Оцеляване на предела-Боян Петров. Възможно ли е?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Оцеляване на предела-Боян Петров. Възможно ли е?

Мнение от speeder88 » 22 Май 2018, 20:08

Кума ми е правил Ком-Емине и нагоре по пътеката на Боян в неделя на няколко пъти почивахме докато си напасне темпото, така че нека да не е спорт! Извървете 20-30-40 километра през някви поляни ако щете и ми кажете как сте. Правете го в продължение на 16-17-18 дни и пак ми кажете как сте!
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Оцеляване на предела-Боян Петров. Възможно ли е?

Мнение от Superexstatic » 22 Май 2018, 20:15

Имам приятел пранинар и по някакви поводи съм попадал в компанията му от същите като него. 99% се говори за истории от нашите планини, планове къде ше се катери по чужбина и екипировка.. през цялото време седя, слушам и си мисля - тия не са у ред. По същия начин ме е гледал, когато е идвал сред мои приятели и стане тема за коли, ремонти, джанти,м-пакети.. та не им се чудете толко. Краста като всяка друга е алпинизма. Боян не го и бях чувал преди изчезването. Изгледах доста от видеата му и мнението ми е изключително позитивно. Доста не на място са коментарите на алх
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Оцеляване на предела-Боян Петров. Възможно ли е?

Мнение от bum_bum » 22 Май 2018, 21:53

Top Gun Maverick написа:по-добри предложения за по-ниски суми. Syron примерно. Поне е Немска, а тия са Китайски.


Че Еверест е просто един баир и изкачването му не е проблем за всеки форумен нинжда вече вдянахме ама продължавам да се учудвам колко лековерни са хората.

Syron е просто търговска марка. Вадиш една достатъчна сума, регистрираш марката и не е необходимо да имаш завод. Някой ти ги произвежда под твоята марка. В случая тоя някой е Nexen. Оставям те сам да се сетиш къде е големия завод на Нексен ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Оцеляване на предела-Боян Петров. Възможно ли е?

Мнение от Jordana » 12 Юни 2018, 18:28

Какво мислите за тази информация ?
http://zapernik.com/2018/06/12/54240/
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook