваше от тедрадки да речем, ама живота си бе нормален, без джендърство
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Крадец на капачки

Мнение от alx » 25 Юни 2018, 17:00

In_Memoriam написа:
hell's angel написа:Аз си карам с пластмасови, бая години изкараха. Като се замисля, изобщо не ми дреме дали имам капачки или не :mhihi:

То на никой с нормална нервна система не би трябвало да му дреме за едни капачки, но когато е поредното нещо, заради което трябва да си затваряме очите започва да дразни леко.


защото не си чупил игла на винтил защото е заяла от мръсотия защото нямаш капачка.... като добавиш, че може да е винтил с датчик за налягане и ето ти как една 20ст капачка може да ти излезе 200 евра...питай ме как знам :banghead:
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Крадец на капачки

Мнение от BorislavB » 25 Юни 2018, 17:42

Не знам как аджеба да монтирам GoPro-то,а и то няма да може да записва цяла вечер макс сигурно 4 часа да запише. А и сигурно джендърчето се маскира не вярвам да е толкова прост.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Крадец на капачки

Мнение от Nickelback » 25 Юни 2018, 17:56

Vra4anin написа:Един идиот обичаше да си носи няколко керамични кондензатора голям капацитет (3 - 4 микрофарада), да ги завира в контакта :banghead: и след това да ги докосва до ученичките да ги удря тока :mhihi:


Само за протокола - били са пускови кондензатори за асинхронни двигатели, кютуци едни и са хартиени, не керамични :) Аз имах 6.8микро и правеше микроинфаркт направо :mhihi:

Изображение

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook