Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читателите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читателите

Мнение от kasho » 22 Май 2018, 14:40

Здравейте, предполагам и вие сте забелязали, че един от големите български новинарски портали (няма да пиша кой е, за да не става реклама, предполагам се досещате за кой говоря) от скоро е с нова визия. При това отвратителна, разхвърляна, нечетима и т.н. На сайта има вече над 800 коментара оплаквания и молби да се върне старата визия но... глас в пустиня, никаква реакция. Та искам да ви питам:

1) Харесва ли ви новата визия на въпросния сайт и промени ли ви се честотата на влизане откакто го "модернизираха"? Аз лично или влизам и като го видя излизам или пускам старата версия, че е по-четима.
2) Смятате ли че това е нормално отношение от страна на шефовете на сайта към мненията - пълен игнор, никакъв коментар, никаква позиция или обръщение към читателите.


П.с. Ако модераторите разрешат ще напиша името на сайта, та да е ясно за кой бие камбаната.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от Club BMW » 22 Май 2018, 14:47

Да ти имам проблемите ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от laviatan » 22 Май 2018, 14:49

Напълно си прав . Новата визия не само на мен не допада. Много познати вече не посещават въпросния сайт . До сега не съм чул положително мнение по въпроса :yes:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от Bogat-Beden » 22 Май 2018, 15:00

за адамиева ли говориме? :paranoid:
Кажете я тази страница, че аз явно други чета
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от skoti79 » 22 Май 2018, 15:09

Ако става въпрос за Дира, ДА !
Супер ме дразни новата версия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от kasho » 22 Май 2018, 15:14

Точно за дира става дума. Толкова беше подреден и прегледен, сега не мога да го понасям. И особено много ме дразни игнора, който шефовете на сайта правят на читателите. Само че ние като им отговорим със същото сигурно няма да им е толкова забавно.

Добре, осрали са сайта, при това са дали със сигурност маса пари за него, гадна ситуация, разбирам ги. Ама поне да се вслушат в тия, дето им четат сайта и да върнат старата версия докато хората още по инерция влизат. Понеже после като имат по 400-500 влизания на месец няма да има и грантове за усвояване.

Днеска даже из коментарите прочетох, че в новата версия са сложили скрипт за копане на криптовалути на нашите машини. Наглост до няма и къде!
Последна промяна kasho на 22 Май 2018, 15:16, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от barty » 22 Май 2018, 15:16

kasho написа:Точно за дира става дума. Толкова беше подреден и прегледен, сега не мога да го понасям. И особено много ме дразни игнора, който шефовете на сайта правят на читателите. Само че ние като им отговорим със същото сигурно няма да им е толкова забавно.

Добре, осрали са сайта, при това са дали със сигурност маса пари за него, гадна ситуация, разбирам ги. Ама поне да се вслушат в тия, дето им четат сайта и да върнат старата версия докато хората още по инерция влизат. Понеже после като имат по 400-500 влизания на месец няма да има и грантове за усвояване.


:yes:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от acho.rs » 22 Май 2018, 17:04

Club BMW написа:Да ти имам проблемите ...

Жесток проблем, направо не се спи :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от alx » 22 Май 2018, 17:15

е, това е да са модерни... уиндоус 10 тема и тн... голямо и грубо и по- постничко откъм информация на всеки екран... за да не трябва да мисли новото поколение. всичко е тръгнало на там.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от Denmark » 22 Май 2018, 18:23

аз го помня от преди 10+ години, после не съм го посещавал, но сега погледнах и дизайна на сайта не ми се вижда лош.

едно време и тук дизайна на форума беше обновен и имаше оплаквания, чаршафи и т.н., ама явно хората свикнаха. Може би трябва малко време за да се свикне с промените. :)
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от Bogat-Beden » 22 Май 2018, 18:38

разглезихме се и забравихме май за "рафтър дата беге!" :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читателите

Мнение от 3186 » 22 Май 2018, 18:50

Никога не съм чел новини там, но мобилния им вариант е ОК, като изключим досадните реклами. Ако не е бил променян 10 години нищо чудно че сега има такива реакции. Представям си какъв вой ще се надигне като ъпдейтнат дизайна на mobile.bg, който е на ниво 2008-ма :mihihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от kasho » 22 Май 2018, 19:43

Добре, а трябва ли да се ъпдейтва нещо заради само и само за да е ъпдейтнато? Мобилето (и нашето и немското) си е супер - прегледно, функционално, четимо. Дреме ми на дедовия, че било с дизайн 2008ма. Дира беше по същия начин, сега едни големи снимки, едни плочки, едни чудеса... и не можеш да си намериш това, което ти трябва, нито по теми можеш да разглеждаш... По-ново не означава задължително по-хубаво. Още повече пък такива резки смени. Едно време така резко като ъпдейтнаха нюз бг също спрях да влизам. Там преди имаше стотици коментари под статиите. Сега я има 5-6 коментара, я няма. Дира май го чака същата съдба.

Между другото, също ме дразнят и на телефона ежедневните ъпдейти на програмите. Какво толкова има да му се ъпдейтва бе мама му... Ей, кви времена бяха едно време с Уин 98 :D Рахат, малко реклами и пиратски софтуер и игри на корем. И да пуснат някъде някой пач или ъпдейт - никой не ти го налага насила да го инсталираш. Ако си на кеф или ако ти е важно да си на гребена на вълната - добре. Иначе си жулиш напред и не ти пука.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от c04 » 22 Май 2018, 19:48

Мен новата визия на Аутоб*лд (надявам се да не се сметне за реклама) много ме дразни, даже мислех че за него стана въпрос...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Новинарски сайт с нова визия и тъпо отношение към читате

Мнение от 3186 » 22 Май 2018, 23:03

Разбира се, че не се ъпдейтва само заради спорта, търсачките отдавна индексират сайтове с responsive дизайн по-високо. Ако сайта ти изпадне от търсачките е по-зле отколкото бойкот на група потребители.

Подобни драстични промени понякога се случват в резултат на лош мениджмънт, който с години е отлагал момента. Според мен е по-добре да има редовни малки визуални промени, отколкото един мощен reskin, но за това си трябва и много добър UX дизайнер.

Относно отричането ти на нуждата от технически прогрес - защо не си инсталираш Windowa 98 :)?

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook