Световното първенство по футбол 2018г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от c04 » 22 Юни 2018, 21:13

Те тоя треньор, на вид повече ми мязаше на уличен рекетьор, отколкото на треньор на национален отбор по футбол :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от alozavar » 22 Юни 2018, 22:12

Този на Аржентина е скандален, отборът е като събран от махалата буквално- има един по-добър, на който само се подава и се очаква да мине всички и да вкара 3 гола :mhihi: Играеш 3-5-2, бековете се връщаха веднъж на полувреме, после вадиш полузащитник и вкарваш Дибала и схемата беше 3-7, там вече последния гол се видя за какво става въпрос :mhihi: Гениални решения, ако ще и Марадона да им беше слезнал да играе- все тая... :bang: Според мен Нигерия ще ги бият, то няма и да е много трудно, ако пак играят селски футбол.

Сърбия и Швейцария направиха интересен мач, за щастие и тази група има интрига за последния кръг :mrgreen:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от ildivvy » 23 Юни 2018, 7:12

Какъв е смисъла да сменят треньора на Аржентина,като Меси "редял" състава,както се говори упорито? Да го сменят него по-добре! Отбора едва ли ще усети липсата му! Дибала и ДиМария защо не влизат титуляри? В този отбор има доста трески за дялане и за съжаление изпуснаха това първенство!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от host » 23 Юни 2018, 10:41

ааааа... недей така ... тънките мръсни схеми на световни първенства са си класика ... изчакай последния мач и "въртележката" в групата ... винаги са възможни договорки извън терена

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от alozavar » 23 Юни 2018, 13:15

ildivvy написа:Какъв е смисъла да сменят треньора на Аржентина,като Меси "редял" състава,както се говори упорито? Да го сменят него по-добре! Отбора едва ли ще усети липсата му! Дибала и ДиМария защо не влизат титуляри? В този отбор има доста трески за дялане и за съжаление изпуснаха това първенство!


Не става въпрос само кой играе, а как играе все пак. Те нямат никаква тактическа дисциплина и идея как да се позиционират по терена, няма схема, няма мотивация- все неща, които идват от треньора. Всички до един играят отвратително, Ди Мария игра първият мач и беше незабележим, Дибала като влезна сега отново 0 :paranoid: Меси със сигурност има влияние в съблекалнята, както всеки един най-добър играч във всеки един отбор, дали реди състава не знам и няма как да разбера. Интересно ако беше Диего Симеоне например треньор дали щяха да играят така и Меси да "реди състава"? Не мислА :mhihi: Просто този е пълен клоун и се вързал гащите с договора и явно ще го търпят още, което е жалко за такава футболна нация.

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 30.04.2018
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Пежо 206 и Велосипед
Мечтае да кара: BMW E91

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от angel.n » 23 Юни 2018, 13:23

Интересно е дали ще се справят с Нигерия или ще гледат от дивана Аржентина. Иначе хърватите си ги биха доста закономерно

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Exclusive89 » 23 Юни 2018, 17:57

Белгийците полудеха... беше лудница в центъра на Брюксел :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от host » 23 Юни 2018, 20:44

По-тъпо нещо от това да оставяш Кроос да играе краен ляв защитник не съм виждал... Това е реалната позиция която заема, а и пред някакви с 2 леви крака се чака да направят играта.

Направо да си ходят германците.

Еми... няма да е лошо капитанската лента да е на ръката на номер 8.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Последна промяна host на 23 Юни 2018, 21:53, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 30.04.2018
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Пежо 206 и Велосипед
Мечтае да кара: BMW E91

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от angel.n » 23 Юни 2018, 20:51

Германия са трагични днес..


Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от M3 E92 » 23 Юни 2018, 21:53

Нека си припомним пак, Германия като играе слабо, прави равен, като играе силно, бие :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 30.04.2018
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Пежо 206 и Велосипед
Мечтае да кара: BMW E91

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от angel.n » 23 Юни 2018, 21:55

Феникса възкръсна, не се отказват немците

Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от ildivvy » 23 Юни 2018, 22:20

Единственото,което може да се признае за Германия,че им е останало като качество е,че наистина играят до последната секунда! В отбора има имаше само двама човека! Тони Кроос и Тимо Вернер! Има върху какво да помислят! Липсва им Йозил,според мен... Шведите са много хубав отбор!
Последна промяна ildivvy на 25 Юни 2018, 17:24, променена общо 1 път
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Юни 2018, 9:21

Друго си бе ако бяха направили хиксчето снощи Швеция и след това една негласна договорка между с Мексико за ново хиксче, ония нямаше да имат нищо против защото оставаха първи в групата и Германия отпадаше безславно. Сега трябва задължително да бият, иначе със сигурност отпадат, понеже Германия и на един крак ще бие Корея. Но така е, Шведите играха цял мач за равен(голя им дойде след груба грешка първо на Кроос, Боатенгчо и той никакъв го нямаше тогава)и заслужено паднаха макар и накрая, докато Германия от първата секунда гонеше победата и я постигна!!!

Кометаторите, те са толкова неадекватни. Аз се питам как така изобщо им слагат за мото по рекламата на предаванията това "те разбират от футбол".
Сигурно разбират, обаче от елементарната математика явно не, понеже вчера обявиха Мексико за класирани, а то реално въобще не е така защото трябвада не губят последния мач с Швеция. Мексико сега има голова разлика +2, ако падне от Швеция(които сега са с 0)дори с един гол ще станат +1, Шведите и те с +1, но в прекия двубой последните имат победа и първите отпадат.
Грозна игра или не, аз съм за Шведите срещу Мексико. Някак си не го виждам за нормално да минават 6 шампионата поред групите, пък било то и да отпадат на 1/8 финалите винаги. Хората виждат проклятие в това за тях, аз го виждам като нещо нормално защото са си средняшки отбор, който на 1/8 финала среща някой що годе добър и нормално отпада. Просто имат късмет, а и не ги сложиха веднъж в група да речем както са сега другите два отбора с Португалия и Испания.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Borymeckata » 24 Юни 2018, 17:13

Аз не разбирам от футбол (егати, български мъж по-лесно ще признае, че си пада по комшията... :mhihi: :mhihi: ), но ми се стори, че англичаните играха добре срещу Тунис. Нямам предвид само головете, но показаха техника и най-важното - мисъл и тактика. Според мен е рано да ги отписваме, още повече като гледам как се представят другите "фаворити"...

Офф, пак не съм разбрал - срещу Панама са играли днес... :dummy:
Excellent! Steven is my name!

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от alozavar » 25 Юни 2018, 22:16

Ей, сВАРиха се тия днес :lol: Испания нещо се излагат, но пак добре, че добутаха равния благодарение на системата, което си беше правилно отсъждане. На Иран дузпата доста спорна, дори с повторенията, но отново остава човешкия фактор, просто трябва някой да вземе решението. Уругвай сигурно ще праснат Португалия :wave:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook