Какво правите, когато се изнервите на пътя?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Какво правите, когато се изнервите на пътя?

Мнение от TNT » 15 Май 2018, 20:39

То не е въпроса къде ще сложат камерата и с колко ще изпревариш... щото аз не съм виждал някога да спрат някой, щото е изпреварил грешно (което е по-опасното). В кресненското дефиле примерно какво пречи да спират за изпреварвания ? Ако не успеят да го спрат, звънкат на колегите в Кресна. То там няма къде да избяга. Как един път не видях в Пловдив да са някъде с проблемно движение и да регулират ? Все са на хранилките :dunno: Що не минат един път да лепат фишове за забранено спиране до молчето или вечер пред вървежните заведения ? Ама като изпраскат някъде нов знак за забранено спирането или за еднопосочна улица... 1 месец стоят там, докато всички го научат. Днеска примерно на ЖП прелеза на Пещерско шосе в Пловдив се насраха да се пререждат, засичат, от грешни ленти... от другата страна патрулка с палка. Е как един от лайнарите не беше спрян ? Ама един ? Поне на 3-ма можеше да вдигнат палката.

Иначе по темата... като цяло изяждат по една псувня, редовно и клаксони. Ако има възможност, 1-2-3 скорости надолу и по-далече от тях. Като цяло обаче гледам да не се изнервям много много. Когато обаче ми застрашава живота на мен и хората, които возя... няма как без нерви.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Какво правите, когато се изнервите на пътя?

Мнение от cod-cdbp » 15 Май 2018, 21:04

Днес ги гледам - спрели на автобусната спирка, подпират се и си лафят. Всичко хубаво, може да са в почивка, но на спирката ли беше нужно да се спира.
Отделно, че на 20м от спирката има кръстовище, където минават поне 5-6 нарушителя за един цикъл на светофара. Но там никога не съм ги виждал.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook