Световното първенство по футбол 2018г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Denmark » 20 Юни 2018, 20:46

Borymeckata написа:Ама все пак ми е чудно - какво е това световно първенство, играят Саудитска арабия, Египет, Иран, Панама и Сенегал, а ги няма Италия, Дания, Унгария, Холандия, Чехия


Дания играят, погледни група С :lol: Даже отбора хич не е лош, повечето играчи играят в доста добри отбори, само куца централния нападател, лорда не го взеха на световното, а корнелиус и йоренсен са дървари

п.с. bmw + bayern => и аз съм за Deutschland! На финала на миналото световно бях в Германия и беше адски яко като спечелиха. Всички бяха по улиците, песни, клаксони, адската лудница :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Владо » 20 Юни 2018, 21:07

нищо им не пречи на персите да го добутат х-а... с това 6-4 през 4-5 метра в половината на собствената половина трудно ще допуснат грешка, подсигуряват се жестоко... ако силва или коща не направят някой блик самостоятелно, като нищо 0-0... а и единия от двамата олигофрени отзад спокойно може да мине централен нападател ;)

а... сбъркаха... сега е лесно...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от host » 21 Юни 2018, 10:17

Днес Аржентина - Хърватия ще е касапница ... онзи терорист Масчерано като видях как игра предния мач, този път ще има контузени от хърватите ... според мен обаче ще завършат равен

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Юни 2018, 19:01

Каква касапница? Хърватите удрят Аржентина, после правят едно удобно хиксче и вечния фаворит(фаворизиран винаги заради купищата клоуни играещи вътре и един гол вкаран с ръка от гениален иначе футболист)отива на плажовете.
Никога не съм харесвал мангалския манталитет на повечето Аржентински и Бразилски футболисти. Изключенията при тях са рядкост, най-вече защото повечето са расли в крайна бедност( с малки изключения като Кака за който знам по разбираеми причини :mhihi: )и като видят малко пари започват да вадят картофи с бомби.
Много уместен пример с Масчерано. Тоя и в Ливърпул си беше пълен дебил, а в Барца като му позволяваха още повече волности съдиите, чак го набедиха за уникален дефанзивен играч. Стълб в центъра. Как няма да е, след като всеки знае, че спокойно може да влезе и да му счупи краката, а после да му се размине дори. Същият като онзи шизофреник Пепето от вашите. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от E34 » 21 Юни 2018, 20:34

Нееееееееееееее, само не и Пепи Василев!!!!!!! Тоя малоумник не вярвах, че още коментира, пълен дебил!!!!! Развали ми мача, изключвам звука :bang:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Юни 2018, 20:53

Толкова неадекватно коментиране скоро не бях виждал. Това трябвало, онова трябвало, голове вижда без да е топката в мрежата дори, Арежнтина не било нормално да треперят до последно пък го каза 3 пъти. :shock: Коментира сякаш Аржентина ще е мега изненадата ако не бият. Бог Меси пък как така нищо не правел, лелееее, страшна изненада бе г-н получавам пари да коментирам футбол. Че кога Меси е правел нещо дребно дори за Аржентина???? Щеше да е изненада ако сега го направи.
Какво не е нормално, та те не знаят къде се намират, Хърватите изтърваха 3 чисти гола, мачкат ги изцяло и от време на време допускат по някоя грешка, но все пак не са с претенции за световен шампион.
И тоя техния треньор ми прилича на някой от кварталните или ония селските чички, които не стават от масата пред местната кръчма. :shock: Постоянно иска нещо от съдиите, подскача на тая линия, типичен латинос тип манго силен.

Вие не разбирате нищо, това била тактиката, Месито да се криел цял мач, да приспи всички и накрая да изригнел, хахахаха...
О, дааааа, поемете гоооооо, тоя как им го набучи само, хохохохохохо...
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от smamf » 21 Юни 2018, 22:00

Страхотни Хърватска! Пръснаха ги! Моят нов фаворит..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от E34 » 21 Юни 2018, 22:01

Бе вие не виждате тактиката бе, аржентинците си почиват! Ся Исландия пада от Нигерия, Аржентина бие негрите, Исландия пада и от хърватите и жужето се класира! Тва е...ма тва само Пепи Василев го знае :mhihi:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от zazomazo » 21 Юни 2018, 22:02

Изображение
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Юни 2018, 22:07

Какъв Марадона тоя МЕРКАНТИЛЕН лигльо бе! Само за пари играят сегашните цървули. Крият десетки милиони и стават за смях по този начин. Месито за националния не ще да си мръдне задника дори да потича и за мен това е обяснимо само и единствено с това, че не му плащат достатъчно. Не е като да изревеш на БарЦа, че искаш нов договор с повече пари! Пари, пари, пари. После да им дават по 10 златни топки, само и само да угодят на спонсорите. Целият футболен свят никога няма да прости за тая гавра със златната топка на Снайдер, която брутално откраднаха за да я подарят на Месито.
Утре всички сме исландци, така или иначе са Европейски отбор, за Нигерия едва ли на някой му дреме и официално да подпечатат визите за дома на тия мангали. Накрая си показаха рогата, Месито взе да се дърви(не за пръв път прави така като не печели)другите също правеха мизерии и ритаха опонентите си без да е топката в игра дори.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от seimo » 21 Юни 2018, 22:13

Малеее на тоя Петела трябва да му забранят да коментира мачове със закон :mhihi: Иначе очаквах "сиво-белите" начело с Лио Меси :mhihi: да се поизложат ама те взеха че се осраха направо. Сега ще разчитат на Нигерия да ги спасява :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от host » 21 Юни 2018, 23:07

Толкова некоректно отношение само от Моуриньо съм виждал, да тича треньора на единия отбор към тунела... Ама дори той първо поздравява другия треньор и се крие после. Еми паднал си, слаби сте, сгрешил си... Отиди, поздрави другия треньор, успокой момчетата, излез и кажи, че ти си отговорен. Имай малко доблест.

И капитана на Аржентина и той хоп в тунела. Еми поздрави противника, дай пример на момчетата.

Хърватия не игра страхотно, но игра правилно.

Ако се даваха всички картони от Хърватия поне 1-2ма бяха за гонене, а от Аржентина поне 3ма.

Иначе с тази игра Аржентина и да мине напред не знам с каква цел ще е.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от ildivvy » 22 Юни 2018, 6:24

Още след първия мач твърдях,че Хърватска са супер отбор! Сега е момента на това тяхно поколение футболисти и мисля,че ще се възползват по най-добрия начин! Аржентина са бледо подобие на това,което са били някога! Винаги е грешка цял отбор да играе за един човек! И португалците я правят,макар и малко по-успешно за сега! Ако е клубен отбор,може и да стане,но на такива първенства... Според мен,Исландия ще бие Нигерия,а след това ще има реален мач с Хърватска! Тези отбори няма да играят,правейки някакви сметки!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Elesar74 » 22 Юни 2018, 8:18

Това се видя и с други уж слаби отбори. И Перу и Австралия и Мароко, Иран... всички излизат за победа, независимо кой световен шампион е насреща им. Това се казва мотивация, ако че не си сочен за фаворит, ако че си в еди каква си класация на еди кое си място. Вижте само домакините как направиха на пух и прах всички тези класации. Не че са станали супер отбор, не, ама вижте супер отборите в какво положения са. Те блестят с индивидуалности, но нямат колектив, отбор. За Лионел Меси съм чувал, че той коли и беси в съблекалнята и реди отбора, даже Сампаоли е признавал с половин уста това. На тези отбори им тежи старата слава и новите очаквания. А другите играят освободени и необременени. Някои постигат резултати, други не, но се опитват всички. Аз подозирам че днес Бразилия също могат да се издънят, Неймар по-скоро пречи в този отбор, отколкото да има някаква полза от него. Също като Лионел Меси. "Звезди".
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Gpenev » 22 Юни 2018, 8:24

Треньора на Аржентина направо си ги закопа с такава схема и тактика. Да държи Ди-Мария и Дибала на пейката си е меко казано идиотско. За Икарди да не говорим. Като цяло бях за Аржентина но след снощния мач, бяха трагични просто, по добре да не продължават.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], немо

Последни теми
Facebook