Анкета: Колко автомобила притежавате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Колко автомобила притежавате?

0
6
3%
1
69
35%
2
69
35%
3
29
15%
>4
25
13%
 
Общо гласове : 198

Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от Хаос » 03 Юни 2018, 16:04

kiko написа:Тая тема ще е хубаво да се заключи и след 2020г. отново да се ъпне,мисля че ще има леки промени в автопарковете :mhihi: само тук го има това 1 за еди кво си,втора за магазина,трета за кино и тн. :kuku: и после ама нямам къде да пракирам....еми няма да има докато в кат на ден минават по 200коли от които 2/3 са поне 12-15г.

2020-та сигурно ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк
иначе си паркирам в двоен гараж

интересното е, че повечето от мрънкащите, че няма паркоместа пред блоковете автопарка не им е съставен от лизингови коли...

проблемът в случая не е количеството коли, които имаме, нито паркоместата пред блоковете, проблемът е в техническия преглед
техническия преглед е една жестока измама, като се допускат до пътя пълни развалини

писна ми да видя алфа/ауди/мерцедес/пежо/прочее външен клозет на дизел и да затварям стъклата, и да пускам рециркулацията на въздуха, защото от него мирише на изгорели лайна, защото той си е купил 2007-ма година йофтинко дизелчье понеже е тънкана 5000 лева и по-нова година на производство нов внос първи собственик (в България), а всъщност чади като на циганин комина, мисли се за съзтезател и че е престижно да удуши всички като светне зелено като даде газ на избушената кочина колкото душа има. Писна ми

към всички гореупоменати добавяме всички скапани дизелови бмв-та дето са "чипосана брат, 30000 коня, мноу бега" с гуми 18-та употреба (вижте фейсбоклук групите) и накладки назаем. Пуснало ми е да гледам Ешее'сетки и Ечетирес'шестици дето димят като запален леген и смърдят също толкова неприятно, и нашето стадо има мърша

всичката тая сган после претендира за паркомясто възможно най-близо до осрания вход на осрания блок, в който собственика е кореняк жител вече 4 години, че чак и войни за паркоместа се водят
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от Витанов » 03 Юни 2018, 16:16

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от steeN » 03 Юни 2018, 16:20

И аз не очаквах такъв развой. Мислех, че ще се насочим повече към бедните не трябва да имат коли... а в същност избихме на провинцията срещу София :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от Dextuar » 03 Юни 2018, 16:32

steeN написа:И аз не очаквах такъв развой. Мислех, че ще се насочим повече към бедните не трябва да имат коли... а в същност избихме на провинцията срещу София :)

Не че бедните не трябва да имат коли, а че не е нужно всеки беден да има по няколко клозета, вместо 1 технически читава кола, никой не твърди, че трябва да е чисто нова...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 6.04.2007

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от alX3m » 03 Юни 2018, 17:07

Ами нормално да озлобяват хората след като кварталите се пълнят с разни образи дето живеят под наем по 6-ма в двустаен и спират 8 автомобила на улицата, 4 от които не мърдат с месеци, а останалите паркират където им падне... Айде не се обиждайте толкова на местожителство, банално е вече ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от firstduo93 » 03 Юни 2018, 17:20

Vra4anin написа:Аз пък точно такова развитие на темата очаквах, затова нито писах, нито гласувах. Още в началото бе тенденциозно поставен въпроса и само от споменаването на думите "гробници", "кочини", "парко места пред блоковете" бе въпрос на време за пореден път да се сражават в клавиатурен двубой гражданите срешу селяните, псевдо моралистите спрямо скапаняците каращи дизел, автомобилни ценители vs каращи избушени ешеееаасе и прочее форумни безконечно повтарящи се клишета.

Много озлобени хора има в този форум, които имам чувството, че пишат, само за да създадат виртуален конфликт и да се заяждат с някого. Все едно се хранят с тази негативна енергия. Темите за комунизма, селяндурския тероризъм са показателни как не може да се живее в мир и хармония, а че на всеки все някой друг му пречи :dunno:

PS: firstduo93 честита придобивка, само весели моменти и усмивки ти желая. :yes: И умната.


Мерси, понеделник ще я регистрирам.Колата е мега яка :-)

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от K_Ilkov » 03 Юни 2018, 17:38

Хаос написа:ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк

Има и положителни мнения :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от kiko » 03 Юни 2018, 19:19

Хаос написа:
kiko написа:Тая тема ще е хубаво да се заключи и след 2020г. отново да се ъпне,мисля че ще има леки промени в автопарковете :mhihi: само тук го има това 1 за еди кво си,втора за магазина,трета за кино и тн. :kuku: и после ама нямам къде да пракирам....еми няма да има докато в кат на ден минават по 200коли от които 2/3 са поне 12-15г.

2020-та сигурно ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк

Супер щом ще можеш да си го позволиш:D тамън на Спасов ден ще можеш да ходиш на ретро парада :mhihi:
за тех. преглед съм абсолютно съгласен на 100% но не рядко наред с чипнатите/ремапнати/с избушен ДПФ и тн. димящи кочини срещам подпушващи Х6,Скласи и тн. но не съм съгласен че мястото пред блоковете няма общо с количеството.Пълно е с таратайки на по 20г. и ако се приеме този закон за който се говори за старите коли, фирми като надин ще имат доста работа което от своя страна ще поотуши и трафика и местата за паркиране по улици,блокове,паланки и тн.
пс. аз проблем с паркирането нямам,имам си гараж.Проблем имам с паркиралите втора лента бангий които естественно са запушили по старите бангий на един и същ тип. и две коли не могат да се разминат,за центъра по уличките пък да не говорим.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от turieca » 03 Юни 2018, 21:35

K_Ilkov написа:
Хаос написа:ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк

Има и положителни мнения :mhihi:

То положително, ама това са стари кочини и варели според половината пишещи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от drifty » 03 Юни 2018, 21:42

kiko написа:
Хаос написа:
kiko написа:Тая тема ще е хубаво да се заключи и след 2020г. отново да се ъпне,мисля че ще има леки промени в автопарковете :mhihi: само тук го има това 1 за еди кво си,втора за магазина,трета за кино и тн. :kuku: и после ама нямам къде да пракирам....еми няма да има докато в кат на ден минават по 200коли от които 2/3 са поне 12-15г.

2020-та сигурно ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк

Супер щом ще можеш да си го позволиш:D тамън на Спасов ден ще можеш да ходиш на ретро парада :mhihi:
за тех. преглед съм абсолютно съгласен на 100% но не рядко наред с чипнатите/ремапнати/с избушен ДПФ и тн. димящи кочини срещам подпушващи Х6,Скласи и тн. но не съм съгласен че мястото пред блоковете няма общо с количеството.Пълно е с таратайки на по 20г. и ако се приеме този закон за който се говори за старите коли, фирми като надин ще имат доста работа което от своя страна ще поотуши и трафика и местата за паркиране по улици,блокове,паланки и тн.
пс. аз проблем с паркирането нямам,имам си гараж.Проблем имам с паркиралите втора лента бангий които естественно са запушили по старите бангий на един и същ тип. и две коли не могат да се разминат,за центъра по уличките пък да не говорим.


Какво пак гласят тия?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от PolandBall » 03 Юни 2018, 21:49

Една кола имам. Искам и втора някой ден... :mhihi:
Последна промяна PolandBall на 04 Юни 2018, 1:40, променена общо 1 път
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от c04 » 04 Юни 2018, 0:03

Дайте да изясним сега. Е30-ката и други такива, 20-30+ годишни кошове ли са, ко е що е :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от sobiss » 04 Юни 2018, 0:30

Аз е30-ка нямам, ама гледам в Германия ги вадят само неделите, и то ако са слънчеви. Имам няколко приятеля с е30-ки, питал съм за цени...никои не ги дава под цената на 2 запазени е60-ки :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от DLVasilev » 04 Юни 2018, 7:03

kiko написа:
Хаос написа:
kiko написа:Тая тема ще е хубаво да се заключи и след 2020г. отново да се ъпне,мисля че ще има леки промени в автопарковете :mhihi: само тук го има това 1 за еди кво си,втора за магазина,трета за кино и тн. :kuku: и после ама нямам къде да пракирам....еми няма да има докато в кат на ден минават по 200коли от които 2/3 са поне 12-15г.

2020-та сигурно ще добавя една Е30-ка към застарелия ми автопарк

Супер щом ще можеш да си го позволиш:D тамън на Спасов ден ще можеш да ходиш на ретро парада :mhihi: ....

До 2020-та може и да е Мехмедов ден вече :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Анкета: Колко автомобила притежавате?

Мнение от kiko » 04 Юни 2018, 9:56

drifty написа:
Какво пак гласят тия?

Нещо с данъците на 15+ годишните коли,понеже в момента данъка на една 5г. и една 15г. кола е един и същ което е парадокс само тука в Бг.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89, ivanski_2

Последни теми
Facebook