Тапициране на топка за скоростен лост автомат

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Тапициране на топка за скоростен лост автомат

Мнение от FaceOff » 23 Юни 2018, 1:13

Има доста теми за претапициране в "Извън темата" , та затова реших и аз да питам тук..
Става дума за топката на скоростния лост на автомат на Е39, Е60, Е46, Е38, Е53 - този модел -
https://www.schmiedmann.com/en/bmw-E39/8679-new?product=25-16-1-423-500
Моята е позакъсана (в единия горен край), и въпросът ми е - да я дам за претапициране,.. или за така популярното напоследък "реновиране" - автореновация и други подобни. Може би предпочитам претапициране, но ми се струва доста трудно да се опъне така хубаво новата кожа по извивките, а и оригиналната кожа ми изглежда адски дебела, надали тапицер ще я направи с такава.. С други думи да не съжалявам ако я дам за претапициране? А ако ще се "реновира" мога да се пробвам и сам с някой от комплектите на Автореновация.. малко филър на скъсаното, боя, лак.. или да я занеса в Автоинтериор2000 примерно?
Ако някой има опит и лични впечатления от единия или другия вариант би било чудесно!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: Е38, Е53
Мечтае да кара: ново

Re: Тапициране на топка за скоростен лост автомат

Мнение от mi6obmw » 23 Юни 2018, 8:58

Аз бих си купил стара запазена такава.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 755
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Тапициране на топка за скоростен лост автомат

Мнение от astrapower » 23 Юни 2018, 13:13

Всичко се прави колега. Добрите тапицери си знаят как да "опънат" кожата както трябва. Виждал съм претапицирани и изглеждат чудесно. Прави се микс от гладка и перфорирана кожа и изглежда много добре, а съм виждал и комбинация с алкантара.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook